Anne olmak hayal mi

ne guzel bızım tanıdıkda vardı ama benm 1 senemı aldı bu testler bısey yapamayız tek tek yollamak zorundayız dedıler ben maaf oldum resmen

ne saçma ya eziyetten başka bişey değil ama çekiyoruz işte kuzucuklarımız için.

aynen canım sen hangı şehirdesin hayatım senın durum ne sennle ılkkez sohbet edıyorum senı tanımıyorum hıç

adanadayım,eşim azospermi bu yüzden 4 defa tüp e giriştik hiç tutunma olmadı.dün uyuyakalmışım çok yorgundum ancak işteyken vakit buluyorum.

adanadayım,eşim azospermi bu yüzden 4 defa tüp e giriştik hiç tutunma olmadı.dün uyuyakalmışım çok yorgundum ancak işteyken vakit buluyorum.

anladım hemşerım yakınmısız senle adananda nerde denıyosun başkentmı orayı çok duydumda ne işte calısıyorsn canm

Evet yasim kucuk zatende bende prolktin tedavisi goruyordumm basimda 7mm adenom vardi bir yilda 4,5 mm ye dusurduk bu u tamamen dusurebilmek icin uzun bir surece ihtiyacimiz var diye biraktimm bebis istiyordum bu durumda artik esim tedavisini yaparken bende tedavime kaldigim yerden devam ederim .. Aminn Allah nasip etsin ..
devlette de hepsi ücretsiz yapılıyormuş.

Türkiye den kargoyla isteyebilirsin canım.
canim biz 4 ay sonra Alllah izin verirse Turkiyeye inecez gelirken stoklamayi dusunuyorumm arhtikk ,

anladım hemşerım yakınmısız senle adananda nerde denıyosun başkentmı orayı çok duydumda ne işte calısıyorsn canm

istanbula bahçeciye gideceğiz inşallah.memurum,sen ne iş yapıyorsun?

çakşır kökünü duymuşmuydun biz onuda sürekli kullanıyoruz.

sanada çok geçmiş olsun canım..

Evet onuda duydum hepsini bi koseye yazmisim , 2 ay kalacaz allhin izniyle hepsini vermeye calisacam orda ve buraya getirecem

azosperminin sebebi neymiş biliyor musun,bizimki genetikmiş

sanada çok geçmiş olsun canım..

Teskkur ederimm :)

azosperminin sebebi neymiş biliyor musun,bizimki genetikmiş

Hayir ogrenemedik ilk randevumuzde doktor fsh i goremeyince bisey demedi Tekrar kan tahliline yolladi ve 30 nisana randevu verdi , hos onun disinda doktora gecmeden once de ultrosona gecti hicbir sey saptanmamis denmis bu nekadar iyi bilemiyorummm iste

Mustafa beye gitmeyi düşünüyoruz ama sence hangisine gidelim?

Mustafa bey bu işin duayenlerinden canım Alman hastanesinde yıllarca bir numaraydı orada kendine ekip kurdu aynı gün 50 kişilik ekip Almandan ayrıldı Bahceciyi kurdu..
ama çok yoğunmuş kaç kişiden duydum ve topiclerde okudum..seminerleri seyahatleri ve extra çok yoğunluğu varmış.. yan komşum Mustafa beyin hastasıydı 1 yıl boyunca hiç yüzünü göremiyorum dedi sonunda Erbil beye geçti çok memnun.. topiclerdede 2-3 tane bayanın Mustafa beyin yoğunluğundan dolayı Erbil beye geçtiğini gördüm..
tabiki en doğru kararı sen verirsin önemli olan içine sinmesi canım.. biraz araştır..

yani varikosel değilmiş ultrasonda onu anlamışlar değil mi?fsh yi yükseltmek kolayda iyi bir doktorun dengeleri alt üst etmeden yapması lazım.

Mustafa beye gitmeyi düşünüyoruz ama sence hangisine gidelim?

Arkadasim sen adanadamisin ? Simdi baska bir topikte okudum sperm sayisi cok duusk ve kalan spermelrin hemen olmesi nedeniyle hamile kalamayan bir bayan adanada bir doktor tadavisi sonucu hamile kalmis vede doktorun verdigi surupla .. Ben doktorun adini sordummm bana cvp yazinca sana da yazarim sonucta sen gidebilirsin hos hic sperm olmayan erkeklere tedavisi aynimidir acaba merak ettim ..!

sağol canım o zaman elimi çabuk tutup hemen randevu alayım yaza.tahmin etmiştim böyle yoğun olacağını da bu kadarını beklemiyordum açıkçası.

yani varikosel değilmiş ultrasonda onu anlamışlar değil mi?fsh yi yükseltmek kolayda iyi bir doktorun dengeleri alt üst etmeden yapması lazım.

Varikosel disinda baska birsey tespit edilmiyor mu bu ultrasonda. :))) ya esimin isi nedeniyle varikosel olmasi buyuk bir olasilik ama ultroson guzl demis . Fsh in degerini hic bilmiyoruz yapilmamsis xaten bnm icime kusku dustu sacmami bilmiyorum ama butun hormon testleri yapilms ve fshinda yapilmasi gerketigini biliyorlar hos kagitta yazilmis yapilmasi gerekiyor diye ama gel gor ki sonuc dkagidinda fsh aktif gorulmemis denmis

tabi giderim ama onların sayısı milyondur en azından,bizim 100 bilemedin 150.yinede öğrenirsen söyle canım çıkmayan candan umut kesilmez😊 çok teşekkür ederim.

ultrasonda kanalların geçişine,sperm damarlarının olup olmadığına bakıyorlar testisin içinde herhangi Bi yapısal bozukluk varmı diye bakıyorlar yani.fsh ye niye bakmazlar ki garip valla en önemli hormonlarmış bu fshyle lh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…