Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen canım o ilac.. Doktoruna denk gelcen derler ya işte.. ilk denk geldiğim gibi denk gelemedim bu sefer.. git gel git gel.. nota kafa nato mermer..
valla bizim durumumuzda olanlar için daha da zor bu doktor işi cidden iyi ve bilgili doktora denk gelmek lazım

istanbulsultani canım dün aklıma geldin nasılsın napıyosun ? nasıl geçiyor hamileliğin sıkıntı yoktur inşallah
kalp kalbe karşıymış canım
benimde aklıma geldiniz bi selam vereyim demiştim

biraz sıkıntılı geçiyor canım

2-3 defa acillik oldum iki gün kadar hastanede kaldım geçen hafta

düşük riskim devam ediyor sürekli dinleniyorum ilaçların sonu gelmiyor zaten

doktorumuz son muayenede görünüşe göre erken doğum riskin var ve gebeliğin boyunca devam edecek dedi
şimdiye kadar düşmemesi için tedavi uyguladık şimdiden sonra da prematüre doğmasın diye çabalayacağız elimizden geleni yapacağız dedi

11. haftamıza gireceğiz inşallah çok dua beklerim hepinizden

inanın sürekli hepiniz dualarımdasınız

Selam kızlar 15 ocakta çatlatma iğnesi vuruldum bugün 1 damla kanamam oldu devamı gelmedi adet başlangıcı için çok erken değil mi? Yerleşme kanaması hakkında fikri olan var mı?

Canımm sağlıklaa sıhhatle al kucagına ınsallah sorunsuz bir şekilde

ah canım ya asıl biz sana dua edelim, inşallah sıkıntısız geçer şu sürecin inşallah ilaçlar işe yarar da rabbim çektiklerinin mükafatını verir

Canımm sağlıklaa sıhhatle al kucagına ınsallah sorunsuz bir şekilde

ah canım ya asıl biz sana dua edelim, inşallah sıkıntısız geçer şu sürecin inşallah ilaçlar işe yarar da rabbim çektiklerinin mükafatını verir

hepinizden rabbim razı olsun çokkk teşekkür ediyorum gercekten

aminnn diyorum güzel dualarınıza

inşallah hayırla buraya hep müjdelerimizi yazarız hepimiz sıra sıra

arkadaşlarım hamile olur olmaz kendileri hep bebek alışverişleri yaptılar biz yapamıyoruz hep bir şüphe hep bir diken üstündelik

inşallah sağlıkla hayırla tamamlarız 9 ayımızı

yemek yapabilmek bile öyle büyük bir nimetmiş ki kızlar

eşim işten hiç anlamaz yumurta bile kıramaz halimize oturup gülüyoruz

pozitif olmaya çalışıyoruz

ev iyice bekar evine döndü ve kadının önemi daha da anlaşıldı

Canım sen ve bebek iyi olun da gerisi önemli değil. Temizlikte olur, yemekte olur. Malesef hep temkinliyiz ve bu çok zor bir mecburiyet

Canım çok çok geçmiş olsun. Dualarımız seninle. Sen içini ferah tut inşallah bak ben 29 yaşındayım 28 haftalık doğmuşum prematüreyim. Üstelik annem bana hamileyken apandisit ameliyatı olmuş apandis patlamış. Hamile olduğu için aldır çocuğu senin hayatın riskte demişler. Annem de aldırmayıp anestezi olmadan bu ameliyatı olmuş. Düşün anne karnında ne stresler yaşamış ve aşırı erken doğmuş olmama rağmen sapsağlıklıyım şükür. Şimdi tıp çok daha gelişti pek çok risk faktörün takip ediliyor canını sıkma inşallah erken doğum bile olsa sağlıkla doğar bebişin sen de sağlıkla yaşa bu süreci inşallah. Ama işleri falan hiç düşünme hiçbir şey sağlıktan önemli değil, sağ salim geçir bu süreci yeter

minseo beklenenden 3 gün önce adet oldum yeni bat 25 şubat.. ilk defa 3 gün erken geldi hayrolsun bu arada tabloda benim 12 ay görünüyor ama bu ay 9.ayımdı

Rahim duvarını kalınlaştırmak ve embriyonun tutunmasını desteklemek için doktorum utrogest (progestan) yazdı bana. belki size de faydası olur.

kızlar herkese selam, ben kendimle ığraşıcam sanarken eşimde de sorun çıktı. malesef benim işler oldukça sarpa sardı. sağlık olsun diyorum sadece bugün doktora gidicektik süreçle ilgili bilgi verirrim demiştim. ben rahim filmi çekilicem ama biraz bekledğimizin dışında şeyler gelişti.

Selam canım hayırdır ne çıktı kuzum? Çok anlamam ama eşinin sonuçları bir gönder istersen? Doktorla görüştünüz mü ne dedi?

Selam canım hayırdır ne çıktı kuzum? Çok anlamam ama eşinin sonuçları bir gönder istersen? Doktorla görüştünüz mü ne dedi?
görüştük canım teratospermi çıktı. yani morf bozukluğu var hızlı ileri hareket yok. benim rahim kalınlaştığı için göremedi yrın regl günüm.
rahim filminden sonra rota çizicek bilmiyorum çok kafam yoruldu bugün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…