Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Allahtan ümit kesilmez. Bu ay olmazsa bir daha ki ay olur. Belki de test bozuktur.
yok canım test sapasağlam. akşam idrarıyla yaptım gerçi ama tabı regli olana kadar ümit kesilmez. olmazsada napalım doktora ılgılensın dıe 1 senedır olmuyor demstım tedavıye baslarız demıstı. giderim başlarım yumrta takıbı felan yapar belkı hayırlısı

Ve bu arada leke vs falan diye kendinizi yemeyin ben yedim demekki herkes ye olmuyomus ama leke falan yok bende şu an göğüs ağrısından başka hiç bişey

Çoook sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah canım güzel düşün ve tadını çıkar. Ne güzel peş peşe hamilelik haberleri alıyoruz. Böyle devam eder inşallah
Bence kesn bebek vr ya belli ne zmndr ugrasyordunuz ekstra bşey yaptınız mii
hayırlı uğurlu olsun inşallahh :)))))
Çok çok teşekkür ederim yarını da atlatırsam inşallah biraz daha raahatlarim Allah'ın izniyle darısı hepinizin basina inşallah

Canım ben seni etiketlemiştim
5 şubat yeni bat

Kızlar bişey sorabilirmiyim. Adetimin 3. Günü kam tahlili yaptıracağım ama randevu alamıyorum hastaneden sağlıkocağında da yapılıyor diye duydum. Yapılıyormu acaba birde hangi testleri yaptırmalıyım amh vs diye bişeyler okuyorum tam olarak bilmiyorum ge rekli değerleri biri bana yazabilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…