Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Allahtan ümit kesilmez. Bu ay olmazsa bir daha ki ay olur. Belki de test bozuktur.
yok canım test sapasağlam. akşam idrarıyla yaptım gerçi ama tabı regli olana kadar ümit kesilmez. olmazsada napalım doktora ılgılensın dıe 1 senedır olmuyor demstım tedavıye baslarız demıstı. giderim başlarım yumrta takıbı felan yapar belkı hayırlısı :110:

• KAÇ YAŞINDASIN? ➔ 26
  • KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔ 4 yıldan fazladır
  • İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔evet
  • KAÇINCI ÇOCUĞUN OLACAK ➔ilk çocuğum 😍
  • KAYBIN VAR MI? ➔yok
  • REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔duzensiz
  • EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI? VARSA NEYDİ➔hidrosalpenks(tüplerde sıkıntı varmış geç öğrendik )
  • KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔levotiron tiroid için 4 senedir
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔2 aşilama geçti klomenli ovitrelleli sonrasında tupteki sıkıntıyı öğrenip laparoskopi oldum ve bu ay tüp bebek tedavisi gördüm
  • OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔yeni evliyken ama tutturamadim hiç
  • HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔ transfer sonrası 7 8.gunden sonra göğüs ağrısı başladı 12.gun beta dan sonra kramp girdi biraz geçti ama göğüs ağrısı hala devam ediyo
  • ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔ transfer sonrası 13.gun daha 2.cizgi silik ama çift gorcem inanıyorum
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔olurda aşılama tüp bebek yaptirirsaniz lütfen 12 günden önce bakmayın moral bozmayın ben asilama da da tüp bebek de de 12 gün test yapmadım sonunda kan vererek öğrendim boşu boşuna psikolojik olarak kendinizi etkilemeyin iradeli güçlü olun rabbim geciktiriyosa vardır daha güzel bı yani sabredin bu tüp bebek de öyle umutsuzdum ki bilemezsiniz ama çok şükür beta değeri gördüm inşallah sağlıklı ilerleriz dün öğrendikten sonra hemen şükür namazımı kıldım ağlayarak ve buradaki isteyen dileyen herkese bolca dua ettim rabbim emeklerimizin karşılığını göstersin çok zorlu süreçler bunlar maddi manevi yipraniyoruz umudunuzu asla kaybetmeyin ❤️

Ve bu arada leke vs falan diye kendinizi yemeyin ben yedim demekki herkes ye olmuyomus 😂 ama leke falan yok bende şu an göğüs ağrısından başka hiç bişey 😊

Çoook sevindim ❤️ sağlıkla ilerlesin inşallah canım güzel düşün ve tadını çıkar. Ne güzel peş peşe hamilelik haberleri alıyoruz. Böyle devam eder inşallah 🙏
Bence kesn bebek vr ya belli ne zmndr ugrasyordunuz ekstra bşey yaptınız mii
hayırlı uğurlu olsun inşallahh :)))))
Çok çok teşekkür ederim yarını da atlatırsam inşallah biraz daha raahatlarim Allah'ın izniyle darısı hepinizin basina inşallah ❤️

Kızlar günaydın ne durumdayız ?
Hamileleri de tebrik ederim tekrar @mell_in_shell Kedilervekitaplar Kedilervekitaplar B Beklenenmucizemgeldi sizden soru cevap bekleriz
:KK55:

@zeynep-ahmet 20.01.20217 AY
@D0RIS 20.01.202126 AY
@Sevgi0817 21.01.202113 AY
@anneolmayolu 22.01.20212 AY
@WunderLost 23.01.20213 AY
Paresilaaa Paresilaaa 23.01.20217 AY
@Bilgi012 24.01.20217 AY
@Pinkpeonyy 26.01.20212 AY
@Rojda56 27.01.202114 AY
@Dilhansah 27.01.202117 AY
Canım ben seni etiketlemiştim 😔😔
5 şubat yeni bat😔

Kızlar bişey sorabilirmiyim. Adetimin 3. Günü kam tahlili yaptıracağım ama randevu alamıyorum hastaneden sağlıkocağında da yapılıyor diye duydum. Yapılıyormu acaba birde hangi testleri yaptırmalıyım amh vs diye bişeyler okuyorum tam olarak bilmiyorum ge rekli değerleri biri bana yazabilirmi

X