Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ben de neden bilmiyorum ama içimden bi ses beni sürekli durduruyor

bende böyleyim. 19 ay oldu en son 7 ay önce gittim doktora. Bi sıkıntı yok dedi eşimde ve bende. Kendime söz vermiştim ocakta gidicez bidaha diye ama hiç içimden gelmiyor🤷🏼‍♀️ Niyeyse şubattaki reglimden sonra hamile kalacağımı ve martta burada hamilelik haberimi vereceğimi düşünüyorum😅 içimde öyle bir his var.. eğer o his yanlışsa da 2. Sene dolana kadar beklemek istiyorum🤷🏼‍♀️

bende böyleyim. 19 ay oldu en son 7 ay önce gittim doktora. Bi sıkıntı yok dedi eşimde ve bende. Kendime söz vermiştim ocakta gidicez bidaha diye ama hiç içimden gelmiyor🤷🏼‍♀️ Niyeyse şubattaki reglimden sonra hamile kalacağımı ve martta burada hamilelik haberimi vereceğimi düşünüyorum😅 içimde öyle bir his var.. eğer o his yanlışsa da 2. Sene dolana kadar beklemek istiyorum🤷🏼‍♀️
Sanırım hepimiz aynı hissediyoruz inşallah herkes şubat ayında hamile kalır 😂😂😂

Şubat Ayı İçin Totem Yapıyoruz :dua:
Cuma Akşamı 21.00 da niyetimiz ve listedeki arkadaşlarımız için 1 Adet Meryem Suresi okuyacağız. :dua:

Regl olan arkadaşlar bitince okuyabilir. :KK24:

Sure bittikten sonra tilavet secdesinin nasıl yapıldığını aşağıya ekliyorum.

Eki Görüntüle 2771167

minseo minseo
@Duygu933
@fiona13
@niw
GeminiWoman GeminiWoman
@Zeymuss0103
@Amanita
@gocmenkizi_35
@venushatun28
@MEMUR54
@Ankara1986
@Ayseee1987
@Random33
@sweetgirlcandy
@Evva
@Regen_
U Uzaygemisi35
@Murpyy
@merakligzm
@Seven003
@Caglunal
@spooke
@pcoscuk
@Duhanin annesi
@husniye35
minseo minseo canım ben de katıldım yazmıştım ancak listede adım yok. Güncelleme yaparken beni de ekleyebilir misin?

Sendemi ilk defa tedaviye başlıcan. Gidicem yarın sabahtan izin aldım işyerinden hayırlısı bakalım. Daha tam sökülmedi adetim gerçi yarına anca Bıtane prof var arkadsm gıttı ona ama yer bulamadım ne yarın ne cumartesi inş gerek kalmaz ama kalırsa Mart'ta ona giderim. Suan kendı doktoruma gidcem bakalm .
Ben yanlış topiğe yazmışım sana cevap ya nasıl becerdim hiç anlamadım. 2 3 ay arayla gidiyorum bu doktora ama henüz tedaviye yeni başlayacağız. Hızlandıralım mı gireyim mi devreye demişti girin demiştim. Ama önce rahim filmi çekilmek istedim. Şimdi tekrar gideceğim bakalım filmden sonra başlayabilir artık. Canım prof doçent bakma artık işini iyi yapıyorsa uzman da olsa yeterli bir de bunu akademik bir insan olarak söylüyorum 🙈 yani ilgilenmedikten sonra unvanının hiç önemi yok emin ol. Kendi doktorun da iyiydi zaten bir şeyi atlamıyor bence. Sürekli doktor değiştirmek de iyi değil bence

Kızlar ben okuyamayacağım yarın ama adetm bitince katılırım artık minseo minseo . Bakalım doktor yarın ne diyecek. O kadar zaman geçmiş gibi geliyor ki doktora ne soracaktım ne diyecektim onları bile unutuyorum. Hayırlısı artık bakalım

Kızlar kaç güne pik olur acaba? Bat 17 Şubat. Geçen ay 8-9 Ocak pikti. Sat 21 Ocak. Biraz dengeler şaştı sanki. Ne zaman ilişki olmalı?
Canım o belli olmuyor yani bir bakıyorsun silikken bir sonra ki gün pat diye koyu oluyor, sen teste devam et.Dongün kısa sanırım

Canım eşinin değerleri düzelene kadar bekle bence , ben eşimde sorun olduğunu bilseydim öyle yapardım.en azından üç ay ilaçlar destekler etki edene kadar
Canım senin bir çocuğun olduktan sonra mı öğrendin eşinde sıkıntı olduğunu. İpekin annesi ya adın ondan soruyorum

Merhabalar arkadaslar, ben de yarin Meryem suresi okuyup katilmak istedim. Cumartesi gunu yumurta toplama hftaici de transferim olacak, dualariniza beni de dahil edebilirseniz cok cok mutlu olurum, Allah dualarimizi geri cevirmesin, icabet eylesin insallah. Dualarim herkesle olacak yarin bu saatlerde, cok sevgiler

Merhabalar arkadaslar, ben de yarin Meryem suresi okuyup katilmak istedim. Cumartesi gunu yumurta toplama hftaici de transferim olacak, dualariniza beni de dahil edebilirseniz cok cok mutlu olurum, Allah dualarimizi geri cevirmesin, icabet eylesin insallah. Dualarim herkesle olacak yarin bu saatlerde, cok sevgiler
Ederiz tabi rabbim rast getirsin yarın toplu liste paylaşacağım 🙏

Hayırlı olsun canım 🤲🤲 sağlıkla gelsin 🧿
Nerede yaptırıyorsun ?

X