Anne olmak hayal mi

günaydın güzel anne nasılsın?

günaydın gülüm 😊 sende hiç uğramadın ne yapalım.eşine karyotip yaptırabilirsin ama spermlerde sorun yoksa onada gerek yokki.sadece ikisini mi istedi test için?

yok canım benim senden aldıklarımın hepsi sadece eşine bunu yapamam dedi
dün sen en son öğlen gitmişsin yarın girersin diye yazmadım

yok canım benim senden aldıklarımın hepsi sadece eşine bunu yapamam dedi
dün sen en son öğlen gitmişsin yarın girersin diye yazmadım

doğru pıhtılaşmaya falan onda bakılması anlamsız olur çünkü hamilelikte sorun yaratan şeyler bunlar.ama tam kan sayımına şekere falan bakabilirdi.spermlerde bişey yok şükür o yüzden çokta önemli değil ama.işten çıkınca da girdim ama karşılaşmadık galiba.ogtt yaptırdın mı hani içecek içilipte yapılan

doğru pıhtılaşmaya falan onda bakılması anlamsız olur çünkü hamilelikte sorun yaratan şeyler bunlar.ama tam kan sayımına şekere falan bakabilirdi.spermlerde bişey yok şükür o yüzden çokta önemli değil ama.işten çıkınca da girdim ama karşılaşmadık galiba.ogtt yaptırdın mı hani içecek içilipte yapılan

canım onu daha önce yaptrmıstım yakınımdaki hastenede
sadece doktr eşime
faktr 5 ve faktr 2 varya onu yapmıyor diğerlerini yapacak benden bir tüp kan alındı eşimden 2 tüp alındı baklım sana sonuçları yazarım karşılastırma yaparız bide adetin 3. günü yapılacaklar varmış o kolay bi bunlar çıksın da

Son düzenleme:

eşime bu testi yapamama nedenide sigorta karşılamıyor muş hamileleik kaybı yok diye

eşime bu testi yapamama nedenide sigorta karşılamıyor muş hamileleik kaybı yok diye

doğru gereksiz zaten Bi işe yaramaz ki.pıhtılaşma varsada eşine Bi zararı olmaz canım,bak biçok kişide var ama tehlikesi yok.bendede var ama önemli değilmiş.hamilelikte sorun yaratıyor düşük filan.

doğru gereksiz zaten Bi işe yaramaz ki.pıhtılaşma varsada eşine Bi zararı olmaz canım,bak biçok kişide var ama tehlikesi yok.bendede var ama önemli değilmiş.hamilelikte sorun yaratıyor düşük filan.

hım ozaman yaptrmayalım akşam eşim ile konuştuk karar veremedik bide ne işe yarıyor bilmiyoruz
dedim ben aycana sorarım ona göre karar veririz
imkan olsa hemen tedaviye başlamak istiyorum inanki

hım ozaman yaptrmayalım akşam eşim ile konuştuk karar veremedik bide ne işe yarıyor bilmiyoruz
dedim ben aycana sorarım ona göre karar veririz
imkan olsa hemen tedaviye başlamak istiyorum inanki

çok iyi anlıyorum seni elimizden gelse her ay tekrar denerdik.akrabalar falan iyice öğrenmeden özellikle olsun istiyorum

Anne Olamamak

Anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek…

Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek…

Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…

Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…

Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek…

Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…

Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…

Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…

Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…

Anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…

Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…

Anne olamamak demek hiç bir zaman çekirdek aile fotoğrafında 3 kişi olamamak demek

hiç bir zaman tam bir aile gibi olamamak,eksik hissetmek demek...

bebek mağazalarının önünden bazen hızlıca geçmek,bazende eşinden gizli gizli minik eşyalara bakıp,ağlamamaya çalışmak demek...

arkadaş toplantılarında çocuğuyla ilgilenmeyen tek aile olmak demek...

anne olamamak demek anne olamamanın acısını yaşayanların sözleriyle yazılarıyla avunmak demek...

bir yerlerde benim gibi acı ceken var rabbim onlarada banada ver demek...

anne olamamak demek artık hayal kurmak istememek,hayal kurunca olamayacağını düşünerek kafadan silmesi zor olsada sadece bir iki saniyeliğine kafadan atabilmek demek...

anne olamamak demek hayata tutunma dalının olmaması demek..

anne olamamak demek yanlız öleceğini düşünmek demek...

anne olamamak demek çok sevdiğin eşinle önceden onu hissetmek için sevişmek yerine sadece bebek sahibi olabilmek için sevişmek demek..

anne olamamak demek rüyanda bebeğini gördüğün zaman seni uyandıranlara gıcık olmak demek...

anne olamamak anne şarkılarında herhangi bir duygusal ortamda durduk yere ağlamak demek...

anne olamamak her duyduğu karışımları yapmak demek...

anne olamamak her ne olursa olsun umudunu kaybetmemek demek...

