Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlar, hayıtımda ilk defa afedersiniz vajinadan ses çıkara çıkara adet oldum bu neden olur bilen var mı? Şok oldum kendime engel de olamıyorum Allahtan dışarda falan değildim o sesle birlikte kahverengi geldi şimdi kırmızıya döndü.. Ne oluyor hiç anlamıyorum.. yine geçen ayki gibi 3 gün önce oldum.

Yeni bat 22 şubat minseo

canım bence sen döngünü önce bi düzenle somra yumurta takibi yaptır

Selam canım nasılsın bayadir görüşmedik senle . Ah canım benim regl düzenli olmuyor ki mutlaka ilac gerekiyor pko bende çok baskın bunun da bi tedavisi yok malum nasıl düzenleyeceğim ki
nasıl olsun canım , ben artık doğal yolla olmayacağına inanıp saldım tüp bebeğe başlıyacağız eğer şartlar uygunsa.inşallah olur ama sanırım hevesim de eskisi gibi değil :)
tabiki allah bilir

canım senin kilon kaç ins dirwncin ne durumda ? biraz spor ve beslenmeyle kırabilirsin aslında direnci ama tabi bazen de ilkaki ilaç gerekiyor. tarlusalda genelde 10. günden sonra sökülüyor.

Bugun tarlusal in 15. Gunu canim iki gündür çok az bi kaç kere peçeteye geldi kahverengi sekilde gelecek mi böyle bitecek mi anlamadım. Boyum 167 kilom 61 ve beslenmeye de baya dikkat ediyorum aslında ama yine de duzelmiyor insülin direnci tabi ki var 1000 mg glifor kullanıyorum uzun suredir ama yine de aynıyım yani benim regl duzelmiyor mecburum yumurta takibine artık bu ay böyle ama en son 67 gün önce regl oldum o zaman yine ilac ile oldum

Kesinlikle canım, değdiğini söylüyorlar. Yoksa asla böyle bir riske girmem. Kaç gündür uyuyamıyorum, birsürü semptom çıktı...hayırlısı olsun inşallah :)
Kaçıncı günün oldu canım test yaptınmı hiç

Canım hiçbir fikrim yok ama çok önemli bir şey olduğunu sanmıyorum bazen böyle sesler çıkabildiğini söylüyorlar sonuçta bazen içeriye hava giriyor ve gaz gibi sesler çıkabildiğini bunun normal olduğunu okumuştum.

Kızlar bugün yepyeni bir sayfa diyerek yeni bir doktora gittim. Ultrasonla baktı evet polikistik görünüm var ama çok ileri seviye değil dedi. Ocean polysitol ve Natur D3 spray verdi takviye olarak. Eşime de Progeny M.. 2 Şubat ta da tekrar çağırdı hormon ve bazı kan tahlillerini yaptırıp gideceğim. Bakalım beni nasıl bir süreç bekliyor kızlar hem heyecanlıyım hem de merkaliyim.. Hakkımızda hayırlısi...

Erken canım da belki yapmışsındır diye şeyttim az kalmış 12. Günden sonra takip edebilirsin testle istersen

Bir kaç kere başıma gelmişti ilişkiden sonra pozisyona göre bu tarz sesler çıkıyor ama direk böyle ses çıkarıp adet olmak da şaşırttı senin nasıl durumlar? batlarımız aynı oluyordu seninle ama ben hep erken olmaya başladım.. Bakalım bu ay Klomen kullansam mı kullanmasam mı çok kararsızım

Evet canım işte hava dolduysa bir sebepten biriken kan atılmaya çalışırken öyle olmuştur belki öncedenmkalan pıhtılar falan da oluyor ilk anda yavaş geldiği için onlar çıkmaya çalışırken olmuş olabilir vücudumuz çok ilginç valla keşke içeride neler oluyor anlayabilsek.. valla evet geçen ay benim de bir arada lekelenme gibi oldu kaç gün pedle dolaştım gelmedi tam. Ama o yüzden tam günümü kestiremiyorum benim de karıştı günler hep ben bu ay yoğunluklardan pek ilişki olmadığı için umutlu değilim ovulasyon testi de yapmadım ve tahminen yumurtlama haftasını kaçırmış bile olabiliriz. O nedenle 30 Ocak gibi olurum herhalde ben de ama işte emin de olamıyorum tarihten. Olursam bu ay o dediğin tedaviye gidicem ben canım artık sanırım. Sen de değerlendirdiysen günlerini ve olmadıysa bence bir de öyle dene tabi hormon almak vücuda çok iyi değil ama çok vakit kaybetmek de iyi değil ya ne bileyim. Benim artık 7 8 ay olmuş olacak 2 3 ay da öyle denemek iyi bir fikir gibi ama bilemiyorum senin ne kadar olmuştu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…