Anne olmak hayal mi

selam canım
bebek beklemeye başladığımız aydan beri bu siteyi takip ediyorum annelerin anne adaylarının ya da anne olmak için uğraşanların birçok yazısını okudum ama ben bu kadar duygulandığımı gözyaşı döktüğümü hatırlamıyorum öyle güzel öyle içten yazmışsın ki benim ve nice anne olmak isteyen kadınların hislerine tercüman olmuşsun fazlası var eksiği yok.. anlattıklarını bir bir ben de hissediyorum beklemek umut etmek çok zor gerçekten mesela ben bebek beklerken 41 yaşındaki ablam pat diye plansız programsız hamile kaldı şimdi bebeği bir aylık oldu bile çevrende gördükleri duydukları psikolojisini bozuyor insanın hüsran olan her ay yara olup kanıyor ama duadan sabırdan başka yapacak birşeyimiz de yok Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli rabbini peygamberini dinini imanını bilen güzel evlatlar nasip etsin dularım hepinizle..[/QUOTE]

mrh canım gönlümden geçen o kadar çok şey varki anlatamadığımmm:KK9::KK9::KK9::KK9:
bende 3 aydır giriyorum bu siteye meğer benim gibi olan aynı şeyleri hisseden bi çok arkadaşım varmışş:KK43::KK43::KK43:
çoğu arkadaşın yazılarını okuyunca bende ağlıyorum bazen de içim umut doluyo:KK16::KK16::KK16:
ablanın bebeği hayırlı olsun bide 41 yaşındaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52:
çok sevindim
sana hepimize umut olsun yaş falan bahane RABBİM vercekse olurrr
inşallah sende tez zamanda anne olursunnnnn
bebeğine kavuşursun:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
inşallah hepsi geride kalır unutursun bebişin gelince.bende hesapladım yaklaşık 40ta biz harcamışız.önemli değil kucaklarımız dolsaydı yeterdi.soğan kürü yapsana belki bi umut açılırdı tüpler.

nasılsın canım bugün okul var sınav var kaşam giremedim ders falan
kuşumuz nasıl bakalımmmm

inşallah hepsi geride kalır unutursun bebişin gelince.bende hesapladım yaklaşık 40ta biz harcamışız.önemli değil kucaklarımız dolsaydı yeterdi.soğan kürü yapsana belki bi umut açılırdı tüpler.

canım soğan suyunu kaç kere denedim.tüplerin tıkalı olması önemli değil tüp bebekte önemli olan tüpte hidrosalpensk olması ozamn sıvı sızıntısı oluyor ve bu çok önemli...

doktor çok önemli özeller para tuzağı benim doktrm 2 tüp bebeğe başlamadan histereskopi, yaptı RABBİM bizi kendinden korkan insanlarla karşılaştrsınn

kızlarr aynen ben bu para tuzaklarına çok çok düştüm..
6 yılda İstanbulda bir daire alacak para harcadım..
ilk beş tedavimi hep raporsuz yaptırdım nedense bana rapor çok zor demişti doktorum oysaki bizde 2 milyon ağır erkek intertilesi var ilk başvuruda aşılama şartı bile olmadan alabiliyormuşum...
tüp bebek doktorları hariç birde ayrıca tüp doktorum ön hazırlık saçmalığı ile beni Nişantaşında lüks bi kliniği olan Murat Berksoya gönderdi.. bu üreme koçuna gitmezsen hayat boyu çocuğunuz olmaz vücudunu öncen tüpe hazırlanmalı dedi.. bende doktorum dedi madem gideyim dedim bu Murat Berksoya 6 ay gittim her muayenesi 300 TL ve testler tahliller, saçma gereksiz ilaçlar derken 6 ayda 10.000 tl de bu adama harcadık ama bu paranın içinde tüp tedavisi yok... bana tamam hazırsın çok kaliteli ve bolca yumurtaların toplanacak dedi ve üstüne peşindende hemen Bahcecide bir daha tüp denedik 1 tane ikinci kalite yumurta toplandı.. 4-5 olan yumurta sayım 1 taneye düşmüştü.. kendi paramla rezil oldum.. Murat Berksoy telefonlarıma bile çıkmadı.. ama hergün Halit Rıfat Erdenle televizyonlarda dolaşıyor.. Alllahından bulsun..
bu tarzda umut dünyası diye çok paralar harcadığım yerler oldu.. hepsini Allaha havale ediyorum..

