Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Regline kaç gün var öncesinde yapılan testler negatif çıkabiliyor

Madem uzaklaştirma karari aldirmis neden g*tünün dibine gelmiş çok sinir bozucu gercekten ,temkinli ol.Eşine de destek ol ,insallah kalbinde ki yuvaniza gelsin bir an önce

bugünkü testin fotosu nerde ? aynu marka mı ?

Beni ekler misiniz:) gerçi bat 17 Şubat. Of daha çok vaaaar

Ben de ilk kez kullanacağım için bilmiyorum bence pazartesiye kadar regl olmazsanız ihtimal var bir test yapın

Kızlar merak ettiğim birşey var. Ovülasyon testinde pik gördüğümüzde ve 1-2 sonra silikleştiğinde, o ay yumurtlama gördüğüm anlamına mı geliyor? Bazı aylar yumurtlama olmayabiliyormuş. Yumurtlama olmazsa, pik de olmaz heralde değil mi?

Bildigim kadarıyla pik olsa da yumurtlama olmayabilir
Her ay duzenli adet de yumurtlamayı göstermez

Allah ıslah etsin, akıl fikir versin. Yaptıklarının çocuğuna zararını düşünüyor mu ki? O vicdana sahip olsa zaten çocuğuna da sahip çıkardı. Keşke anne olmadan önce buna uygun mu diye psikolojik testler olsa.. Keşke yana yakıla evlat sahibi olmak isteyen bu kadar muhteşem insanlar varken, böyleleri olmasa.. Adaletsiz dünya
Madem uzaklaştirma karari aldirmis neden g*tünün dibine gelmiş çok sinir bozucu gercekten ,temkinli ol.Eşine de destek ol ,insallah kalbinde ki yuvaniza gelsin bir an önce
Pisliğine işte kuzum, başka bir açıklaması yok.. Her gün dua ediyorum Allah bir kapı açsın bize de buralardan çekip gidelim diye. Amin canım sağolasın, hepimize inşallah

Bel ağrısı, mide bulantısı neden olur kızlar hamilelik demiyorum daha dün çatlama gördüm acaba üşüttüm mü kış ayları çok zorlu geçiyor benim

Yumurtlama döneminde böyle şeyler olabiliyor canım geçer 1-2 güne endişelenme
Çok sağol canım umarım öyledir, senin de sorunun çözülür inşallah insanlar çok değişik daha hayattan ne istediğini bilmeyen insanlar böyle başımıza dert oluyor

Cartedor canım merak ettiğim bişiy var senin çikolata kistlerin usg de alttan muayne ile belli olmuş muydu ? yoksa rahim filminde mi belli oldu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…