Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bnım ısım bıraz ağır canım butun gun masa başı olamıyorum yerı gelıyo mal hazırlıyorum felan yani ağır iş. hamile kalınca çok uzun süre çalışamıcam onun ıcın
O zaman senin zor olur canım
bende akıntı oldu ovitrelleden sonra ve yoğun ağrı mide bulantılarım.herkeste belirtiler değişiyor demek ki. hakkımızda hayırlısı olur inşallh.
Evet canım değişiyor ben de hiç bulantı falan da olmadı hatta
Off di mi şöyle hiç beklemeden çat diye olması
Benimde eklermisin bat 10 Şubat 2,3 aydır istiyoruz
Gün içinde eklerim canım

Ben de aynı durumdayım 3 gün önceydi bat, ama 3 gündür zorla silerek hafif pembelik geliyor peçeteye günde 2-3 kez sadece.. bir türlü sökülmedi sökülse de rahatlasam bende de hiçbir belirti yok

Bu arada minseo bin dediği gibi kızlar klomen rahmi inceltiyor. Akademik yayınları takip ediyorum meslek hastalığından dolayı o nedenle mutlaka doktorunuza rahim kalınlığını sorun gerekiyorsa progestan veya farklı bir önerisi olur. Düşününce çok saçma ama gebe kalmayı kolaylaştırması için verilen ilaç rahmi incelterek embriyonun tutunmasını zorlaştırıyor. Bu ay klomen kullanan baya var sanırım. Unutmazsam ben de soracağım. Her doktorun bakış açısı ve yaklaşımı farklı tabi ama inceldiği bir gerçek

Evet tatlım cidden tezat bi durum bana hem estrofem hem progestan vermişti sanırım rahimi ince gördüğü için, sonuçta o kadar ilaç içiyoruz gebelik oluşursa garantiye almakta fayda var bence de

Hele korunurken gebe kalanlar... Sihirli sperm ve yumurtaları var diye düşünüyorum
Utanmasam soracağım Allah aşkına nasıl bir yöntem o diye yakın zamanlarda iki arkadaşım bu şekilde hamile kaldı. Biri doğum yaptı bir yaşına girecek çocuğu, sürpriz oldu nasıl oldu anlamadık dedi hep. Diğeri de sadece hani bebek düşüncesi akıllarından geçmeye başladığı zaman hamile kalmış hani artık olabilir mi acaba olsa iyi olur diye düşündükleri ay nasıl bir düşünce gücüyse

Klomen inceltmiyorsa da kadınlar düşünce gücüyle inceltir. Bütün olumsuzlukları araştırara yükleniyoruz. Araştırınca bebek de yüklense keşke ama tersine engel oluyor

Evet tatlım cidden tezat bi durum bana hem estrofem hem progestan vermişti sanırım rahimi ince gördüğü için, sonuçta o kadar ilaç içiyoruz gebelik oluşursa garantiye almakta fayda var bence de
Evet canım aynen ben ilişki olmaz da boşa gider diye tedirgin oldum şimdiden. Böyle planlı saatli ilişkileri de hiç sevmiyorum peki sen progestanı hap olarak mı kullandın fitil mi? Bazılarında çok tansiyon düşüklüğü baygınlık vs etkileri oluyormuş ağızdan alınca

Ay sor öğrenince bana da anlat gerçi benim de ilk aklımdan geçirdiğim ay olmuştu ama tabi sonu hüsran

Klomen inceltmiyorsa da kadınlar düşünce gücüyle inceltir. Bütün olumsuzlukları araştırara yükleniyoruz. Araştırınca bebek de yüklense keşke ama tersine engel oluyor
Tabi ki olumlu düşünmek her zaman en güzeli ama bilimsel gerçekleri de ihmal etmeden tabi stres zaten her zaman her şey için en büyük düşman

Ağızdan canım, ya bana onu da dediler çok uykun gelecek bayılacak gibi olacaksın fenalaşacaksın falan bana o da hiç bi etki yapmadı ki ben ona ek estrofem de içtim sanırım bünyem sağlam

Ay sor öğrenince bana da anlat gerçi benim de ilk aklımdan geçirdiğim ay olmuştu ama tabi sonu hüsran
Ah canım aslında o kadar yaygınmış ki hiç bilmiyoruz insan deneyimleyince hayret ediyor. Allah korusun ilerlese belki ileride daha kötü sonuçlanacaktı, her şeyde vardır bir hayır inşallah daha sağlıklı iyi olacağı zaman gelecek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…