Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
canım o kanama yerleşme olabilir yarın mutlaka kan testi yaptır bazen ilaçların da rtkisi ara kanama oluyor çizgi var ama yine de süre geçmiş inşallah yarın bir süpriz olur bebiş seninledir

canım o kanama yerleşme olabilir yarın mutlaka kan testi yaptır bazen ilaçların da rtkisi ara kanama oluyor çizgi var ama yine de süre geçmiş inşallah yarın bir süpriz olur bebiş seninledir
Şey canım gündüz başka test yaptım negatifti bunu yeniden elimde vardı yeni yaptım yaptığım gibi çıktı yarın doktora söylicem bi kan isticem her ihtimale karşı bakalım

Beni silebilirsin canım malesef bu ay da olmadı

Bende görüyorum inşallah vardır

Yaaa çok sevindim canım transfer sonrası ne hızlı gelişti her şey 4 yıl sonunda geldi miniğin, inşallah sağlıkla ilerler
İnşallah beta artsın da yarın dünden beri bulutların üzerinde geziyorum rabbim devamını getirir inşallah canimm ağlayarak sizlere o kadsr cok dua ettim ki şükür namazimdan sonra

Soru cevap derken canım nasıl yapicaz onu benim hiç ama hiç belirtim yokki sadece göğüs ağrısı var 3 4 gündür dün gece bı ara çoğaldı gece bı arada kramp girdi kasiklara geçti o ama göğüs ağrısı devam

İnşallah beta artsın da yarın dünden beri bulutların üzerinde geziyorum rabbim devamını getirir inşallah canimm ağlayarak sizlere o kadsr cok dua ettim ki şükür namazimdan sonra
ahhh o kadar iyi anlıyorum ki... çok uzun bekleyiş bundan sonrası çok çok güzel olsun inşallah, allah dualarını kabul etsin yavrunu sana bağışlasın
anca başlıyor canım belirtiler battan sonra panik yapma betan güzel çıkmış inşallah sağlıklı artar ben sana mesaj ile soruları atayım sen cevapla ben burda paylaşırım canım

Aminnnn inşallah canım cümlemize tamm bekliyorum ben

Bende 3 senedir gebelik hayaliyle yaşıyorum akışına bırak derdim ama kendim yapamıyorum dua edip bekleyecegiz yapacak başka çaremiz yok pko flan varsa bi dr git istersen ilaç vereblir

B Beklenenmucizemgeldi canım sana mesaj atılmıyor. Soruları aşağı kopyalıyorum cevapla yaparak cevaplayabilirsin
  • KAÇ YAŞINDASIN? ➔
  • KAÇ AYDIR/SENEDİR İSTİYORSUN? ➔
  • İLK GEBELİĞİN Mİ? ➔
  • KAÇINCI ÇOCUĞUN OLACAK
  • KAYBIN VAR MI? ➔
  • REGLİN DÜZENLİ MİYDİ? ➔
  • EŞİNDE YA DA SENDE BİR SAĞLIK PROBLEMİ VAR MIYDI? VARSA NEYDİ➔
  • KÜR YA DA İLAÇ KULLANDINIZ MI?➔
  • HAMİLE KALMAK İÇİN KLOMEN/AŞILAMA/TÜP BEBEK GİBİ BİR TEDAVİ ALDIN MI?➔
  • OVÜLASYON TAKİBİ YAPTIN MI?➔
  • HANGİ GÜNLERİ DEĞERLENDİRDİN?➔
  • BELİRTİLERİN VAR MIYDI, NE ZAMAN BAŞLADI?➔
  • ÇİFT ÇİZGİYİ BATA KAÇ GÜN KALA GÖRDÜN?➔
  • BU SÜRECİ YAŞAYAN ARKADAŞLARA TAVSİYELERİN NELERDİR?➔

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…