Anne olmak hayal mi

:87::87::87::87::90::90::90::90::90::119::119::119::119::118::118::118::118::118::124::124::124::124::122::122::122::122::129::129::129::129::129:

arkadaslar merhabaaa bende sohbetınıze katılmak ıstıyorum fakat takıp edemıyorummmm karısık geldıııı burası yenı uyeyımdee :44:

arkadaslar merhabaaa bende sohbetınıze katılmak ıstıyorum fakat takıp edemıyorummmm :d karısık geldıııı burası yenı uyeyımdee :44:

hoş geldin canım benim bende ilk üye olduğumda öyle oldu özel mesjlar var canım ordan takip et bide cevap için alıntı ile cvp ver hemen görürüz

hoş geldin canım benim bende ilk üye olduğumda öyle oldu özel mesjlar var canım ordan takip et bide cevap için alıntı ile cvp ver hemen görürüz

tamamm cok tesekkur ederım aranıza izmirden katılıyorum 28 yasımdayımmm yaklasık 8 yıllık evlıyım ve cocugumuz olmadı esımde ılerı hızlı spermlerınde azlık vardı 2 kez asılama yapıldı fakat olmadı sımdı tup bebege karar verdık bu ay renglımı beklıyorum tedavım baslıycak cok tedırgınızzz :18::18::18::18:

tedirgin olma canım morel çok önemli hayırlısı olsun inşallah burda hepimiz evlat hasreti çekiyoruz tüp bebeğin şansı daha yüksek inşallah olurr tatlımm

tedirgin olma canım morel çok önemli hayırlısı olsun inşallah burda hepimiz evlat hasreti çekiyoruz tüp bebeğin şansı daha yüksek inşallah olurr tatlımm

​inşallahhh hepımızın Allah yardımcısı olsun kucuckte olsa bır umut yok degıl ama kendımı umutlandırmak ıstemıorum

[sıze=2][/sıze]

[ı]​inşallahhh hepımızın allah yardımcısı olsun kucuckte olsa bır umut yok degıl ama kendımı umutlandırmak ıstemıorum [/ı]

umut her zaman var yeterki sen onu hisset Rabbim büyük olacak inşalllah

Anne Olmayan Kadınlarımızın da...

Annelik, ALLAHIN sadece kadınlara verdiği kutsal bir görev ve bu görevin karşılığında lûtfettiği yüce bir pâyedir. Yüce Rabbimizden gayrı hiç kimseye
nasip olmayan almadan vermek, anneliğin en belirgin vasfıdır. Her ne kadar, babaların da evlât üzerindeki büyük hakkı ve özverisi tartışılamazsa da, anne elinin yumuşaklığı, anne kucağının sıcaklığı, anne sesinin verdiği huzur mutlaka bambaşkadır.
Tabii, bu sözlerimizde, özellikle anneliğin sonsuz sorumluluğunu ve özverisini müdrik olan anneleri kastediyor olsak da, her anne kutsaldır bence.
Peki, ya türlü nedenlerle anne olmak tadını tadamamış olan kadınlarımız?
Bunların içinde yaşamlarındaki türlü zevklerine ayak bağı olmasın diye annelikten kaçınan çok az ve çok zavallı bir kısmı hariç, bütün kadınlar, bence yaradılıştan, anneliğin Tanrı vergisi şefkat ve özveri duygularıyla donatılmış olup, onlar da, sadece sosyal açıdan nârin varlıklar olduklarından dolayı değil, örflerimiz açısından da her türlü saygıya lâyıktırlar.
Ben, bu anneler gününde, kendi insiyatifleri dışında annelik hazzını tadamamış kadınlarımızı da ayırmadan, Yüce Allahın annelik vasıflarıyla donattığı tüm kadınlarımızı kutlamak istiyorum.
Sonsuz âleme göçmüş bütün annelere Allahtan rahmet diliyor ve kendi kızım da dahil olmak üzere evlâdım hattâ torunum yaşındakilerle beraber tüm saygımla bütün annelerin ellerinden öpüyorum.
Yüreğimdeki sonsuz bir çiçek bahçesi kadar büyük sevgi ve saygıdan,tüm annelere ve gönlü annelik şefkatiyle dolu tüm kadınlara sevgim ve saygımla bağlanmış demet demet çiçekler sunuyorum.
Yüreklerinizden annelik duyguları hiç eksilmesin, sevdikleriniz hep yanıbaşınızda ve evlâtlarınız hep kollarınızın arasında, kucağınızda olsun,
kendileri uzaklarda olsalar bile...
ALINTIDIR.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…