Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Pek yakında ❤️

Eklentiler

• Screenshot_20200926_142405.jpg
    Screenshot_20200926_142405.jpg
    146 KB · Görüntüleme: 55
Pek yakında ❤
Çok iyi yaaa 😅😍😍

Ya kızlar benim gibi kahve manyağı olanlar ne yapıyorsunuz, kahveyi tamamen kestiniz mi bu süreçte herkes farklı bişey söylüyor 🙄 canım kahve istiyor günde kaç fincana kadar izin var 😂
Bende severim kahve ve yeşil çayları yumurtlamaya kadar içiyorum sonra hiç içmiyorum regl kadar😅😅

Ilacin adını öğrenebilir miyiz acaba bana da lazım :KK43:
Kızlar sabahtan beri bakamadım. Yatak odasını değiştiryoruz. Eşya toparlama ile uğraşıyordum. İlacın adı IMPRYL. Ben daha almadım. Regl olursam alıcam. Bugün gelen giden yok 🤷‍♀️ akıntım var ama regl olcam filan diye mi onu da bilmiyorum? Kocaman belirsizlik işte..

Canlar haftasonu benim temizlikle geçiyor yazamıyorum hepinize iyi haftasonları, bugün ki testim böyle galiba pik yakaladım çok şükür nasıl mutlu oldum şunu görmek bile güzel,temizlikten sonra hızımı alamadım spor yapıyordum dur dedim testimi yapayım yaptım böyle oldu karnımın ağrısından bıraktım sporu o kadar ağrıyor çok mutluyum insan karnı ağrıdı diye mutlu olur mu yaa😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    180,8 KB · Görüntüleme: 44
Ya kızlar benim gibi kahve manyağı olanlar ne yapıyorsunuz, kahveyi tamamen kestiniz mi bu süreçte herkes farklı bişey söylüyor 🙄 canım kahve istiyor günde kaç fincana kadar izin var 😂
Ya bence çok takılma abartılı olmadığı sürece içebilirsin kahveden ziyade alkol ve sigara daha önemli

Kizlarr benim migdem bulanıyor daha demin afedersiniz ogurdum ama kusamadim eşim gececi çalışiyr yeni uyandı kızartma yaptm kızartmanin yağ kokusuna migdem bulandı sizce bu belirtmi migde bulantısı bu kadr erken olur mu adetime 5 gün var daha
Genelde bat günü geçtikten sonra olur derler ama Evet bazı kişilerde bu oluyor,
Benim annem ikiz kardeşlerime hamileyken adetine 7 gün kala istifra etmeye başlamış.

Canlar haftasonu benim temizlikle geçiyor yazamıyorum hepinize iyi haftasonları, bugün ki testim böyle galiba pik yakaladım çok şükür nasıl mutlu oldum şunu görmek bile güzel,temizlikten sonra hızımı alamadım spor yapıyordum dur dedim testimi yapayım yaptım böyle oldu karnımın ağrısından bıraktım sporu o kadar ağrıyor çok mutluyum insan karnı ağrıdı diye mutlu olur mu yaa😂
Bugün benim de karnım çok ağrıyor ben de bi Ovülasyon yapcam merak ettim🤔

X