kızlarr aynen ben bu para tuzaklarına çok çok düştüm..
6 yılda İstanbulda bir daire alacak para harcadım..
ilk beş tedavimi hep raporsuz yaptırdım nedense bana rapor çok zor demişti doktorum oysaki bizde 2 milyon ağır erkek intertilesi var ilk başvuruda aşılama şartı bile olmadan alabiliyormuşum...
tüp bebek doktorları hariç birde ayrıca tüp doktorum ön hazırlık saçmalığı ile beni Nişantaşında lüks bi kliniği olan Murat Berksoya gönderdi.. bu üreme koçuna gitmezsen hayat boyu çocuğunuz olmaz vücudunu öncen tüpe hazırlanmalı dedi.. bende doktorum dedi madem gideyim dedim bu Murat Berksoya 6 ay gittim her muayenesi 300 TL ve testler tahliller, saçma gereksiz ilaçlar derken 6 ayda 10.000 tl de bu adama harcadık ama bu paranın içinde tüp tedavisi yok... bana tamam hazırsın çok kaliteli ve bolca yumurtaların toplanacak dedi ve üstüne peşindende hemen Bahcecide bir daha tüp denedik 1 tane ikinci kalite yumurta toplandı.. 4-5 olan yumurta sayım 1 taneye düşmüştü.. kendi paramla rezil oldum.. Murat Berksoy telefonlarıma bile çıkmadı.. ama hergün Halit Rıfat Erdenle televizyonlarda dolaşıyor.. Alllahından bulsun..
bu tarzda umut dünyası diye çok paralar harcadığım yerler oldu.. hepsini Allaha havale ediyorum..

ay canım çok üzüldüğm bende centrumda yaptım ilk tüpü embryolar sağlılı denildi fakat değilmiş çok üzüldüm
kan tahliline bile para alıyorlar tek düşünceleri para sebünin hissetğin önemli değil
üzülme canım benim şimdi gezsin tvlerde ALLAH BÜYÜK
YAPTIKLARININ CEZASINI ELBET GÖRECEK

nasılsın canım bugün okul var sınav var kaşam giremedim ders falan
kuşumuz nasıl bakalımmmm
sağol iyiyiz canım kuşla bugün samimiyeti artırdık sonunda.elime gelmeye razı ettim hanfendiyi.çalış çalış tabi sıkılınca gelirsin sonra şu sınavları Bi hallet.

canım soğan suyunu kaç kere denedim.tüplerin tıkalı olması önemli değil tüp bebekte önemli olan tüpte hidrosalpensk olması ozamn sıvı sızıntısı oluyor ve bu çok önemli...

işte tüp açılırsa birikme olmayacağı için sızacak sıvıda olmaz.bi umut dedim çok zor Bi ihtimal biliyorum açılması ama işte.

ay canım çok üzüldüğm bende centrumda yaptım ilk tüpü embryolar sağlılı denildi fakat değilmiş çok üzüldüm
kan tahliline bile para alıyorlar tek düşünceleri para sebünin hissetğin önemli değil
üzülme canım benim şimdi gezsin tvlerde ALLAH BÜYÜK
YAPTIKLARININ CEZASINI ELBET GÖRECEK

huuuu huuuu nerde kaldın konu sahibi 😁

iyiyim canım şükür bi sınav daha geçtii
şimdi evde yim net başında eşimde ütü yapıyorr:KK9::KK9::KK9::KK9:

inşallah iyi geçmiştir de bacım bişey sorucam ütüye nasıl ikna ettin eşini yoksa sana geldiğinde mi böyleydi😊

inşallah iyi geçmiştir de bacım bişey sorucam ütüye nasıl ikna ettin eşini yoksa sana geldiğinde mi böyleydi😊

evet canım aldığimda böyleydi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ben pek yapamam zaten önceleri yapardım mecbur:KK19::KK19::KK19::KK19:
artık hep o yapıyo sepet dolunca yap diyorum saolsunnn:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
benim saatte yaptığım ütüyü ve bazen çift çizgili:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
o yarım saatte yapr

evet canım aldığimda böyleydi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ben pek yapamam zaten önceleri yapardım mecbur:KK19::KK19::KK19::KK19:
artık hep o yapıyo sepet dolunca yap diyorum saolsunnn:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:
benim saatte yaptığım ütüyü ve bazen çift çizgili:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
o yarım saatte yapr

bende oğlum olsun ütü öğreticem yazık evlenince bari kıza yardım etsin.en yorucu,en bıktırıcı iş benim için ütü.ilk evlendiğimde dağ gibi biriktirip yapıyordum yapmak istemediğim için.sonra ağlaya ağlaya saatlerce bitirmeye çalışıyordum.

bende oğlum olsun ütü öğreticem yazık evlenince bari kıza yardım etsin.en yorucu,en bıktırıcı iş benim için ütü.ilk evlendiğimde dağ gibi biriktirip yapıyordum yapmak istemediğim için.sonra ağlaya ağlaya saatlerce bitirmeye çalışıyordum.

bende hiç sevmem zaten eşim sanayide çalışıyor o kadar ütü olmuyor
bekarken de kız kardeşim yapardı ondan pek yapmadım
öğret bacım eşimin ablası evlenince mecbur yapmış kaynanam pek yapamaz
evet en güzeli biriktirmemek yoksa zor oluyoo

bende hiç sevmem zaten eşim sanayide çalışıyor o kadar ütü olmuyor
bekarken de kız kardeşim yapardı ondan pek yapmadım
öğret bacım eşimin ablası evlenince mecbur yapmış kaynanam pek yapamaz
evet en güzeli biriktirmemek yoksa zor oluyoo

ay en iyisini kaynanan yapmış,bilmemezlikten gel herkes kendi ütüsünü yapsın😃

Slm kızlar nasılsınız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İyiyim hamdolsun genetige gitti benim embryolar onlardan gelcek iyi haberleri bekliyorum dün gittiler 15-20 gün sürcekmiş bahçeci fulyada yaptırdık

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X