Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492

Aa aklıma azze geldi yerleşme yaşadığı zaman korkunç rüyalar görmüştü ve bu belirtiymiş ben annem bile söyledi

IMPRYL diye bi ilaç canım..daha bakmadım bende nedir ne değildir diye. Sgk karşılamıyormuş pahalı bir ilaçmış. Onu biliyorum sadece fiyata da bakmadım. Belki regl olmam diye umut..
Teşekkür ederim canım İnşallah olmazsın bebiş haberini verirsin bize

Onlarda zaten sorunum var. İğnelerimi yaptırıyorum. Kan verdim geldim acaba kansızlığım mı azıttı diye
Evet vitamin eksikliği en çok halsizlikle sonuçlanıyor.
Canım kansızlık için demir vitamini için çokta ilaç kullanma bence keçiboynuzu pekmezini sabah akşam aç karına iç.

Canım ben böyle değildim kimyasaldan sonra böyle oldum malesef bu konuda çok hassasım aslında kaç aydır istediğinin bi önemi yok bunun bana çok koydu yani ben çok zor atlattım çünkü kendim için değil eşim için de ayrı üzüldüm zaten içime kapanık bi insanım üzüntümü dışarı vurmam içime içime ağladım aylarca ve bu olayı annem dahi kimse bilmedi ben kendi kendime atlatmaya çalıştım bunu hiç yaşamasam belki bu kadar umutsuz hissetmezdim

Evet vitamin eksikliği en çok halsizlikle sonuçlanıyor.
Canım kansızlık için demir vitamini için çokta ilaç kullanma bence keçiboynuzu pekmezini sabah akşam aç karına iç.
Yok kuzum ilaç kullanmıyorum. Damardan yükleme yapılıyor. Daha 1 ay dolmadı ama acaba biyokimyasaldaki kanamadan mı diye aklıma düştü. 1 saate sonuç çıkar bakalım.

En iyi anlayanlardanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…