Anne olmak hayal mi

canım bunları yaptılar doktor hepsını ıstoyorm demıstı 2012 de yaptırdım unı 1 sene gıttım bunlar ıcın sadece 2 tanesını ozelde yaptırdım unı de yokdu ordakı doktor gerek yok bıse olsa bunlarda cıkardı dedı bız yınede yaptırdık 2 sıne 400 kusur vermıstık gerek olsa onuda ısterdı herhalde dımı

bence isterdi baya bi tahlil istemiş çünküüüü

devlete 40 defa mail attım başbakalığa sizde atınnnn
3. hak çıksınnnnn
yutr dışında insan yerine koyalar
bizim ülkemizde ise öylee değillll
ama ne kaadar basvuru olursa o kadar iyi
canm daha resmilesmemis ben gecen hafta suleymaniye devlet hastanesindeydim rapor bolumu 3. hak icin basvurular kabul edilmiyor bize gelen bi genelge yok dedi..

kızlarrrr iyiki varsınıızzzzzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
siz olmasanız daha ağlıyo olurdummmmm

sende iyiki varsin cnm sakin aglama yumurta kaliten duser..

canım 3 hak çıkmış ama devletin karşıladığı yüzdeyi düşürmüşler yani aynı şey olmuş.

Anlatılmıyor oda uzulecek ve burdan oraya kadar uzulmesıne razı gelemem. Bu durumda da sureklı nedne yapmıyorsunuz dıyıp duruyor, en kucuk kızının yuregındekı bu buyuk uzuntuyu, buruklugu bılmiyorkıı :KK43: bende katıldım aranıza bundan sonra hep burdayım

Cok guzell rabbım hayırı bır sekılde tamamına erdırsınn :) esim kan tahlılerını yaptı bır lh dusuk cıktı bıraz bırde fsh hormon tahlılını yapmamıslar doktorda bu durumda bırsey dıyememıs tekrar yaptırmaya gondermıs ıste haftaya yapacak ınsallh, ben kaan aydosu arastırmıstım bırde eşime danısıyım netten maılle bıze yardımcı olursa coks sevınırız ..

hosgeldin canimm bu topicte bende yeniyim ama hemen alistim arkadaslar cok ictenn..

canm daha resmilesmemis ben gecen hafta suleymaniye devlet hastanesindeydim rapor bolumu 3. hak icin basvurular kabul edilmiyor bize gelen bi genelge yok dedi..

hosgeldin canimm bu topicte bende yeniyim ama hemen alistim arkadaslar cok ictenn..

MERSİN CANIMM SİZLER???:KK6::KK6: İNŞ BURDA HEP BERABER SEVINIRIZ

Evet en guzel doktorların basındaa.. Evet duydum ama yapmadım henuz hele bır doktorla gorussun dıye dusunuyorum ama burdakı doktorlarada su kurlerden bahsedemıyorum hanı eşime ılac verılerse bunları da kulandırtırsam bı sorun olur mu bılmıyorum .. Ama avakodo yedırmeye basladım hergun ozellıkle erkekler ıcın cok faydalıymıs , kecıboynuzu da bulamadım burda buldugum ana yapmaya badlayacagım inşllh

😊 bendeeee

proxombin 2 faktör vardı birde.baya detaylı bir araştırma yapmışsın sende.inşallah tek sorun şu pıhtılaşmadırda iğnelerle hamileliğini atlatıp kavuşursun

SENDE AFİYET OLSUN KOLAY GELSIN CANIMMM:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

BİZDE ANNNE OLACAĞIZZZZ KULUN KULA DUASI KABUL OLURMUŞŞŞ
rabbim anne olmayı nasip etsinnnn

Hosbulduk tesekkur ederım evet gercekten olesınızz :) bsüaska topıklerde yazmısım ama burası bır baska :)) hıssettırdıler saolsunlar

