Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar hep beni mi buluyor yanlış testler 😢 salı günü iğnenin 11. Günü bir damla lekelenmem oldu, dün iğnenin 14. Günü testimi ekliyorum ikinci çizgi silik ama gayet görünür çıktı çok umutlanmıştım bugün yine yaptım tertemiz negatif artık iyice psikolojim bozuldu başka bişey düşünemez oldum niye böyle anlamıyorum 😭😭😭
Regline kaç gün var öncesinde yapılan testler negatif çıkabiliyor

Pazartesi konuşacak kuzum. Ya o ya ben diye blöf de yapacak gerekirse. Bi de bu gurursuz uzaklaştırma kararı aldırmıştı, şimdi onu bi öğrenmem lazım eşimin aramasını bekliyorum. Süresizse o karar, yandı zaten. Hem uzaklaştırıp hem nasıl aynı iş yerine girersin 😠
Madem uzaklaştirma karari aldirmis neden g*tünün dibine gelmiş 🤬🤬🤬 çok sinir bozucu gercekten ,temkinli ol.Eşine de destek ol ,insallah kalbinde ki yuvaniza gelsin bir an önce 🤲🤲

Kızlar hep beni mi buluyor yanlış testler 😢 salı günü iğnenin 11. Günü bir damla lekelenmem oldu, dün iğnenin 14. Günü testimi ekliyorum ikinci çizgi silik ama gayet görünür çıktı çok umutlanmıştım bugün yine yaptım tertemiz negatif artık iyice psikolojim bozuldu başka bişey düşünemez oldum niye böyle anlamıyorum 😭😭😭
bugünkü testin fotosu nerde ? aynu marka mı ?

ŞUBAT AYI İÇİN
Cuma Akşamı 21.00 da niyetimiz ve listedeki arkadaşlarımız için 1 Adet Meryem Suresi okuyacağız. :dua:
Duamız bittikten sonra listedeki arkadaşlarımızı da duamıza katmayı unutmayalım:KK19:

Regl olan arkadaşlar bitince okuyabilir.

ALLAH KABUL ETSİN :dua:

@iloveme
@Duygu933
fiona13 fiona13
@niw
@GeminiWoman
@Zeymuss0103
@Amanita
@gocmenkizi_35
@venushatun28
@MEMUR54
@Ankara1986
@Ayseee1987
R Random3
@sweetgirlcandy
@Evva
@Regen_
U Uzaygemisi35
@Murpyy
@merakligzm
@Seven003
@Caglunal
@spooke
@pcoscuk
@Duhanin annesi
@husniye35
@gurbetgulu16
@Sohrab
@Umuttllu
@Mavi2605
ipek_annesi ipek_annesi
@roselina33
@Portakalli cikolat
Cartedor Cartedor
@nm88326
@katmoeder
Beni ekler misiniz:) gerçi bat 17 Şubat. Of daha çok vaaaar😫

Merhaba Ben bu ay ilk kez beş gün günde 2 kez klomen kullandım yumurtam 22 ml olmuştu gün aşırı 3 kere ilişki oldu 29 ocak regli günümdü hala olamadım 27 ocakta evde öğleden sonra idrar testi yaptım negatifti bu konuda danışmak istiyorum bende regli geçikmesi yapar mı acaba yüzümde 2 sivilce göğüslerim şiş gel gitli duygular yaşıyorum bi tecrübesi olan var mı
Ben de ilk kez kullanacağım için bilmiyorum bence pazartesiye kadar regl olmazsanız ihtimal var bir test yapın 😊

Kızlar merak ettiğim birşey var. Ovülasyon testinde pik gördüğümüzde ve 1-2 sonra silikleştiğinde, o ay yumurtlama gördüğüm anlamına mı geliyor? Bazı aylar yumurtlama olmayabiliyormuş. Yumurtlama olmazsa, pik de olmaz heralde değil mi?

Kızlar merak ettiğim birşey var. Ovülasyon testinde pik gördüğümüzde ve 1-2 sonra silikleştiğinde, o ay yumurtlama gördüğüm anlamına mı geliyor? Bazı aylar yumurtlama olmayabiliyormuş. Yumurtlama olmazsa, pik de olmaz heralde değil mi?
Bildigim kadarıyla pik olsa da yumurtlama olmayabilir
Her ay duzenli adet de yumurtlamayı göstermez

Evet canım böyle insanlarla uğraşmak çok zor gerçekten. Umarım özellikle çocuk bu süreçten hayatı boyunca etkilenmez.. sen ona güzel bir şekilde annelik yaparak yapabileceğin en fazla şeyi yapıyorsun zaten. İnşallah bir an önce bu kadın da kendine daha doğru bir yol bulur keşke yardım alsa..
Allah ıslah etsin, akıl fikir versin. Yaptıklarının çocuğuna zararını düşünüyor mu ki? O vicdana sahip olsa zaten çocuğuna da sahip çıkardı. Keşke anne olmadan önce buna uygun mu diye psikolojik testler olsa.. Keşke yana yakıla evlat sahibi olmak isteyen bu kadar muhteşem insanlar varken, böyleleri olmasa.. Adaletsiz dünya 😏
Madem uzaklaştirma karari aldirmis neden g*tünün dibine gelmiş 🤬🤬🤬 çok sinir bozucu gercekten ,temkinli ol.Eşine de destek ol ,insallah kalbinde ki yuvaniza gelsin bir an önce 🤲🤲
Pisliğine işte kuzum, başka bir açıklaması yok.. Her gün dua ediyorum Allah bir kapı açsın bize de buralardan çekip gidelim diye. Amin canım sağolasın, hepimize inşallah 🙏💕

Bel ağrısı, mide bulantısı neden olur kızlar hamilelik demiyorum daha dün çatlama gördüm acaba üşüttüm mü kış ayları çok zorlu geçiyor benim

Yumurtlama döneminde böyle şeyler olabiliyor canım geçer 1-2 güne endişelenme
Çok sağol canım umarım öyledir😊, senin de sorunun çözülür inşallah insanlar çok değişik daha hayattan ne istediğini bilmeyen insanlar böyle başımıza dert oluyor 😒

Cartedor Cartedor canım merak ettiğim bişiy var senin çikolata kistlerin usg de alttan muayne ile belli olmuş muydu ? yoksa rahim filminde mi belli oldu ?

X