Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın canım iyiyiz sen nasılsın cinsiyet belli oldu mu :)
İyiyim kuzum cok şükür

henuz olmadi 12+1 iz suann cuma gunu ikili teste gireceğim belki o.zaman bir tahminde bulunur ama ben ogrenmeyecegm cunki cinsiyet partisi yapmak istyr esim
Gonlumden gecen kiz,içime dogan erkek hayirlisi saglikli olsun da gerisi muhim degil bakalimm balimm
Bu fotosu 11+0

Eklentiler

• IMG-20210126-WA0000.jpg
    101,8 KB · Görüntüleme: 66
Amh yapmıyoruz demişti sağlık ocağı bana bide pandemi dönemi diye tam kan falan da yapmiyolar bizim burda sadece betaya bakiyolar sen ne için kan vermek istiyorsun

Amh yapmıyoruz demişti sağlık ocağı bana bide pandemi dönemi diye tam kan falan da yapmiyolar bizim burda sadece betaya bakiyolar sen ne için kan vermek istiyorsun

Günaydın kızlar, hcg sonucun gece 5 te çıktığı için anca yazabiliyorum, 1378 galiba benim erken döllenme olmuş
canım harika yaaa süper çok sevindim
çok anlamam ama nub a göre kıza benziyor sanki :) öğrenince mutlaka paylaş :)

Benim bat 26 Ocak gösteriyor takvim, geçen ay da 28 inde oldum o yüzden beklemedeyim

Teşekkür ederim canım. Yarın beta baktıracağım tekrar. Ondan sonra bilgisayardan soruc cevap yapayım inşallah

sağlık ocağı hormon testi yapmıyor. devlet hastanesinin aile hekiminden randevu alırsan yaparlar. Ben o şekilde yaptırıyorum

Benim bat bugun hala tik yok beklemedeyim ben de

Anladım ben değerlerime bi baktırmak istiyorum 5 aydır hamile kalamıyorumda onun için teşekkür ederim

Ben hala regl olmadım. Geceleri şiddetli ve kısa süreli kasık batması yola uyanıyorum yarın sabah test yapıcam regl olmazsam

Hayırlı olsun çok iyi anlamam ama bence de erkek,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…