Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yok kuzum ilaç kullanmıyorum. Damardan yükleme yapılıyor. Daha 1 ay dolmadı ama acaba biyokimyasaldaki kanamadan mı diye aklıma düştü. 1 saate sonuç çıkar bakalım.
Sonucu yaz burayada belki anlayan birileri vardır. Çok geçmiş olsun.

Tamam canım. Esas eğer kansızlıktan değilse sorun çıkacak. Ne olduğunu bulmak için uğraş dur.
Kansızlık değilsede spor yap canım. Spor vücudunu dengeye sokar. İlaçlardan çok bu yardımcı olacaktır. Sporlada geçmezse o zaman uğraşırsın.

Yok kuzum ilaç kullanmıyorum. Damardan yükleme yapılıyor. Daha 1 ay dolmadı ama acaba biyokimyasaldaki kanamadan mı diye aklıma düştü. 1 saate sonuç çıkar bakalım.
Canım ondandır muhtemelen ben 2 ay kendime gelememiştim halsizlik ten hormonal dengesizlik bi yandan kanama bi yandan vücut allak bullak oluyor

Benim 1 hafta kala falan çok kötü mide yanmalarım başladı. Adete bir kaç gün kalada iştah birden kesildi. Ve koku hassasiyetim olmuştu. Çok kötü bel ağrısı ve kasık ağrısı vardı birde.

Benim 1 hafta kala falan çok kötü mide yanmalarım başladı. Adete bir kaç gün kalada iştah birden kesildi. Ve koku hassasiyetim olmuştu. Çok kötü bel ağrısı ve kasık ağrısı vardı birde.
Ağrın batma şeklinde miydi regl ağrısı gibi miydi kuzu ahh inşallah en kısa sürede iştahtan kesilir koku hassasiyeti yaşarız

En iyi anlayanlardanım
Ben de seni çok iyi anlıyorum gülen yüzünün ve neşenin altında kalbindeki hüznü çok iyi biliyorum, en ufak bi kelimenin cümlenin nasıl canını yaktığını, aynı zamanda çevrendekiler üzülmesin diye güçlü görünmeye çalıştığını... bazen çok zor geliyor ama insan bi umudun peşinde her şeye alışıyor...

Canım çalıştığım doktorun hastalara önerilerden biri portakal suyuna bir kaşık pekmezle karıştırıp iç kış geliyor zaten. Portakal yoksada her gün bir iki kaşık pekmez ye. Kansızlığa birebir. Benimde doğumda kanamamı zor durdurdular. Oyüzden biraz Kansızlığım olmuştu onun sayesinde toparladım. Dut pekmezi özellikle.

Kızlarcım
Bugün dolapta bunu buldum, eşim evlenmeden önce almış sanırım, ama bi kaç tanesini içmiş ve bırakmış. Son kullanma tarihine daha var.
Daha önce bu ürünü, veya bu markadan ürünleri kullanan oldu mu? Faydası olur mu sizce? Kullanıyım mı?
Herkese güzel bir cumartesi akşamı diliyorum
minseo Sohrab merve U Uzaygemisi35 Canikox eczhnm fikriniz var mı

Eklentiler

• CCC2DF56-62C9-4A4B-8076-A4B81ECB5935.jpeg
    83,8 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Bu dünyada bize biçilen rol buymuş demek ki

Vaktiyle kavanozla yemiştim ama yine olmamıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…