Anne olmak hayal mi

ilk denemede benimde eşim yapıyodu aynen senin eşin gibi bana diyoduki sen ne çok iş yapıyomuşsun hemde çabuk biçok iş yapıyomuşsun onda tabi pratiklik yok

nasılsın canım güzel habere az zaman kaldı
takipteyim buraya yazmasanda msjlarını görüyorum ondan sormadım
aman evi boşver ya ne olacak 9 ayda işler yapılmasınnnn
takam kafana

yok canım benim tabi soracaksın
canım özelde pahalı testler ben amh yı sormuştum70 tl demişlerdi
ben ankarada zübeyde hanımda yaptryorum üniversite hastanelerinde yapılıyor
sende öyle yapabilirsin bende 2 başarısız tüp oldu
araştrma yapıp 3. tüpü öyle deneyeceğim işte

haklısın canım zaten öğlenleri genelde tost yedim evde tekim.. sabah ve akşam birazcık düzgün birşeyler yiyebildim..
ne olacak acaba korkuyorum ve hamile kalırsam inan çok şaşıracağım.. canım sende çok erteleme, maddi manevi hazır olunca en geç ağustosta tekrar dene.. zaman hep aleyhimize işliyor.. bu arada 3. rapor hakkımız çıkmış yazmışsınız okudum.. çok sevindim buna.. bakarsın ağustosta 3. hakkını bile kullanabilirsin..

canımm şimdiden bu konuda böyle tedirgin olma boşver.. tabiki amh yaptır kendini takip et ve tedavini hiç ihmal etme ama rezerv azalırmı diyede düşünme.. burada birçok arkadaş var 35 li yaşlardalar yine en az 10 yumurtaları toplanıyor.. bu birazda kişinin bünyesine ve yumurta yapısına göre değişiyormuş..
aslında sebepsiz infertiliteninde sebebi var ama tıp henüz bunun nedenini anlayacak kadar gelişmiş değilmiş.. bir çok tüp bebek doktoru bu konuda böyle düşünüyor.. inşallah ilk tedavinde sende bebişine kavurşursun canım..

ilk denemede benimde eşim yapıyodu aynen senin eşin gibi bana diyoduki sen ne çok iş yapıyomuşsun hemde çabuk biçok iş yapıyomuşsun onda tabi pratiklik yok

:)) erkeklerin yaptığı hiçbirşey insanın içine sinmiyor.. paldır küldür yapıyorlar canım bizim gibi çok fazla tedaylı ve hijyenik olamıyorlar..
evi elektrikli süpürge ile süpürme süresi toplamda 3-5 dk sürüyor.. normalde en az 15-20 dk olması gerekmezmi..:))

canım amh testine 70 dediyseler neresi yapıyorsa çok iyi bende testimi tekrarlamak istemiştim geçen hafta sordum 150 tl dediler..
bahceci ve istanbul tüp bebekde amh 150 tl

nasılsın canım güzel habere az zaman kaldı
takipteyim buraya yazmasanda msjlarını görüyorum ondan sormadım
aman evi boşver ya ne olacak 9 ayda işler yapılmasınnnn
takam kafana

sağoll canım benimm:)) ayy haklısınnnn hamiş kalalım bebişler kucağımıza alınsında ev umrumda değil..
zaten 5 nisanda rahmetli kavınvaldemin senelik kuranını kendi evimde okutmuştum o yüzden ben kuran öncesi çok detaylı bi ev ve bahar temizliği yaptırmış.. boyayı, duvar kağıtlarını değiştirtmiş, koltuk yüzlerini yıkamış, yazlıkları çıkartıp kışlıkları kaldırmış.. halıları yıkamaya verdirmiş, perdeleri yıkamıştım.. geriye pek birşey kalmamış dimi.. hep günlük temizlikler kaldı..

daha ne olsun canım benim benim cama kaç ay oldu silinmeli
valla ben 1 sene önce sormuştum o fiyatı demişlerdi
doğrudur canım benim

