Anne olmak hayal mi

ah canım bide uzaktasın ama inanki anneye anlatılmıyor çünkü o da üzülüyor herkese anlatılacak bi dert değilll
bende burdaki arkadaşlara herşeyi anlatıyorummm
morel destek oluyoruzzz birbirimize

pıhtılaşma var zaten kromozomlara bakıldı temız cıktı canımm butun hormon tahlıllerı yapıldı bana sadece pıhtılasma cıktı

sebebi pıhtılaşmadır o zaman ama bu bahsettiğim hormon testi falan değil bağışıklık sistemi bozukluğu ancak immünolojide yaptırabilirsin

mikrotese oldu eşim hiç bişey bulunamadı yıllar sonra Kaan hoca prengly iğne ile tedavi önerdi 6ayda çıkış oldu.kaan Aydos netten mail gönder ordan size yardım eder

bu düşükler eşinin hücrelerine antikor üretmenden olabilir birde kan pıhtılaşmasından araştırdın mı?

benim de eşim azospermiydi tedavi olduk biraz çıkış var.doktorunuz kim

pıhtılaşma var zaten kromozomlara bakıldı temız cıktı canımm butun hormon tahlıllerı yapıldı bana sadece pıhtılasma cıktı

kızlarrrr iyiki varsınıızzzzzz
siz olmasanız daha ağlıyo olurdummmmm

one canımm testın adı ne tam olarak bana baya bır test yapıldıda bakım testlerıme kandamı yapılıyor

devlete 40 defa mail attım başbakalığa sizde atınnnn
3. hak çıksınnnnn
yutr dışında insan yerine koyalar
bizim ülkemizde ise öylee değillll
ama ne kaadar basvuru olursa o kadar iyi

canım 3 hak çıkmış ama devletin karşıladığı yüzdeyi düşürmüşler yani aynı şey olmuş.

Anne Olamamak

Anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek…

Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek…

Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…

Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…

Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek…

Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…

Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…

Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…

Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…

Anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…

Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…

Anne olamamak demek hiç bir zaman çekirdek aile fotoğrafında 3 kişi olamamak demek

hiç bir zaman tam bir aile gibi olamamak,eksik hissetmek demek...

bebek mağazalarının önünden bazen hızlıca geçmek,bazende eşinden gizli gizli minik eşyalara bakıp,ağlamamaya çalışmak demek...

arkadaş toplantılarında çocuğuyla ilgilenmeyen tek aile olmak demek...

anne olamamak demek anne olamamanın acısını yaşayanların sözleriyle yazılarıyla avunmak demek...

bir yerlerde benim gibi acı ceken var rabbim onlarada banada ver demek...

anne olamamak demek artık hayal kurmak istememek,hayal kurunca olamayacağını düşünerek kafadan silmesi zor olsada sadece bir iki saniyeliğine kafadan atabilmek demek...

anne olamamak demek hayata tutunma dalının olmaması demek..

anne olamamak demek yanlız öleceğini düşünmek demek...

anne olamamak demek çok sevdiğin eşinle önceden onu hissetmek için sevişmek yerine sadece bebek sahibi olabilmek için sevişmek demek..

anne olamamak demek rüyanda bebeğini gördüğün zaman seni uyandıranlara gıcık olmak demek...

anne olamamak anne şarkılarında herhangi bir duygusal ortamda durduk yere ağlamak demek...

anne olamamak her duyduğu karışımları yapmak demek...

anne olamamak her ne olursa olsun umudunu kaybetmemek demek...

ah canım bide uzaktasın ama inanki anneye anlatılmıyor çünkü o da üzülüyor herkese anlatılacak bi dert değilll
bende burdaki arkadaşlara herşeyi anlatıyorummm
morel destek oluyoruzzz birbirimize

Anlatılmıyor oda uzulecek ve burdan oraya kadar uzulmesıne razı gelemem. Bu durumda da sureklı nedne yapmıyorsunuz dıyıp duruyor, en kucuk kızının yuregındekı bu buyuk uzuntuyu, buruklugu bılmiyorkıı bende katıldım aranıza bundan sonra hep burdayım

Cok guzell rabbım hayırı bır sekılde tamamına erdırsınn :) esim kan tahlılerını yaptı bır lh dusuk cıktı bıraz bırde fsh hormon tahlılını yapmamıslar doktorda bu durumda bırsey dıyememıs tekrar yaptırmaya gondermıs ıste haftaya yapacak ınsallh, ben kaan aydosu arastırmıstım bırde eşime danısıyım netten maılle bıze yardımcı olursa coks sevınırız ..

kanda bakılıyor ama adlarını bende hatırlamıyorum faktör 5 leiden vardı bi tane

mthr c677 mthfr a1298, aptt,antıtrombın 3 at plazma,antı kardıyolıpın ıg lupos antıkogulan taraması ,faktor v leıden ,proteın c ,proteın s,diger fsh felan bakıldı bundan baska ne var kı pıhtılaşma bunlarda cıktı

yardım eder canım para falanda istemez Türkiye de en başarılı infertilite uzmanı.lh için nohut kürü,fsh içinde keçiboynuzu kürü duymuşsundur kesin ama

yardım eder canım para falanda istemez Türkiye de en başarılı infertilite uzmanı.lh için nohut kürü,fsh içinde keçiboynuzu kürü duymuşsundur kesin ama

Evet en guzel doktorların basındaa.. Evet duydum ama yapmadım henuz hele bır doktorla gorussun dıye dusunuyorum ama burdakı doktorlarada su kurlerden bahsedemıyorum hanı eşime ılac verılerse bunları da kulandırtırsam bı sorun olur mu bılmıyorum .. Ama avakodo yedırmeye basladım hergun ozellıkle erkekler ıcın cok faydalıymıs , kecıboynuzu da bulamadım burda buldugum ana yapmaya badlayacagım inşllh

demekki canım benimmmm ben dört gözle onu bekliyorummmm

😊 bendeeee

proxombin 2 faktör vardı birde.baya detaylı bir araştırma yapmışsın sende.inşallah tek sorun şu pıhtılaşmadırda iğnelerle hamileliğini atlatıp kavuşursun

😊 bendeeee

proxombin 2 faktör vardı birde.baya detaylı bir araştırma yapmışsın sende.inşallah tek sorun şu pıhtılaşmadırda iğnelerle hamileliğini atlatıp kavuşursun

canım bunları yaptılar doktor hepsını ıstoyorm demıstı 2012 de yaptırdım unı 1 sene gıttım bunlar ıcın sadece 2 tanesını ozelde yaptırdım unı de yokdu ordakı doktor gerek yok bıse olsa bunlarda cıkardı dedı bız yınede yaptırdık 2 sıne 400 kusur vermıstık gerek olsa onuda ısterdı herhalde dımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…