Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

kızlar nasılsınız sercem naptın nasılsın kuzum benim güzel haberlerle gellll

kızlar bende katıldım aranıza sükür bu ilk denemem insallah müjde veririm sizlere sizlerde banaaaa...aminnnn

kuzum naptın doktora gittinmi sen yumoş takibine

merakta koyma beni

kızlar ben sık giramiyorum ama dualrım sizinle benide unutmayın dualarınızda

kızlar bilgisayarım yok artık o yüzden giremiyorum şimdi hazır bulmuşken yaziim dedim 15 tefriciye okudum ALLAH kabul etsin gıyaabımda vazgeçmeden bana dua eden herkesdende ALLAH razı olsun :KK16::KK16: bu arada neler olmuş serçem boşanıyormuymuşş anlamadım tam ama umarım öyle birşey olmaz bebek için o kadar dua etti tam olmuşken ...:KK50:

kuzum naptın doktora gittinmi sen yumoş takibine

merakta koyma beni

kızlar ben sık giramiyorum ama dualrım sizinle benide unutmayın dualarınızda

canım doktora gittim ama cok erken gittim suan ne durumda bilmiyorum korunmuyorumda.doktor hiç bişi kullanma bekle dedi test yap dedi olmazsa dedi gel dedi bakalım 22 si bat bekliycem canım

canım doktora gittim ama cok erken gittim suan ne durumda bilmiyorum korunmuyorumda.doktor hiç bişi kullanma bekle dedi test yap dedi olmazsa dedi gel dedi bakalım 22 si bat bekliycem canım

hğşgeldin canım...hayırlı olsun..ömür boyu mutluluklar dilerim canım:KK16:

cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin:KK16:
bulufe--------------------------41 Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk
:KK16::KK16:
bebemmm1--------------------41
Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk :KK16:​:KK16:
sbry----------------------------41
miskamber---------------------41
agustos72----------------------41
cglynnur------------------------41
chocolateChips----------------- 41
isyan123----- ------------------41
masal_gibi----------------------41
yeteramabukadar---------------41
Anneolmak----------------------41
desperatehousewive------ -----41
nikby----------------------------41
minigmanig---------------------41
cicikizkocaeli--------------------41
esmaesmaa---------------------41
mon_amour---------------------41
desperatehouswive-------------41
bm0557-------------------------41
esmer_seker--------------------41
esma_elif-----------------------41
pembeptk-----------------------41
tweety23----------------------- 41
ayeyldz-------------------------41 Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk :KK16:​:KK16:

dumaduma----------------------41 Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk :KK16:​:KK16:
gayed---------------------------41
fıstıkağacı-----------------------41
Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk :KK16:​

ada67---------------------------41
Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk :KK16:

topiğimizin mucizeleriii

serçem
:KK49::KK49::KK49: 707 besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:
nesdemmm:KK49::KK49::KK49:493
besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:

hamişlerimiz içinde besmeleelr unutulmasınnn...bu 2.liste sayfa boyu uzasınn inşşş

BULUTEFE SIKINTINI RABBİM BİRAN ÖNCE DİNDİRSİNNN...SENİ ASLA LİSTEDEN ÇIKARMAYIZZ...DUALARIMIZDA HEP VARSIN VE VAR OLACAKSIN ARKADAŞIMM:KK16::KK16:

Son düzenleme:
kızlar 3 tanede ben okudum ve tefriciye bitti Allahın izni ile..ALLAH KABUL ETSİNNNN inşşş:KK16::KK16:

kızceler hanı bız hep 14 gun yumurtlama oluyor dıye bılıyoruz ya sureklı aynı olmuyormus adet bıtımınden hemen sonrada yumurtlama oluyormus oyuzden calısmalara adet bıter bıtmez baslayalım oyle hamıle kalan cok mısal benım teyzemde oyle hamıle kalmıs kızına adetten hemen once bır ıkı gun oglunda adet bıter bıtmez tek ılıskıyle hamıle kaldı pılanlı yaptı ben ınanmamıstım ama bıraz arastırdım gercekten oyle hamıle kaln cokmus

