Anne olmak hayal mi

geçmiş olsun inşallah bugün hiç bişeyin kalmaz sınavda da zaten sen çalışkansın derste dinlediklerinle bile hepsini yaparsın korkma.
sabret gülüm bugünlerde geçecek az kaldı,belki bir iki ayın kaldı bebeğine kavuşmana.bende anneler gününden nefret ediyorum artık.sanki biri bıçakla yaramı oyuyormuş gibi geliyor reklamları izleyince.allah tüm evlat hasreti çekenlerin acısını dindirsin anneler gününde.

aynen canım bende anneler gününden nefret ediyorum sanki yarama tuz basıyorlar her yerde bu mevzu
sabah kalktım işte biraz okula kadar ders çalışacağımmm bu arada sen demi 5 senelik evliydin yeni öğrendim

Son düzenleme:
aynen canım bende anneler gününden nefret ediyorum sanki yarma tuz basıyırlar her yerde bu mevzu sabah aklktım işte biraz okula kadar ders çalışacağımmm bu arada sen demi 5 senelik evliydin yeni öğrendim

evet öyleymiş ne çabuk geçmiş zaman anlayamadım.

evet canım benim sen sabahları oluyorsun diye açtım bende hemen dersim 9 da başlıyor
işte rahat giriyorum nete eve girince iş güç bide birinin oyunları telfonumla uzaktan bakışıyoruz.bugün ben çalışmıyorum ama enayi ben yine uyandım kendi kendime.
canım zaten haftyada 2 gün okul cumartesi sabah ders başlıyor 3 kadar
çarşamba öğlen 3 te başlıyo akşam 6ya kadar
asıl çok ders cumartesi oluyo

hiç bilmiyordum böyle olduğunu milli eğitim kurs açtırır hafta sonları ama mesai saatleri pazartesiden cumaya kadar diye biliyordum.ne güzel haftada iki gün ooooh

aynen valla beş senedir hasretlee bekliyoruz bakalım bugün sınav konusuda aile planlaması
tam benlikk demi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
çoçuk istemeyenler neler yaparrr

😄 ilahii senin çok çalışman lazım o zaman benimle oyalanma hemen çalış.

işte rahat giriyorum nete eve girince iş güç bide birinin oyunları telfonumla uzaktan bakışıyoruz.bugün ben çalışmıyorum ama enayi ben yine uyandım kendi kendime.

hiç bilmiyordum böyle olduğunu milli eğitim kurs açtırır hafta sonları ama mesai saatleri pazartesiden cumaya kadar diye biliyordum.ne güzel haftada iki gün ooooh

bizim okulda böyleymiş yoksa normalde hafta sonu olmaz mış hafta içi:KK5: bi kaç saat ders olur muş
işe gitseydeydin uyanamazdın öyle olur zaten o zaman bugün kadına erken gir o kadar aç durmamış olursun hem

Son düzenleme:
bizim okulda böyleymiş yoksa normalde hafta sonu olmaz mış hafta içi:KK5: bi kaç saat ders olur muş
işe gitseydeydin uyanamazdın öyle olur zaten o zaman bugün kadına erken gir o kadar aç durmamış olursun hem
sizin hoca işini çok ciddiye alan titiz biri demek ki.daha iyi öğrenirsin ilerde ünvde rahat edersin.
bugün gitmiycem bitti 3 gündü adetliyken.

sizin hoca işini çok ciddiye alan titiz biri demek ki.daha iyi öğrenirsin ilerde ünvde rahat edersin.
bugün gitmiycem bitti 3 gündü adetliyken.

evet gerçekten hocamız çok iyi ve süper ders anlatıyor saolsunnn
inşallah bi lise bitsinde istiyorumm bakalım
bittimi inşallah şifa olur benim kardeşimeeeee
gelsin bebişler:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

öyle şekerimmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
sen biraz uyu hadi daha erken bende yavaştan hazırlanayımmm
akşam üzeri konuşuruzzzz:KK16::KK16::KK16::KK16:

😎 ben artık uyuyamam kuşlar gibi güneşle uyanıyorum batana kadarda uyuyamam.yorgunluktan ölsem de.sen hazırlan canım benim Allah yolunu her daim açık etsin gönlünden geçenleri sen ikinci kez düşünmeden önüne sersin inşallah.iyi dersler.başarılar👍

