Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

haklısın kuzum heleki böyle bi dönemde.ama bu durum ayrılmanıza neden degil.bebişiniz olacak insallah.haklısın bu kırgınlıgını belirt sercem

cnm umutsuzluğa kapılmıyorum allahın izniyle olacak inş ama bu ay olmaz diye düşünüyorum bu ay gribi atlatamadım inş bi dahaki aya:))sen nasıl oldun sağlık durumun nasıl

İyi aksamlar arkadaslar... Sercem esinle aran tez zamanda duzelir insallah canim. Sen bebegin icin morali yuksek tut. Rabbim onu korusun. Bu arada 41 tane okudum.

cnm umutsuzluğa kapılmıyorum allahın izniyle olacak inş ama bu ay olmaz diye düşünüyorum bu ay gribi atlatamadım inş bi dahaki aya:))sen nasıl oldun sağlık durumun nasıl

Canim sagiligina kavuş diğer ay siki cslisirsin inş...ben bugün iyiyim doktorum 21. Günde progesteron testi istedi ben salak gibi 18.gün testi yaptirdim 1.8 cikti yani yumurtlama yok hafta sonu hep üzüntü ile geçti..Esim dedi 21.gün demiş doktor pazartesi 21.gün tekrarla testi dedi bugun tekrar yaptirdim 10.58 cikti..doktorum cok iyi..yumurtlama kaliteli olmus dedi..cok sevindim..tsh t3 t4 tedstlerimde iyi cikti yani bugun mutluyum

Arkadaşlar nerelerdesiniz? Benim de işyerinde işlerim yoğundu o yüzden fazla giremedim. Tefriciye bitince Ya Varis mi çeksek acaba?

İyi aksamlar arkadaslar... Sercem esinle aran tez zamanda duzelir insallah canim. Sen bebegin icin morali yuksek tut. Rabbim onu korusun. Bu arada 41 tane okudum.
insallah canim benim insallah nolur bebegime dua edin tum bu olanlardan etkilenmesin annesinden sikica tutunsun
haklısın kuzum heleki böyle bi dönemde.ama bu durum ayrılmanıza neden degil.bebişiniz olacak insallah.haklısın bu kırgınlıgını belirt sercem
evet caanim arkadsim duyqu ya inan cok kotu gunler geciriyorum sanki benim hamile olmagimi beklediler beni uzmek icin
bebegim bir tek etkilenmesin zaten dusuk tehlikemiz var Allah korusun bana gore evladima birsey olursa yasamam hic o an kiyarim kendime

çok sevindim senin adına inş devamıda gelir kısmet inş bi dahaki aya beraber müjde veririz burada normalde doktor zaten bana mart demişti martta adetinin 3. gününde gel yumurtlamanı takip edelim dedi ben baska doktorla konuştum beklemek istemiyorum dedim bekleme dedi bakalım tutturursak martı beklemek istemiyorum yoksa doktora gidip bakıcaz zaten bebekler alındıktan sonra resmen vajinismus gibiyim canım aşırı yanar oldu

inan biz kendimizi üzüyoruz onlar biz kadar üzülmüyor takmıyorlar.benimde canımı sıktı bugün benimki sabahtan beri basım agrıyo.yoruldum valla.sende kendinide bebişinide üzme.yazık degilmi size.keske biraz duyarlı anlayıslı olsalar

cglynnur-arkadasimiz guzel gonlu icin meryem sureleri icin Rabbim istedigi herseyi nasib etsin amin
bulufe--------------------------41 Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk

bebemmm1--------------------41
Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk ​
sbry----------------------------41
miskamber---------------------41
agustos72----------------------41
cglynnur------------------------41
chocolateChips----------------- 41
isyan123----- ------------------41
masal_gibi----------------------41
yeteramabukadar---------------41
Anneolmak----------------------41
desperatehousewive------ -----41
nikby----------------------------41
minigmanig---------------------41
cicikizkocaeli--------------------41
esmaesmaa---------------------41
mon_amour---------------------41
desperatehouswive-------------41
bm0557-------------------------41
esmer_seker--------------------41
esma_elif-----------------------41
pembeptk-----------------------41
tweety23----------------------- 41
ayeyldz-------------------------41 Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk ​