kızceler hanı bız hep 14 gun yumurtlama oluyor dıye bılıyoruz ya sureklı aynı olmuyormus adet bıtımınden hemen sonrada yumurtlama oluyormus oyuzden calısmalara adet bıter bıtmez baslayalım oyle hamıle kalan cok mısal benım teyzemde oyle hamıle kalmıs kızına adetten hemen once bır ıkı gun oglunda adet bıter bıtmez tek ılıskıyle hamıle kaldı pılanlı yaptı ben ınanmamıstım ama bıraz arastırdım gercekten oyle hamıle kaln cokmus

ne güzel ya insallah bizimkide yumurtlama dönemine denk gelmiştir:KK17::KK17::KK17:ben hiç anlamıyorum kızlar yumurtamın catladıgını falan ne akıntım var ne sancım hiçbişi yok:KK30:

ne güzel ya insallah bizimkide yumurtlama dönemine denk gelmiştir:KK17::KK17::KK17:ben hiç anlamıyorum kızlar yumurtamın catladıgını falan ne akıntım var ne sancım hiçbişi yok:KK30:
onu bende anlamıyom valla hıc yumurtladımmı catladmı hıc bısey hıssetmıyorum sadece bu ay adetn bıttı 8 gun akıntım ve kasıklarımda agrı oldu acep boylemı anlasılıyor bılmıyom hıc

Kızlar bugün internette gördüm güneş battıktan sonra 7 gün boyunca 21 kez ya musavvir okuyan tez zamanda çocuğu olur diyordu. Okuyalım mı hep beraber inşallah ben bugün başlayacağım.

aynen öyle cnm bende öyle kalmıştım çok kişdende öyle duydum internette tam gün hesabı veriyor benim bu ay 16 sında başlıyor tam günümde 21 i o tarihlerde her gün olmamak kaydıyla 2 günde bir denenmesi gerekiyormuş

aynen öyle cnm bende öyle kalmıştım çok kişdende öyle duydum internette tam gün hesabı veriyor benim bu ay 16 sında başlıyor tam günümde 21 i o tarihlerde her gün olmamak kaydıyla 2 günde bir denenmesi gerekiyormuş
aynen canım valla ben evlendıgımden berı hep adetın 11 12 gununden ıtaberen baslıyordum calısmaya meger oyle degılmıs bıter bıtmez baslamak gerekıyormus:KK16::KK16::KK16:

onu bende anlamıyom valla hıc yumurtladımmı catladmı hıc bısey hıssetmıyorum sadece bu ay adetn bıttı 8 gun akıntım ve kasıklarımda agrı oldu acep boylemı anlasılıyor bılmıyom hıc

pkosda zaten yumurta catlama sorunu oluyor canım belkide yumurtam catlamıyor ondan hissetmiyorumdur:KK31:canım benim

YA MUSEVVİR LİSTESİ
cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin:KK16:
bulufe--------------------------

bebemmm1--------------------

sbry----------------------------

miskamber---------------------

agustos72----------------------

cglynnur------------------------

chocolateChips-----------------

isyan123----- ------------------

masal_gibi----------------------

yeteramabukadar---------------

minigmanig---------------------

cicikizkocaeli--------------------

esmer_seker--------------------

esma_elif-----------------------

pembeptk-----------------------

tweety23-----------------------

gayed---------------------------

fıstıkağacı-----------------------

ada67---------------------------

topiğimizin mucizeleriii

serçem
:KK49::KK49::KK49: 707 besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:
nesdemmm:KK49::KK49::KK49:493
besmele hediye ettikkk:KK16::KK16:

hamişlerimiz içinde besmeleelr unutulmasınnn...bu 2.liste sayfa boyu uzasınn inşşş

BULUTEFE SIKINTINI RABBİM BİRAN ÖNCE DİNDİRSİNNN...SENİ ASLA LİSTEDEN ÇIKARMAYIZZ...DUALARIMIZDA HEP VARSIN VE VAR OLACAKSIN ARKADAŞIMM:KK16::KK16:

Son düzenleme:
X