Anne olmak hayal mi

bende anneler gününden nefret edenlerdenim ama ben evlenmeden öncede nefret ediyodum annemi 15 yaşında kaybettim benim nefretim ondandı şimdi 2 kat arttı rabbim hepimizi bi dahaki annler gününe dek anne eylesin kucağımızda olsun bebişlerimiz kokularını içimizee çekelim inşallh

mrb cnm bende sonradan katıldım gruba senin içn dua ediyoruz inşallah tutunmuştur bebeğin yada bebklerin sımsıkı sonrada bizlerde geliriz arkandan bim ilk tüp denememde kabızlık yaşamıştım çok fazla kayısı falan ye istersen sen yaşamıyosundur belkide ben çok kötü olmuştumda aklında bulunsun dedim

Vallahi senden bi haber varmı diye bakıyordum sayfalara içim ılık ılık oldu :)) demek minişlerle beş gün bitti güzel sonu bekliyoruz canım Rabbim önce içinde sonrada kucağında sağlıkla göstersin evladını. ..bende salı günü rutin kan tahlili sonucunu almaya gideceğim inşaallah herşey yolunda olurda haziran gibi bende deneyeceğim

aramıza hoşgeldinn canımm sağol güzel dileklerin için..
şu anda hangi aşamadasın tekrar tedavine başladınmı..
bende kayısı manyağı oldum paket hep elimde, kompostosunuda yaptım önlem olarak duphalac şuruptanda arada içiyorum..
nerede tedavi görüyorsun canım doktorun kim..

sağoll canım benim.. sizler hep aklımdasınız.. ya yıllardır yan yana oturduğum iş arkadaşlarımı bile bukadar merak edip özlemedim..
hepinizin son durumlarını ayrı ayrı merak ettim.. salı günü inşallah güzel haberlerle geleceksin canım.. hazirana ne kaldıki geldik bile şunun şurasında.. inşallah canım salı günü herşey gönlünden geçtiğince gelişir..

şuanda tedavi görmüyorum canım temmuzda 2. tüp bebeği düşünüyoruz ilkini denizlide yaptırmıştım tek bi yer var zaten yapan şimdi ise karar aşamasındayım izmir kent hastanesi yada ankara anatolia izmirde ablam var kalcak o yüzden daha rahat olcak ama bilmiyorum araştırcam çok ii ediyosun kayısı yemekle ben ömrümde hiç öyle kabız olmamıştım afedersin lağman kullanmak zorunda kaldım canım senin yumurta rezervin azdı galiba amh testi yapılmadan anlaşılyomu benimde 5 yumurta toplanmıştı 3ü 3.güne kaldı benimde mi az diye düşünüyorum o testi yaptırcam adette mi yaptırmam lazım pek girmiyosun nete çok da ii ediyosun girdiğinde kısaca cvplarsan çok sevinirim dualarımız seninle

yarın anneler günü ama ben inanıyorum inş sen ilk anneler gününü bebişin göbüşünde geçireceksin
seneyede kucağında olacak bebişin
çoğu gitti azı kaldı inşhamileyim diyeceğin güne az kaldı allahın izniyle ,bize umut olacaksın
bende seni çok öpüyorum

Oy canım ya inşaallah :)amin... gönülden bağ var aramızda gormesekte dert ortaklığı bizimkisi arada haberet dua ve selam ile ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

şimdiden anneler günün kutlu olsun,doğacak miniklerinide kocaman öpüyorum.

Allah gani gani rahmet eylesin cennetine kabul etsin inşallah.

canım kaç yaşındasın.. rezerv durumunu öğrenmek için amh testi yaptırman gerekli.. adetli adetsiz farketmiyor amh da..
5 yumurta orta sayılır ama tabi kendini bilmen için yaptırsan iyi olur çünkü yaş ilerledikce dahada düşüyor..
benim 29 yaşındayken 9-10 yumurta toplanıyordu şu anda 36 yaşındayım 3-4 tane zor toplanıyor..

canım benim çok sağoll bende anne adaylarının bu gününü kutluyorum:))) ilk baştada buradaki arkadaşlarımın
hiçbirşey hissetmiyorum belirti yok ama sanki halen benimleler gibi bi his var içimde.. en zor kısmı atlattım az kaldı heyecanla bekliyorum canım..

Oy canım ya inşaallah :)amin... gönülden bağ var aramızda gormesekte dert ortaklığı bizimkisi arada haberet dua ve selam ile ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canımm benimm haklısın aynen öyle.. çok öpüyorum

şimdiden anneler günün kutlu olsun,doğacak miniklerinide kocaman öpüyorum.

.

canım bende sizlerin anneler gününü kutluyorum çünkü hepimiz anne adayıyız sonuçta..
kendimi en kötüye hazırlıyorum artık birşey olursada sürpriz olur..

moonface84
kusura bakma canım cevap geç yazıyorum
evet 2 kere aşılama olması gerkiyor rapor için
ama 1 aşılama ile de rapor alan arkadaşlar var hangi şehirde yaptıracağına sen karar vermelisin
ben olsam izmirde iyi bir doktor bulup orda denerim
hem kalacak yer hemde destek için daha iyi
bide tedavi uzun bi zaman 15 gün sonrasında da
bakım gerekiyorr çünkü
canım inşallah Rabbim dualrını kabul ederrr
okumakla çok iyi yapıyorsun

Son düzenleme:
iyidir sen nasılsın sınavın nasıl geçti

bende iyi olmaya çalışıyorum işte canım yarın genetik doktru ile görüşmeye gideceğiz
sınav iyi geçti artık her okul günü sınav var maleseffff
kadının yaptıklarından dolayı agrıların vardı nasıl geçti mi

iyi aklıma getirdin bende Bi arayayım sonucum çıktımı acaba.sende yarın aç karnına gideceksin değilmi?
inşallah iyi geçer çalıştın mı sınavlara?
ağrım geçti boşa gitmez inşallah.

iyi aklıma getirdin bende Bi arayayım sonucum çıktımı acaba.sende yarın aç karnına gideceksin değilmi?
inşallah iyi geçer çalıştın mı sınavlara?
ağrım geçti boşa gitmez inşallah.

canım valla ben aç giderim aMA AÇ TOK FARKETMİYOR DEDİ
YARIN DAHA GENETİK DOKTORU İLE GÖRÜŞECEĞİZ KARAR VERİRSE GENETİK TESTİ DOKTR KABUL EDERSE YAPALIM DİYECEK SINAVLARA DAHA ÇALIŞMADIM BUGÜN EVDE BİRAZ TEMİZLİK YAPACAĞIM SONRA ÇALIŞIRIM ARTIK VAKİT BULDUKÇA İLK SINAV ÇARŞAMBA
İNŞALLAH CANIM BENİM EMEĞİNE DEĞER
TABİ ARA BAKALIM ÇIKTIMI SONUÇLAR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…