😊 deniycez ama doktor bekletiyo yoksa ayda bir deniycem nerdeyse.rapor bahçecide geçmiyo sonra ki denemede kullanırım belki.

niye şaşırıyosun gelmiştir kuşların haberin yok bence.neler yiyip içiyosun anlatsana biraz.

canımm bahceci umutta rapor geçiyor ama sen fulyayı istiyordun haklısın fulyada geçmiyor..
sabahları yumurta peynir kompostu sabit oldu artık.. öğlenleri tost veya akşamdan kalan bi yemek varsa canım onu..
gün içinde kivi,ananas,ceviz,kayısı,incir,yoğurt yiyorum.. hergün meyve çeşitlerinden yemeğe çalışıyorum..
akşamda canım bahtıma ne çıkarsa artık bu tedavide et ağırlıklı çok beslendim..
dün gece sağ kasığımda 30 dk çok çok şiddetli ağrı oluştu ağrıdan ölecektim acaba üşüttümdemi böyle oldu yoksa bebekmi tutundu anlamadımki canım..

ooooh çok güzel inşallah bebiş habercisi bu ağrılar.clenaxe kullanıyor musun kan sulandırıcı ne verdiler?

ayyy inşallah cnm tutunmuşlardır görümcemin de öyle olmuş gerçi onun tüp bebek değildi klomenle kalmıştı ama olsun tutunma aynı sonuçta inşallh öyledir canm sen istanbulda aret kamarde mi tedavi oldun bende merkeze karar veremiyorum çok stres oldum yaa zaten kendi memleketimde olmıcak izmiremi gitsem yoksa istanbul veya ankaramı bilemedim sen memnun kaldınmı nasıl o doktora karar verdin

Rabbim nasip etsin de son denemelerimiz olsun inşallah cnm inciri bi gece zeytinyağında bekletip hem eşimde bende yicekmişm öylede bi kür var yiyebilirsem onuda yicem belki duymamışsındır dedim kuranda da incir ve zeytin beraber geçiyomuş nasip bakalım

:)) sağoll canım güzel dileklerin için.. hastane tavsiye etmeyi hiç sevmiyorum çünkü nereye gitsek ilk iki tedavide burası çok iyi diyoruz sonra negatifler arttıkca o merkezden nefret ediyoruz:)) bunu buradaki tüm arkadaşlarda görüyorum en baştada kendimde..
Aret beyden şu aşamada memnunum çünkü ilk kez 3 folikül toplandı ve hepsi döllenip transfer edildi.. bu benim için büyük birşey bunca yıl sonra çünkü bizde asıl sıkıntı eşimin sperm sayı ve hareketiyken gittiğim bazı merkezler benim yumurta kalitemi devamlı kötü buluyordu... döllenme hiç olmadığı tedavimin yarıda kaldığı zamanlar bile olmuştu tüm sorunu benim yumurtalarıma yüklüyorlardı... demekki doğru protokolle 3 yumurta aynı anda döllenebiliyormuş..
canım hakkımızda hayırlısı inşallah içine sinen bir doktor bulursun ve bebişine kavuşursun..

ooooh çok güzel inşallah bebiş habercisi bu ağrılar.clenaxe kullanıyor musun kan sulandırıcı ne verdiler?

günaydın sormadın ama

dün genetik testleri verdik sadece faktor5 ile faktr 2 bana bakacak ama eşime bakmıyacak
eşimin ailesinde akdeniz anemisi var ona baktracak eşim işte sonuçlar bir ay sonra çıkıyor muş
kağıda amh da yazmıştım umarım onada bakar
yoksa onu da eşime yapmadığı testi özelde yapta biliriz
eşime yapmadğı test önemli mi canım sen bilirsin
yaptıralım mı:26::26::26::26::26::26:

günaydın güzel anne nasılsın?

günaydın gülüm 😊 sende hiç uğramadın ne yapalım.eşine karyotip yaptırabilirsin ama spermlerde sorun yoksa onada gerek yokki.sadece ikisini mi istedi test için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…