Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim 17 ay oldu ikimizde de sorun yok beklemekten yoruldum artık

Kızlar selamlar adetin 3.günü yapılan hormon testlerinde fsh amh gibi değerlere bakılıyor mu burda sıkça görüyorum bu değerleri de acaba onların testleri ayrı mı oluyor

Kızlar selamlar adetin 3.günü yapılan hormon testlerinde fsh amh gibi değerlere bakılıyor mu burda sıkça görüyorum bu değerleri de acaba onların testleri ayrı mı oluyor
fsh bakılyo ama amh ı belirtmen lazım

Kızlar ya her ay bat a yakın göğüslerim acırdi bu ay belirti yok nedenini bilen ya da böyle bişey yaşayan oldu mu ?

Kızlar 1 -1.5 haftadır kasık ağrılarım bar bir kezde rahime sanki bıcak olurda döner gibi ağrım olmustu mide bulantılarım 1 haftadır sabah aksam devam ediyo ağızda kuruluk iştahsızlık var 5 gün adet gecikmem var ama anlamadım adetim 3 gün gecikmesinde testim olmadıgı için ovülasyon testi denedim pozitif çıktı ertesi gün normal test denedim negatif çıktı bugünde korkudan test yapmıyorum artık hamile değilsem neden bunlar var ?? [ Gecen ayda kimyasal gebelik geçirdim ]

Cartedor canım merak ettiğim bişiy var senin çikolata kistlerin usg de alttan muayne ile belli olmuş muydu ? yoksa rahim filminde mi belli oldu ?
Canimm benim ilk buyuk bi kistim vardi. Ultrasonda kisti görduler ama cikolata kisti oldugunu bilemiyolar. Kist dediler. Cikolata kisti oldugunu mr yaptigimda ogrenmistim

Insallah senin dogal yolla olucak kuzu inaniyorum

Merhabalar nasilsiniz reglime bir hafta var ama goguslerde aşırı hassasiyet ve sıcak basması oluyo geceleri heleki bir anda gelen kasiktaki bıçak ağrısı maffediyo acaba gebelik olabilir mi ?

Canimm benim ilk buyuk bi kistim vardi. Ultrasonda kisti görduler ama cikolata kisti oldugunu bilemiyolar. Kist dediler. Cikolata kisti oldugunu mr yaptigimda ogrenmistim
tamam canım ben de kist ve polip için ilaç kullandım geçmişte acaba böyle bir durum söz konusu mu diye merak ettim ondan sordum.

doktor polibin arkalara saklandığını düşünğyor bakalım filmde gözükcek mi

Canım kimyasaldan sonra düzensizlik olabiliyor, umarım hamileliktendir

Canim cikolata kisti kolay kolay kaybolmuyo, kistin gittiyse cikolata kisti degildir merak etme
Ne zaman film cekilceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…