bilmiyorum ama son bi kaç gün olması lazım merakla heyacanla sonucu bekliyorum bende inankii

inşallah embriyolar becerikli çıkmıştır da annelerine tutunmayı becerebilmiştir yaramazlar.
bugün ne pişireceksin planın varmı?

inşallah embriyolar becerikli çıkmıştır da annelerine tutunmayı becerebilmiştir yaramazlar.
bugün ne pişireceksin planın varmı?

bende tam onu düşünüyordum
bugün okul var yemek hazır olunca çok iyi oluyor
biber dolması var yanına ne yapsam bilemedim
evde sebze falan ne var senin ben dün fasülye pişrmiştim

ensunun kaç günü kaldı iki gün kaldı değilmi?

bilmiyorum ama son bi kaç gün olması lazım merakla heyacanla sonucu bekliyorum bende inankii

günaydın güzel anne nasılsın?

günaydın gülüm 😊 sende hiç uğramadın ne yapalım.eşine karyotip yaptırabilirsin ama spermlerde sorun yoksa onada gerek yokki.sadece ikisini mi istedi test için?

kızlar son 3 gün.. cumartesi sabah erkenden belli olur en geç 10.30 da..
aycancığım sağol fena değilim somadaki olaylar bayağ etkiledi.. inşallah geridekiler kurtulur.. sen nasılsın canım..bir bayana ebeye gidiyordun galiba bir işlem yapıyordu sana o işlem bittimi..

aycancığım sağol fena değilim somadaki olaylar bayağ etkiledi.. inşallah geridekiler kurtulur.. sen nasılsın canım..bir bayana ebeye gidiyordun galiba bir işlem yapıyordu sana o işlem bittimi..

hadi bakalım güzel heberlerle canım
hemen sonucu haber ver bize tamam mı
evt bende çok üzüldüm Rabbim ailelere sabır versin
kalanlar inşallah kurtulurrrrr

bende tam onu düşünüyordum
bugün okul var yemek hazır olunca çok iyi oluyor
biber dolması var yanına ne yapsam bilemedim
evde sebze falan ne var senin ben dün fasülye pişrmiştim
fasulye,dolma daha nolsun yanına da cacık bitti senin işin.bende dün yeşil fasulye pilav yanına da bulgur çorbası yapmıştım.evde patlıcan var,kuru bamya var

ayın 5 inde transferin olmuştu iki gün kalmıyormu yanlış hesapladım galiba.hayırlısı sabırla bekliyoruz bakalım minikler içerde napıyo acab😊

Allah rahmet eylesin ama maden ocaklarında gerekli önemler alınmazsa sonda olmaz bunlar.
bende gittim karın kaldırma yaptırdım aman bişey olacağından değilde işte Bi umut yaptırdım hurafe bunlar.

fasulye,dolma daha nolsun yanına da cacık bitti senin işin.bende dün yeşil fasulye pilav yanına da bulgur çorbası yapmıştım.evde patlıcan var,kuru bamya var

ayın 5 inde transferin olmuştu iki gün kalmıyormu yanlış hesapladım galiba.hayırlısı sabırla bekliyoruz bakalım minikler içerde napıyo acab😊

Allah rahmet eylesin ama maden ocaklarında gerekli önemler alınmazsa sonda olmaz bunlar.
bende gittim karın kaldırma yaptırdım aman bişey olacağından değilde işte Bi umut yaptırdım hurafe bunlar.

cnm haklısın.. benim canımda taze fasulye istedi zeytinyağlı olanından çok severim.. ablam gelince yapacak.. yanınada makarna yapar akşam eşim..

o zaman bamyayı pişir yanınada makarna falan yap
fsülye dün bitti maleseffff
çorba yapmaya karar verdim aman yeter bugünde böyle olsun

cnm haklısın.. benim canımda taze fasulye istedi zeytinyağlı olanından çok severim.. ablam gelince yapacak.. yanınada makarna yapar akşam eşim..

bu sefer banaDA EŞİM BAKAÇAK YEMEK EĞİTİMLERİNE BAŞLADIKKK
AMA BENİ SİNİR EDİYOR EVİ SÜPÜRMEK 5 DAKİKA OLUR MU YA
YEMEKDE Bİ KERE ŞEHRİYE YAPAYIM DEMİŞ
AMA PRİNÇ KOYMUŞŞŞŞ
BU ADAMIN ELİNE KALDIM DÜŞÜNÜNNNN

oh ne güzel kıymetini bil bugünlerin elin sıcak sudan soğuk suya değmiyor.ye iç keyfine bak yerinde olmak için can atıyorum valla😃
o zaman bamyayı pişir yanınada makarna falan yap
fsülye dün bitti maleseffff
çorba yapmaya karar verdim aman yeter bugünde böyle olsun

bulgur çorbasının tarifini yazayım mı çok beğendim ben

X