dumaduma----------------------41 Salat-ı tefriciye hediye ettikkkk ​
gayed---------------------------41
fıstıkağacı-----------------------13

ada67---------------------------

topiğimizin mucizeleriii

serçem
707 besmele hediye ettikkk
nesdemmm493
besmele hediye ettikkk

hamişlerimiz içinde besmeleelr unutulmasınnn...bu 2.liste sayfa boyu uzasınn inşşş

BULUTEFE SIKINTINI RABBİM BİRAN ÖNCE DİNDİRSİNNN...SENİ ASLA LİSTEDEN ÇIKARMAYIZZ...DUALARIMIZDA HEP VARSIN VE VAR OLACAKSIN ARKADAŞIMM

kizlar cok mutluyum
kizim olucakk prensesim geliyor sukurler olsun
riskimiz hala var ama bebegim iyiydi kalbi atiyor eli ayagi oynuor
kiziniz olucak dedi doktor
bugun ruyamda gormusdum kizin olucak dediler
ruyam dogru cikti cok mutluyummmmmmmmmmmmmmm
Rabbim sizlerede nasib etsin
babamiza soylemedik henuz konusmuyoruz ama o da sevinir insallah

Gözünüz aydın Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Bizler içinde dua et...

gözün aydn canm allah tamamını da getirsin doğumunuda paylaşırsın inş bebeğim riskini ne olur dile getirme ne olur ben inanıyorum bişeyi 40 kere söylersen olurmuş diye ben yaşadım çünkü hep riskimi dile getirdim riski oldu çenem kırılsaydıda demeseydim diyorum dile getirme hep iyi düşün iyi olsun

oyy oyy oyyy prensesmii geliyormuşşşş...yerimm ben onu yaaaa
canımm tebrikk ederimm nasıl sevindim anlatamam..
hala eşin aramadımıı uyuzz

çook gözün aydın sercem Allah tamamına erdirsin.darısı bize inşallah dua et bize de...

Sercem Cnm :118::92:kutlarım Tatlim
Darısı buradaki arladaslarin başınA sırada hareketler tekmeler
var5 hafta sonra hissedersin datlum minik çok oynarsa
hareketli bisiy olur yandin Sercem

Gözünüz aydın Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Bizler içinde dua et...
aminnnnnnnnnnnnnn insallah
Rabbim sizlerede nasib etsin
sagol kuzum insallah dogumu paylasdigim gunlerde olur Rbbim sizede nasib etsin
tamam bir daha agzima da almam
oyy oyy oyyy prensesmii geliyormuşşşş...yerimm ben onu yaaaa
canımm tebrikk ederimm nasıl sevindim anlatamam..
hala eşin aramadımıı uyuzz
sagol bitanem evet prensesimiz geliyor sukurler olsun saglikla gelsin insallah
yok canim aramadi
çook gözün aydın sercem Allah tamamına erdirsin.darısı bize inşallah dua et bize de...

Sercem Cnm :118::92:kutlarım Tatlim
Darısı buradaki arladaslarin başınA sırada hareketler tekmeler
var5 hafta sonra hissedersin datlum minik çok oynarsa
hareketli bisiy olur yandin Sercem
oy oy yerim ben onun atan tekmelerini zullu
insallah o gunlerde cabuk gelir o gunleride yazayim burdan

amin cnm benimm amin inş bizde tadarız bir an önce bak kızımız annesi gibi güzel olacak babası bulmuş güzel karıyı üzsün kızma bana ama uyuzzzzz derim ben böylelerine

prensesmi gelyo ayyyyyyyyyy canımbenim ya cok sevindim sercemmmmm Allah sana bagıslasın bebişini ve burdaki herkese nasip etsin insallah bu duyguyu aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnbabasıyla barısırsınız gülüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…