Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen canım bi doktorda çok şiddetli kasık ağrısı düşük belirtisi olabilir doktora gidin mutlaka demişti o yüzden ona bağlıyorum ben de bakalım sağlıklı gebeliklerimizde neler yaşıcaz nasıl öğrencez

Kizlarr benim migdem bulanıyor daha demin afedersiniz ogurdum ama kusamadim eşim gececi çalışiyr yeni uyandı kızartma yaptm kızartmanin yağ kokusuna migdem bulandı sizce bu belirtmi migde bulantısı bu kadr erken olur mu adetime 5 gün var daha

Olabiliyor canım tanıdıklarımda erken bulantı cok duydum bi test yap istersen

Canım ben regle 3 4 gün kala kusmuştum lahmacun kokusundan, eğer gebelik varsa miden de hassassa yükselen beta hcg bulantı yapabilir. Ama tabi sıradan bi bulantı da olabilir bunu reglin gelmeden bilemicez

Canım ben regle 3 4 gün kala kusmuştum lahmacun kokusundan, eğer gebelik varsa miden de hassassa yükselen beta hcg bulantı yapabilir. Ama tabi sıradan bi bulantı da olabilir bunu reglin gelmeden bilemicez
Kolay kolay migdem bulanmazdi canım bnim kasık ağrım da var ayriyetten su givi akıntım var yagrn test yapicam ya inşallah vardır

Batma çok hafif kalır canım. Reglin ilk sökülürken bıçak sokulmuş gibi olur ya. Ağrıdan ziyade acı verir. Öyleydi.

Drumun dediğine göre bat geçmeden mide bulantısı pek görülmezmiş. Beklenti psikolojisiyle olabilirmiş. Ama bence her bünye farklı olabilir. Kendini çok kaptırmadan takip et bakalım. Hayırlısı olsun

Drumun dediğine göre bat geçmeden mide bulantısı pek görülmezmiş. Beklenti psikolojisiyle olabilirmiş. Ama bence her bünye farklı olabilir. Kendini çok kaptırmadan takip et bakalım. Hayırlısı olsun
Herşey olabilir kuzum dediğin gibi belki psikolojik birşey ama bulanıyor bilemedim ilk gebeligimde bulantım fln olmadı mesala karnimda gelişimi durunca migde bulantısı olmuştu onda da belirtilerin de az ama çok istiyorum bu ay umutluyum inşallah hayal kırıklığına ugramam ya

İnşallah gönlüne göre olsun

Geçen ay ben de en ufak bir belirti aradım farkli olabileceğini belirtisiz de olabileceğini bildiğim halde aradım ve moralim bozuldu o yüzden seni çok iyi anlıyorum.Ama artık düşünmemek için elimden geleni yapacağım, yapmamız lazım Kesinlikle belirti aramadan kendimizi dinlemeden beklemek lazım daha az yıpranmak için. Eski hallerimi düşünüyorum da adet gecikmesinin 6.gününe kadar kan vermeden durabilmiş insandım,şu anda kendimi tanıyamıyorum.Allah hepimize sabır versin

Amin

Bende mesela minseo sorunca gecmişteki yaptıgım cıkmadı dediğim teste baktım siyah beyaz falan yapınca aslında hayalet var gibi ama o zaman 10 dk içinde cıkmayınca anında cöpe atmıstım beklediğim direk pembe kırmızı bi cizgiydi fazlasını aramıyodum. Böyle kayıp yasamak galiba bizi etkilemiş

Kuzum böyle yapma, ne kadar okudum üç hamilelik oluyor hepsinin belirtisi farklı yumurtlaman çok güzel oldu belirti aramadan bekleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…