Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kıyamam ya, keske hiç birimiz sabahlara kafar bunları düşünmek zorunda kalmasak😓 bazen düşünğyorum cocuguna hiç ilgi gösteemeyen bakmayan cocuk istemeyen insanların hemen oluyor ardı ardına biz neden böyle oluyoruz diye işte ama vardır bi hayır diyorum
Herkes için en hayırlısını Rabbim bilir canım ☺️ sabrımızın emeğimizin mükafatı güzel olsun inşallah

Herkes için en hayırlısını Rabbim bilir canım ☺ sabrımızın emeğimizin mükafatı güzel olsun inşallah
İnşallah canım🙏🏻 Bugün gene doldum ondan herseyi sorguluyorum😅 bi arkadasa gittim orda da baska arkadasları geldi hepsinşn cocugu var konu ful hamilelik cocuk bakımı belirtiler emzirmekti artık insan içine cıkmayacam yakında :işsiz:

İnşallah canım🙏🏻 Bugün gene doldum ondan herseyi sorguluyorum😅 bi arkadasa gittim orda da baska arkadasları geldi hepsinşn cocugu var konu ful hamilelik cocuk bakımı belirtiler emzirmekti artık insan içine cıkmayacam yakında :işsiz:
Ben genelde doluyum canım sıkıntı yok 😁 ilki olunca da darlamaları bitmiyor insanların ikinci için niye yapmıyosun arasını açma falan. Bana bi komşu 2. Kürtajımdan sonra şey demişti sen bi daha hamile kalma beceremiyorsun 🙄

Ben genelde doluyum canım sıkıntı yok 😁 ilki olunca da darlamaları bitmiyor insanların ikinci için niye yapmıyosun arasını açma falan. Bana bi komşu 2. Kürtajımdan sonra şey demişti sen bi daha hamile kalma beceremiyorsun 🙄
Ne kadar patavatsız insanlar var ya psikolojimizi aslında cevrede cok etkiliyor. Ben bide 2. Düşükten sonra hemen istiyoruz deniyoruz dediğimden beri ilk ayında tek ilişkiyle hemen hamile kalanlar hikayesi arttı yani banane diyesim geliyor bazen🤦🏻‍♀️

Ne kadar patavatsız insanlar var ya psikolojimizi aslında cevrede cok etkiliyor. Ben bide 2. Düşükten sonra hemen istiyoruz deniyoruz dediğimden beri ilk ayında tek ilişkiyle hemen hamile kalanlar hikayesi arttı yani banane diyesim geliyor bazen🤦🏻‍♀️
Ben artık düşünmüyoruz diyorum soranlara en iyisi bu

Tarif versene nasıl yaptın dicem bi daha ki sefere 🙈
Aman öyle demeni bekliyolar zaten cevap olarak cünkü sana ay canım hiç düşünmedim kocamla ben cocuk için yataga girmiyordum bi anda oldu olcak sana bunu zevkle anlatcak😂 ay psikolojim bozuldu gercekten normalde ben bu kadar bişeylere takılmazdım. Cevremdeki herkesin bu davranıslarından dolayı insanlardan soğumaya basladım sözde bana moral veriyolar takma ben takmadım oldu diyerek dahada sinirleniyorum:mad:

Aman öyle demeni bekliyolar zaten cevap olarak cünkü sana ay canım hiç düşünmedim kocamla ben cocuk için yataga girmiyordum bi anda oldu olcak sana bunu zevkle anlatcak😂 ay psikolojim bozuldu gercekten normalde ben bu kadar bişeylere takılmazdım. Cevremdeki herkesin bu davranıslarından dolayı insanlardan soğumaya basladım sözde bana moral veriyolar takma ben takmadım oldu diyerek dahada sinirleniyorum:mad:
İnsanlar sürekli akıl vermek için bahane buluyorlar ben şaşırıyorum yani nasıl bi enerji.

Bilmiyoruz ki canım tek sorun bu mu, inşallah başka birşey yoktur ve tek sorun budur. Ama evet en azından 2 yıl içinde, bir doktor bir sebep bulmuş oldu.
Böyle tutunsa bile gebelik nasıl ilerler acaba ne gibi sorunlar çıkar. Off neyse ben daha fazla araştırma yapmasam daha iyi belkide 🙁

Bencede ya araştırma falan yapma birazda kendi haline bırak. Araştırdıkça strese girmekten başka bi işe yaramaz. Güzel düşün güzel olsun.

X