Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

canım sükür iyiyiz.cok sagol gülüm heyecan arttı :))sen nasılsın neler yapıyosun.bu ay gittim doktora serephone içmiştim fayda etmemiş minicik bir yumurtam vardı.belki büyüyebilir dedi.bakalım

hadi hayırlısı bebeğim herşey yolunda olur inş sorunsuz kusursuz atlatırsınız:))

cnm yeni gördüm 1 gün yazmışsın ama gecerliyse geceye kadar okuyayım sana bana kesin bişey söyle başlim

hadi hayırlısı bebeğim herşey yolunda olur inş sorunsuz kusursuz atlatırsınız:))

cok sagol gülüm insallah:))

ccanım gözün aydın ne güzel Allah bebegini sana bagıslasın tebrikler canım darısı tüm isteyenlere.kötü düsünme güzel olsun hersey,tadını cıkar bu mutlulugun

canım bu ay serephone içtim dün doktora gittim ilaç pek etki etmemiş dedi sol yumurtalıkta kücück bi yumurta vardı belki o büyür dedi.:44:

Allah hepimize bu ay hamiş olmayı nasip etsin hayırlısı ile canım benim SAGLIKLI SIHATLİ EVLATLAR NASİP ETSİN HEPİMİZE,kız belli olmaz belkiaynı anda yazarmısız hihi

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
kuzularıma bişey olmasaydı nisanda doğumum vardı kısmet olmadı rabbim inş nisana kadar hamiş olmamı nasip eder

insallah canım benim.elbet bir hayır vardırdır gülüm insallah hiçbirimiz beklemeden bebegimize kavusuruz insallah müjdelerle dolsun topik insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

kizlar biz esimle bosaniyoruz

cnm boşanıyıoruz yazmışsın herkezi merakta bırakıp üzmüşsün ne oldu bebeğinizde olacak güzel günleriniz olacak daha yeni hamilesin eşinide anlamıyorum bebeği duyduğundan beri hır gür akıl sır erdiremedim ben bu işe sen sakın sıkma canını (zor ama denmesi lazım)bebeğin çok etkilenecek ya üzüldüm

sercem bir anlık sinirle söylenmiştir diye umut ediyorum şu durumunda can sıkıcı olaylar yaşaman çok üzüyor hepimizi inan bir an önce yoluna girsinde sende kendini de bebişini de üzme artık inşallah...

bu arada 7 tane daha okudum ALLAH kabul etsin AMİN...

Son düzenleme:
Serçem CNm nir evlilik bukadar kolay bitmez ki
Ne oldu ki bitanem

CNm senin adına çok sevindim darısı tüm isteyen
Hasretle sabırla bekleyenlerin başına

cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin
bulufe--------------------------41 Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk

bebemmm1--------------------41
Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk ​
sbry----------------------------41
miskamber---------------------41
agustos72----------------------41
cglynnur------------------------41
chocolateChips----------------- 41
isyan123----- ------------------41
masal_gibi----------------------41
yeteramabukadar---------------41
Anneolmak----------------------41
desperatehousewive------ -----41
nikby----------------------------41
minigmanig---------------------41
cicikizkocaeli--------------------41
esmaesmaa---------------------41
mon_amour---------------------41
desperatehouswive-------------41
bm0557-------------------------41
esmer_seker--------------------41
esma_elif-----------------------41
pembeptk-----------------------41
tweety23----------------------- 41
ayeyldz-------------------------41 Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk ​

dumaduma----------------------41 Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk ​
gayed---------------------------41
fıstıkağacı-----------------------28

ada67---------------------------

topiğimizin mucizeleriii

serçem
707 besmele hediye ettikkk
nesdemmm493
besmele hediye ettikkk

hamişlerimiz içinde besmeleelr unutulmasınnn...bu 2.liste sayfa boyu uzasınn inşşş

BULUTEFE SIKINTINI RABBİM BİRAN ÖNCE DİNDİRSİNNN...SENİ ASLA LİSTEDEN ÇIKARMAYIZZ...DUALARIMIZDA HEP VARSIN VE VAR OLACAKSIN ARKADAŞIMM

nasılll yaa ama nedennnöle şeymi olurr ya sen hamile iken bu kararı nasıl alır..
zannederimm o görümceler falan yüzünden değilmi ailesi yüzündenmii..
offf yaa inş boşanmazsınız kolaymı öle sen hamilesin bebeğini düşünsün biraz yaaa

kızlar nasılsınız sercem naptın nasılsın kuzum benim güzel haberlerle gellll

kızlar bende katıldım aranıza sükür bu ilk denemem insallah müjde veririm sizlere sizlerde banaaaa...aminnnn

kızlar bende katıldım aranıza sükür bu ilk denemem insallah müjde veririm sizlere sizlerde banaaaa...aminnnn

cnm benim gözün aydın hayırlı olsun inş bebek içinde kutlarız seni:))

kızz ne ara geldinnn sennn...
hayırlı olsun çok mutlu ol inşş kuzucummm

serçem kuzum ne oldu neden boşanıyoruz yazmışsın öfkeyle kalkma tam mutlu olmanız gereken zamnda neden sorun yaşıyorsunuz bir evladımız olsun istiyordunuz allh nasip etti şimdi neden böyle yapıyor eşin bizi merakta koyma lütfen çok üzüldüm şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…