Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ya kızlar benim gibi kahve manyağı olanlar ne yapıyorsunuz, kahveyi tamamen kestiniz mi bu süreçte herkes farklı bişey söylüyor canım kahve istiyor günde kaç fincana kadar izin var
Nescafe yumurtalık gelişiminde zararlı ama Türk kahvesi tüketebilirsiniz diye okumustum biryerlerde. Sen hangi tür kahve tiryakisisin

Regl oldum benim bat diğer aya kaldı inşallah diğer ay olur yeni bat 28 Ekim duzeltebilirmisiniz

Bence pik canım bugünü değerlendir yarın çatlamış olursa yarını da değerlendirirsin
Çok oluyorum ama eşimde sperm azlığı var geçen akşam ve dün sabah yaptık bugünü es geçip yarın sabah falan yapsam olur mu ovülasyonla hamile kalanlar nasıl yaptınız siz acaba, 24 saat diyor ya sabah 24 saat dolmamış oluyor demi

Bence pik canım bugünü değerlendir yarın çatlamış olursa yarını da değerlendirirsin
Ya çatlamazsa diye kafama taktım şuan, ya silikleşmezde böyle devam ederse adetten sonraki 25. Gün bugün yine geç yumurtlama oldu 14 gün sonra test yapıcam ve artık herşey takdiri ilahi, ama macın yemediğime pişmanım bir dahaki aya kaldım galiba

Kız dur daha çatlar hemen panik yapma

Ku Kuzu daha ortada hiçbişey yokken niye bu kadar kötümsersin? Rahat bırakmaya çalış kendini. Strese girdikçe daha da zorlaşıyor üreme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…