Anne olmak hayal mi

Yok henüz ben bekarım inşallah kısmet olursa 2 yıl sonra evleneceğim. İnan ben bu yaşta bile anne olmayı çok istiyorum. Bazenleri hayal kuruyorum insan kabına sığamıyor mutluluktan hayalleri bile yetiyor.

canım sende inşallah hayırlı bi yuva kurarsın bekar olup bizleri düşünmemem ne güzel çok mutlu istediğin kadar yavrunun olduğu bi yuvan olsun inşallahhh

canım sende inşallah hayırlı bi yuva kurarsın bekar olup bizleri düşünmemem ne güzel çok mutlu istediğin kadar yavrunun olduğu bi yuvan olsun inşallahhh

Allah razı olsun çok tşk ederim :). Kısmetimizde sizin gibi anne adaylarından hayır duası almakta varmış. Çok mutlu oldum temennileriniz için inşallah benimde mutlu huzurlu bi yuvam olur.

Kûn Fe Yekûn.

' Ol der ve olur! '...Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur.
Azametinin tescilidir, satırlar kırılır, dökülür...

Kun...Sözün başladığı yerdir! Kalbimden geçenlerin kağıda vurduğu, kalemimin lafzın haykırışa başladığı yerdir.
' Ol der ve olur! ' ya her şey...Kelamıma 'ol' dediği yerdir...

Bütün yasakların yasak olduğu, lafzının kelimelere büründüğü, her şeyin O'nun olduğu yerdir Kun! 'Olma'nın sorumluluğunu taşımaya başladığım an...Var oluşumun sebeb-i ziyaretini tefekkür ettiğim zamandır...Ve uçsuz
bucaksız düşüncelerimi dizginleyemeye çalıştığım, gözümün yaşını kelamımla sildiğim, semanın güzelliğinde O'nu fark
edip de korkumu dindirdiğim yerdir Kun

' Ol der ve olur! ' ya, gem vurulamayan hissiyatın yaratılışı da vuku bulur! Kun...O'nun 'ol' busesi...Hazin namelerini
arza indirdiği vakit yaşlarımla yanaklarımdan öptüğü busesi...Benim yerimdir...Evvelim, ahirim, ezelim, ebedimdir...

Kun!...

çok mutsuzum az önce en yakın arkadaşım hamile oldugunu ilk benimle paylaştı ne mutlu cok sevindim onun adına ama şuan kendi halimi görmek bile istemiyorum yüzüm gözüm şişti ağlamaktan 3 yıldır alışamadım şu hamilelik haberlerine hala aynı duygularla ağlayabilmem ne kötü.. piskolojim gittikçe yerin dibine giriyor herzaman başkalarının haberlerinimi duyucam nezaman bizde yaşıcaz o anları.. Allah ım ne olur duy sesimi...

çok mutsuzum az önce en yakın arkadaşım hamile oldugunu ilk benimle paylaştı ne mutlu cok sevindim onun adına ama şuan kendi halimi görmek bile istemiyorum yüzüm gözüm şişti ağlamaktan 3 yıldır alışamadım şu hamilelik haberlerine hala aynı duygularla ağlayabilmem ne kötü.. piskolojim gittikçe yerin dibine giriyor herzaman başkalarının haberlerinimi duyucam nezaman bizde yaşıcaz o anları.. Allah ım ne olur duy sesimi...

üzülme canım hiç bizaman alışamayacağız hep aynı duygu olacak içinde
bazen daha belli ettiğimiz bazen gizlediğimiz
ağlamanın faydası yok sadece seni yıpratyor sakinn ol
derin derin nefes al
olacak inşallah seninde sadece zamanı var güçlü olmasınnn

X