Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
yaptın mıı canım, ya ben senden bu ay da umutluyum hiç belirtisi olmayan insanlar da gördük hemen indirme yelkenlerii
Bakalım kuzuş şuan elle tutulur bi belirti yok son 8 bat a bi kara deliğe düşmüşüm de ömür boyu bu kısır döngüde yuvarlanacakmışım gibi hissediyorum çift çizgi görmek hayal gibi geliyor, gece o kadar sayıklamışım ki eşim sabah sen iyi misin bütün gece kendi kendine konuştun diyor bir sürü kabus rüya gördüm artık tırlatmaya ramak kaldı😆

Herkese merhaba arkadaşlar. Salı gününden beri kasık ağrısı vardı ilk başta yumurtlama ağrısı diye düşündüm ama perşembe günü doktora gittim. Enfeksiyon var dedi fitil ve antibiyotik verdi. Sizce antibiyotik yumurtlamayı engeller mi yani bu ay boşuna ovulasyon testi yapmayayım mı ne Dersiniz

Herkese merhaba arkadaşlar. Salı gününden beri kasık ağrısı vardı ilk başta yumurtlama ağrısı diye düşündüm ama perşembe günü doktora gittim. Enfeksiyon var dedi fitil ve antibiyotik verdi. Sizce antibiyotik yumurtlamayı engeller mi yani bu ay boşuna ovulasyon testi yapmayayım mı ne Dersiniz
Hayır şimdiki kullanacağınız antibiyotik yumurtlamanızıda etkilemez, hamile kalsanızda olumsuz etkilemez.
Tüp bebek yaptıranların ilaçlarının içinde de antibiyotik var.
Tabii hamile kaldıktan sonra antibyotik kullanmak zararlı.

😊😊sende o ışığı görüyorum tek başına güller gibi bakarsın çocuklarına ❤
Madem tek folükül ozmn tek yumurta ikizleri olsun 😂 iki tane aynı düşünsene :anneadayı: :anneadayı:
İşin şakası bi yana bu ay senden çok umutluyum. Yıllardır Çabalarının karşılığını bu ay Allahım sana verecek, inanıyorum :KK200:
😘❤️İnşallahh bebeğim, güzel dileklerin icin cok tesekkur ederım

Bu tıpatıp benim düşüncemi yansıtıyor.
Kızlar yapmayın yahu 😔 minseo minseo sana da diyorum 🙄 biriniz 7 ay biriniz 2 yıldır deniyorsunuz daha. Ayrıca sen dün belki 2nyıldır neden olmadığını öğrendinn Ayseee1987 Ayseee1987 . Bu düşünce yapısı sizi hep mutsuz eder. Evet her geçen ay insana yıl gibi ömür gibi geliyor bu konuda size hak veriyorum ama çok şükür sağlıklıyız sevdiğimiz insanlarla evliyiz o yanımızda.. ve bu şekilde düşünmek ileride her aşamada mutsuz olmayı da getirir. İnsan hep karamsar seçeneği düşünür çünkü hayat böyle bir şey. Elbette zor durumlar da olacak ama biz mutsuz olursak her şeyi kendimiz için daha zor hale getiririz. Hem de her zaman söylediğşm gibi, mutlu anne =mutlu bebek. Bu gerçekten gelişim sürecinde çok önemli unutmayın bebeğinizin psikolojik ve nörolojik sağlığı daha anne karnında başlıyorö

@venushatun28 evet bence de bir gün ara verebilirsiniz zaten sorun oluyordu sanırım ilişkide kalp rahatsızlığından dolayı. Bence bir gün ara verip çatlama daha kritik olduğu için yarını değerlendirin. Çatlamazsa iki gün üst üste yaparsınız belki.

Engellemez merak etme. Esas enfeksiyon sorun yaratır.

@venushatun28 evet bence de bir gün ara verebilirsiniz zaten sorun oluyordu sanırım ilişkide kalp rahatsızlığından dolayı. Bence bir gün ara verip çatlama daha kritik olduğu için yarını değerlendirin. Çatlamazsa iki gün üst üste yaparsınız belki.
Bu arada canım sana cevap veremiyorum toplu yazıyorsun ya🤭nasıl yapıyorsun öyle ay Galiba haklısınız çatlamama olasılığı da var ,bunu da düşünmeliyim, adıl çayladığı günü atlarız sonra , eczhnm eczhnm

Kızlar yapmayın yahu 😔 minseo minseo sana da diyorum 🙄 biriniz 7 ay biriniz 2 yıldır deniyorsunuz daha. Ayrıca sen dün belki 2nyıldır neden olmadığını öğrendinn Ayseee1987 Ayseee1987 . Bu düşünce yapısı sizi hep mutsuz eder. Evet her geçen ay insana yıl gibi ömür gibi geliyor bu konuda size hak veriyorum ama çok şükür sağlıklıyız sevdiğimiz insanlarla evliyiz o yanımızda.. ve bu şekilde düşünmek ileride her aşamada mutsuz olmayı da getirir. İnsan hep karamsar seçeneği düşünür çünkü hayat böyle bir şey. Elbette zor durumlar da olacak ama biz mutsuz olursak her şeyi kendimiz için daha zor hale getiririz. Hem de her zaman söylediğşm gibi, mutlu anne =mutlu bebek. Bu gerçekten gelişim sürecinde çok önemli unutmayın bebeğinizin psikolojik ve nörolojik sağlığı daha anne karnında başlıyorö
🌹❤❤ Haklısın :KK52:

X