Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

kız serçem sen benimkini masa gibi yazmıştın hatırladınmı
Yok kiz onu dua listesine oyle yazmisdim gobusume masalgibi yazmis olmam lazimdi ama gercek isimle yazilirsa daha iyi olur insallah sende hemencecik hamile haberini ver bize
ölürüm ben sanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gülüm bizide sölemis sagol sercem cansın

Canimmmmmmm
sen de beni soyluyordun hep kizlara hic unutmam Rabbim sanada tum herkese nasib etsin insallah
sizi cok seviyom ben

aaaa dogru oraya yazmıştın bu arada elif benim adım

ayyy canım benim vefalı arkadasım senin güzel gönlün yeter datlım.emanetin Allaha canımbebişinle.bebiş nasıl bu arad tekme atıyomu pasabende seni cok seviyorum

Ceylan duygu ve cansunun aladlarini yaz canim baskada kim isterse yazarsin simdiden cok tesekkur ederiz:)

oy kuzum ya benide unutmamışsınz sağolun canlarım inşşşş uğrlu gelir serçem kuzum naptın dönüyormusn rusyaya

ayyy canım benim vefalı arkadasım senin güzel gönlün yeter datlım.emanetin Allaha canımbebişinle.bebiş nasıl bu arad tekme atıyomu pasabende seni cok seviyorum

allh muhabbetinizi artırsın canlarım kıskanıyorum ama

bende hepinizi çok seviyorum canlar

Kızlar nerelerdesiniz? Dua edemiyoruz bari Ya Varis Çekelim liste de ismi olmak isteyenler isimlerini bildirsinler en iyisi ben liste hazırlıyorum.

Listemiz

masal_gibi bebem1
gayed

707 Ya Varis e başlıyoruz kızlar Allah bebeklerimizi tez zamanda bize ulaştırsın.

Son düzenleme:
Listemiz

masal_gibi 200 Ya Varis hediye edildi.
tweety23
bebem1
gayed

707 Ya Varis e başlıyoruz kızlar Allah bebeklerimizi tez zamanda bize ulaştırsın.

oy kuzum ya benide unutmamışsınz sağolun canlarım inşşşş uğrlu gelir serçem kuzum naptın dönüyormusn rusyaya

Insallah donuyom canim martin 16si yola cikicam bana bol bol dua edin rus sinirini insallah bu kez gece bilirim l..esime kavusmak icin gunlerimi sayiyorum beklemek cok zor...
sen nasilsin bitanem neler yapiyon?
insallah sizde biran once hamile kalin hep dualarimdasiniz...

Atiyor teyzesi arada bir tekme atiyor sukurler olsun bazen atmiyor bende korkuyorum beni bilirsiz ya stres kupuyum. Insallah sagsalim kucagimiza alayim biraz stresim azalir belki sabirsizlikla agustos ayini bekliyorum
Insallah darisi basiniza

Atiyor teyzesi arada bir tekme atiyor sukurler olsun bazen atmiyor bende korkuyorum beni bilirsiz ya stres kupuyum. Insallah sagsalim kucagimiza alayim biraz stresim azalir belki sabirsizlikla agustos ayini bekliyorum
Insallah darisi basiniza

masallah kuzumacanım benim korkma sen ac olunca bebekte uyuyabiliyor.insallah canım kazsız elasız yuvana dön bebişini hayırlısı le saglıklı dogur canım.bebişin resimlerini bekliyorum insallah:))amin gülüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…