Anne olmak ısteyenler dualarda bulusalım 707 kere ya varıs okuyalım

kizlar cok mutluyum:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
k:emir_bebek:iz:emir_bebek:im :emir_bebek:olucakk prensesim geliyor sukurler olsun
riskimiz hala var ama bebegim iyiydi kalbi atiyor eli ayagi oynuor
kiziniz olucak dedi doktor :KK16::KK16::KK16:
bugun ruyamda gormusdum kizin olucak dediler
ruyam dogru cikti cok mutluyummmmmmmmmmmmmmm
Rabbim sizlerede nasib etsin
babamiza soylemedik henuz konusmuyoruz ama o da sevinir insallah :KK16::KK16::KK16::KK16:

gülüm benim biliyorsun hep dualarımdaydın.bugün yine sayfanı ziyaret edip neler yaptığını kontrol edeyim dedim.gözlerime inanamadım.hamilesin ve 3 aylık olmuş.RABBİME bin şükür.seninde hayırlı haberini aldım ya.çok çok çooookk mutlu oldum.ALLAH vakitlice ve hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.gözünaydın olsun ve herşey gönlünce olsun inş:KK16:

aminnnnnnnnnnnnnn insallah
Rabbim sizlerede nasib etsin

sagol kuzum insallah dogumu paylasdigim gunlerde olur Rbbim sizede nasib etsin
tamam bir daha agzima da almam

sagol bitanem evet prensesimiz geliyor sukurler olsun saglikla gelsin insallah:KK16:
yok canim aramadi:KK50:

oy oy yerim ben onun atan tekmelerini zullu
insallah o gunlerde cabuk gelir o gunleride yazayim burdan

İnşallah Tatlim sabırsızlıkla bekliyorum:KK1:

cnm napıyorsun düğününe iki gün kaldı heyecan tavandadır şimdi:))) sorunlarınızı çözdünüz mü bi ara sıkıntın vardı

canım sükür iyiyiz.cok sagol gülüm heyecan arttı :))sen nasılsın neler yapıyosun.bu ay gittim doktora serephone içmiştim fayda etmemiş minicik bir yumurtam vardı.belki büyüyebilir dedi.bakalım

Kızlar nerelerdesiniz? Hiç sesiniz çıkmıyor ben dün adet oldum yine bebeğim gelmedi. Artık önümüzdeki günlere bakayım diyorum.

arkadaşlar konuda açtım ama pek ilgilenen olmadı.bugün salat-ı münciye başladım 1 günde 1000 tane okunması gerekiyormuş nolur yardım edin tek başıma bitiremiyorum :KK43: 12'den beri okuyorum 230 tane oldu ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDER MİSİNİZ BANA?Duayıda yazayım yardım etmek isteyenler için

“Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî’il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi’s-seyyiât ve terfe’unâ bihâ a’lâ’d-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ’l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî’l-hayâti ve ba’del-memât birahmetike Yâ erhame’r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni’mel vekîl, ni’mel mevlâ ve ni’me’n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke’l-masîr.”

kizlar biz esimle bosaniyoruz :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Ayy ciddi misin? Canım dua et dualarında eşimle ilgili durumda ben başa çıkamadım sen hakkımda hayırlı olarak eşimi bana geri döndür sana havale ediyorum falan de Rabbimiz bizim için en iyi en hayırlı olanı nasip eder. Üzülme sakın bunlar birer sınav. Allah yardımcın olsun. Bende vajinusmus tedavisi görürken az daha eşimle boşanıyordum birbirimize şiddet bile uygulamıştık çok şükür şimdi hepsi geride kaldı yeterki sende sakin ol. Bol bol dua et...

Kizlar misafir lerim var..giremiyorum slk...
Sercem ne bosanmasi..bebis var.
Ins bosanmazsiniz

kızlar ben 5 haftalık hamileymisim ...ilk soku atlattım ve sizler geldiniz aklıma dualarımız kabul oldu napcam diye düsünürken ogrendim ki hamileymisim hala inanamıyorum ve cok korkuyorum bebegime birsey olcak diye migren ilaclarımı kullanıyodum nolur dua edin bende sizler icin dua ediyorum dilerim ALLAH hepimizi evlatlarına kavustursun ...

kızlar ben 5 haftalık hamileymisim ...ilk soku atlattım ve sizler geldiniz aklıma dualarımız kabul oldu napcam diye düsünürken ogrendim ki hamileymisim hala inanamıyorum ve cok korkuyorum bebegime birsey olcak diye migren ilaclarımı kullanıyodum nolur dua edin bende sizler icin dua ediyorum dilerim ALLAH hepimizi evlatlarına kavustursun ...

bizlerede nasip olur insallah cnm .. :emir_bebek:
sağlıcakla al bebeğini cnm kucağına .. :KK16:

tebrık ederım saglıcakla al bebeyını kucagına ınsallah gozun aydın:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: darısı ısteyen hekeze olsun ınsallahhhh

X