Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yaaa senin silik çizgini sevsinler 💃🏻💃🏻İnanamıyorum niye demedin bizee?! Tekrar test yapmadın mı? Fotoğrafı duruyor mu mesajla at bakam
Valla emin olmak istedim canım ya, ben bile inanamadım. Kan sonucunu alınca yazacaktım ama yakalandım :KK70: :KK70: 🤭🤭🤭bir tane testim kalmıştı onu da kullandım, adetim de geçince, belirtiler de olunca e dedim kan vereyim bari🙈

Eklentiler

• IMG_20210120_152334.jpg
    IMG_20210120_152334.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 78
Valla emin olmak istedim canım ya, ben bile inanamadım. Kan sonucunu alınca yazacaktım ama yakalandım :KK70: :KK70: 🤭🤭🤭bir tane testim kalmıştı onu da kullandım, adetim de geçince, belirtiler de olunca e dedim kan vereyim bari🙈
Benim kenarda boş boş yatan testleri atsamdı da gelseydi sana 🙁 Yaptır tabii ya hatta daha bile erken yaptır. Bugün gidemiyor musun hastaneye. Ay dur seni diğer tarafta ifadeye alıcam 😎

Kızlar dünden beri sadece bir kaç kere peçeteye soluk kahverengi leke geldi bu ne zaman sökülür ya da sökülür mu malum tarlusal ile oluyorum uc keredir ve bir önceki regl nin üstünden 67 gün geçti sizce sökülür mu kırmızı kan gelip ped takmadan regl oldum diyemiyorum yumurta takibine gitcem :KK43:

Benim kenarda boş boş yatan testleri atsamdı da gelseydi sana 🙁 Yaptır tabii ya hatta daha bile erken yaptır. Bugün gidemiyor musun hastaneye. Ay dur seni diğer tarafta ifadeye alıcam 😎
Bizim aile hekimi pazartesi salı mobil, evleri falan geziyor sanırım. Komşulara sordum da çarşamba yerinde kesin olur diyince ondan o zaman gideyim dedim 🙈

Eyvah ben suçsuzum memur hanım🙈

Ben adetimin 21.günü progesteron testi yaptırdım, maalesef 3.68 çıktı. Bu hafta yeniden doktora gideceğim, femara yanında bakalım başka hormon da verecek mi.. Belli oldu ben destek almadan hamile kalamayacağım.. Hayırlısı artık..

X