😎 ben artık uyuyamam kuşlar gibi güneşle uyanıyorum batana kadarda uyuyamam.yorgunluktan ölsem de.sen hazırlan canım benim Allah yolunu her daim açık etsin gönlünden geçenleri sen ikinci kez düşünmeden önüne sersin inşallah.iyi dersler.başarılar👍

saol canım benimmm dün tvde bi anne dinledim doktrm proğrmı yılın annesi seçmiş lütfen bak çok öptmmm byyyyy:KK3::KK3::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

evet gerçekten hocamız çok iyi ve süper ders anlatıyor saolsunnn
inşallah bi lise bitsinde istiyorumm bakalım
bittimi inşallah şifa olur benim kardeşimeeeee
gelsin bebişler:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yoksa hafta içine sıkıştırmaya çalışırdı.helal olsun.olur ortalaman yüksekse çok kolay üniversite.

saol canım benimmm dün tvde bi anne dinledim doktrm proğrmı yılın annesi seçmiş lütfen bak çok öptmmm byyyyy:KK3::KK3::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

hastanede bulduğu felçli bebeği evlat edinen kadın değilmi,tüp bebek tedavisi görüyormuş bebeği bulmuş.bebekle birbirlerinin yarasını sarmışlar kuzum benim.kul sıkışmayınca Hızır yetişmezmiş işte tam bu.bebek hem hasta hem anneye ihtiyacı var kadında tedaviyle bir daha uğraşacakken bebek için Allah buluşturmuş onları.inşallah ömür boyu mutlu olurlar birbirlerini hep sevip sayarlar.

kızlarrr canlarımm ilk 5 günü atlattım şükürler olsun zaman kısalmaya başladııı..
son haftaya girdimya oda geçer artık yavaş yavaş..
yarın anneler günü biraz buruk olacağız ama olsun henüz anne olamayanların ama geleceğin anne adaylarının anneler günü kutlu olsun diyelim..
aycan cnm yaptırdığın o değişik şeyin inşallah faydasını görürsünde çabalarına sıkıntına değer..
anatomii, bibukle, sultan, melek, uzgun ve diğer arkadaşlar canlarımm nasılsınız inşallah iyisiniz..
çok öpüyorumm

ben 5 yıldır evliyim ilk tüpü özelde yaptrdım rapor için aşılama isteniyor yaş 23 sanırım olması lazım eşinin 5 yıllık primi olması
bunlar olunca sorun yok ben ilk raporu ankara Zübeyde hanım kadın hastalıklarından aldım 2. raporu Hacettepe kendi çıkardı canımm
aşıma yapıldığına dair belge olması şarttt eğer eşden kaynaklı bi sorun olunca direk aşılama olmadan rapor veriliyor
özelde nerde düşünüyorsun ben hulise bey ile bi görüşmeyi düşünüyorum
hiç kür yapmadım canım ama bu ay soğan düşünüyorum bakalım içebilirsem

aşılama 2 kere mi olması lazım tüp için bi kere yeterlimi canım ben izmirde mi ankarada mı yaptırsam karar veremedim ilkini denizlide yaptırmıştım özel bi hastanede ankarada anatoliada yaptırmış bi arkadaş şimdi hamile gerçi nasip bu işler ama çok memnun kalmış hani tüp bebekde embriyolog gelişmiş aletler falanda önemli yaide tüp bebekde en ii istanbul veya ankara diyolar ya o yüzden ankaradamı yaptırsam diye düşünüyorum izmirdede ablam var kalcak yer derdi yok hemde destek olur bana diye düşünüyorum ordada israel aruh varmış kent hastanesinde onu düşünüyorum yani karar veremedim daha arayıp konuşcam bakalım kürelere gelince geçen yıl soğan kürünü yapmıştım çok erken adet oldum 12 gün önce falan oldum tekrar bi ara hayıtta içtim ama düzenli değil geçen ayda aslan pençesi içtim 10 gün ama hepsini günde 1 kere içtim 2 kere içlmesi lazım aslan pençesinin şöyle faydası oldu adetim ağrılı olur benim ağrı kesici içerim hep bu defa pek ağrımadı ilaç içmek zorunda kalmadım bi ara saraçoğlunu aramayı düşündüm o değerlerine göre kür gönderiyomuş ya ama ertledim inşallah kalırım kalırız artık da çare arayıp durmayız
burda bi arkadaş dua yazmıştı 40 gün okudum sabah ve yatsıdan sonra diye bide 41 meryem suresi okumuş hamileymiş şimdi onu yapcam bende tüpe kadar dahada çok dua etmek istiyorum

X