Hosbulduk tesekkur ederım evet gercekten olesınızz :) bsüaska topıklerde yazmısım ama burası bır baska :)) hıssettırdıler saolsunlar

cnm yasin kucukken tedavini siki tut.. bir bakiyorsun yillar geciyor yumurta rezervleri 30 dan sonra azaliyor ve bunca zaman nezaman gecti sasiriyorsun.. esine micro tese ameliyati yapilip sperm bulunur insallah seninde genc yumoslarinla bebisine kavusursunuz..

canım bunları yaptılar doktor hepsını ıstoyorm demıstı 2012 de yaptırdım unı 1 sene gıttım bunlar ıcın sadece 2 tanesını ozelde yaptırdım unı de yokdu ordakı doktor gerek yok bıse olsa bunlarda cıkardı dedı bız yınede yaptırdık 2 sıne 400 kusur vermıstık gerek olsa onuda ısterdı herhalde dımı
devlette de hepsi ücretsiz yapılıyormuş.

Evet en guzel doktorların basındaa.. Evet duydum ama yapmadım henuz hele bır doktorla gorussun dıye dusunuyorum ama burdakı doktorlarada su kurlerden bahsedemıyorum hanı eşime ılac verılerse bunları da kulandırtırsam bı sorun olur mu bılmıyorum .. Ama avakodo yedırmeye basladım hergun ozellıkle erkekler ıcın cok faydalıymıs , kecıboynuzu da bulamadım burda buldugum ana yapmaya badlayacagım inşllh

Türkiye den kargoyla isteyebilirsin canım.

canım devlet hastanesınde hepsı yokkı bunlar bızım burda unıversıtede var oda ölüm ya orda test yaptırmak resmen

üniversite hastanesinde yaptırdım ben hepsini tanıdık vardı ama

Son düzenleme:
üniversite hastanesinde yaptırdım ben hepsini

pekı hepsını bırdenmı ıstedıler ne kadar surede yaptırdım ben 2 tanesı özelde yaptırdım gerısı unı ama su kromozm 20 bantlıda bakılmıs 100 de bakılması lazmmıs 20 de cımaya bılıyomus duymusmuydun

pekı hepsını bırdenmı ıstedıler ne kadar surede yaptırdım ben 2 tanesı özelde yaptırdım gerısı unı ama su kromozm 20 bantlıda bakılmıs 100 de bakılması lazmmıs 20 de cımaya bılıyomus duymusmuydun

vallahi duymadım karyotip analizi istemişti.genetiğe gittim verdim 2,5 ay sonra arayıp söyleriz dediler.bu mthfr ler bir hafta,faktör lülerde iki hafta sonra çıktı.

vallahi duymadım karyotip analizi istemişti.genetiğe gittim verdim 2,5 ay sonra arayıp söyleriz dediler.bu mthfr ler bir hafta,faktör lülerde iki hafta sonra çıktı.

ben cıkdıgı sureyı demıyorum canım ben 1 kere gıttın hepsını ıstedıler mı ben 1 test 1 test yapııldı 20 gunde bır yaklaşık 1 sene gıttım ben

ben cıkdıgı sureyı demıyorum canım ben 1 kere gıttın hepsını ıstedıler mı ben 1 test 1 test yapııldı 20 gunde bır yaklaşık 1 sene gıttım ben

evet tüp doktoruna yazdırdım sonra ünvdeki tanıdığa gittim bir günde hepsini hallettim.sadece aç verilen bir test vardı onun için ertesi gün birde aç gittim o kadar.15 tüp falan aldılar benden.

evet tüp doktoruna yazdırdım sonra ünvdeki tanıdığa gittim bir günde hepsini hallettim.sadece aç verilen bir test vardı onun için ertesi gün birde aç gittim o kadar.15 tüp falan aldılar benden.

ne guzel bızım tanıdıkda vardı ama benm 1 senemı aldı bu testler bısey yapamayız tek tek yollamak zorundayız dedıler ben maaf oldum resmen

kizlarr yarinn ay tutulmasii var.. boyle donemlerde evrene hangi dusunceyi gonderirsek o dusunce bizi buluyormus.. hep olumlu dusunelim.. pizitif hayeller kuralim.. kucagimizda bebislerimizi dusunelim..

X