Anne olmak hayal mi

üzülme canım hiç bizaman alışamayacağız hep aynı duygu olacak içinde
bazen daha belli ettiğimiz bazen gizlediğimiz
ağlamanın faydası yok sadece seni yıpratyor sakinn ol
derin derin nefes al
olacak inşallah seninde sadece zamanı var güçlü olmasınnn

inşallah ama tutamıyorum gözyaşlarımı başkalarının yanında aglamamk için kendimi sıkmaktan olan bana olduk 3 yıldır aglamaktan ritim bozukluğu başladı herşey gittikçe imkansızlaşıyor..

inşallah ama tutamıyorum gözyaşlarımı başkalarının yanında aglamamk için kendimi sıkmaktan olan bana olduk 3 yıldır aglamaktan ritim bozukluğu başladı herşey gittikçe imkansızlaşıyor..

o dert bende de var diyorum keşke ağlamamk için bi ilaç olsa kesin kullanırım
asla akann yaşlara engel olmamam
ALLAH büyük canım deri veren dermenınıda verir
yapma böyle sakin olmaya çalışşş
üzülme bu kadarr

o dert bende de var diyorum keşke ağlamamk için bi ilaç olsa kesin kullanırım
asla akann yaşlara engel olmamam
ALLAH büyük canım deri veren dermenınıda verir
yapma böyle sakin olmaya çalışşş
üzülme bu kadarr

zaten aşırı duygusaldım bu tedavi insanı mahfediyor canım hayatını olumsuz etkiliyor insanın piskolojisini bozuyor inan kendimi özlüyorum o eski hallerimi güleryüzlülüğümü espirilerimi ben kendimi bulamıyorum kaybettim yerine başkası geldi bebek için yeterince ilaç igne kullanıyorum bide bunun yanında diger rahatsızlıklarım olunca ilaçta kullanamıyorum deve kuşu gibi kafamı gömüp duruyorum.. 45 kilolardayım alamıyorum aglayıp üzülmekten mide reflü oldu yakında olmadık bişey kalmayacak. ama şükür bu yazdıklarım isyanamı giriyor artık ne diyeceğimi nasıl dua edeceğimi de bilemiyorum ..

kızlar çok şükür hastaneden geldim ve histerskopimi çekildim gerçektenden çok kolay oldu kolayca geçti,
rahimde sorun yok yapışıklık falan yok ; ama hidrosalpensk gözüküyor sağ tarafta sosis gibi hidro birikti malesef:KK43:( verilen su karından geçmedi tüpte birikerek sosis gibi gösterdi banada. önceki durum değerlendirmesinde dr. gerek yok ama histerskopi bakalım deyince iyikide baktı, laparaskopi kesinleşti....

daha dur dakka bir gol bir:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
evine sana alışsın bi önceee:KK39::KK39::KK39:

yok ya soğuk nevale hiç cana yakın değil.eşim gelince yerini değiştirdi put gibi duruyordu yerinde.

kızlar çok şükür hastaneden geldim ve histerskopimi çekildim gerçektenden çok kolay oldu kolayca geçti,
rahimde sorun yok yapışıklık falan yok ; ama hidrosalpensk gözüküyor sağ tarafta sosis gibi hidro birikti malesef:KK43:( verilen su karından geçmedi tüpte birikerek sosis gibi gösterdi banada. önceki durum değerlendirmesinde dr. gerek yok ama histerskopi bakalım deyince iyikide baktı, laparaskopi kesinleşti....

çok sevindim iyi geçmesine ama keşke şu hidrosalpenkste çıkmasaydı.tüpler yumurtalığı beslediği için almayacaklar herhalde içerde bağlarlar.histereskopi laparaskopi ne kadar tutacakmış?histereskopiden laparoskopiye geçip hemen orda müdahale edebiliyorlarmış diye duymuştum bide.

yok ya soğuk nevale hiç cana yakın değil.eşim gelince yerini değiştirdi put gibi duruyordu yerinde.

çok sevindim iyi geçmesine ama keşke şu hidrosalpenkste çıkmasaydı.tüpler yumurtalığı beslediği için almayacaklar herhalde içerde bağlarlar.histereskopi laparaskopi ne kadar tutacakmış?histereskopiden laparoskopiye geçip hemen orda müdahale edebiliyorlarmış diye duymuştum bide.

canım çok saol, bunada şükür diyorum rahimde problem çıkmadı. Hidrosalpenks zaten yıllardır biliyordum ama çok kötü durumda lmadığı için dr.lar almak istemdi geçen yıl laparoskopi ile hist. oldum almadılar açtılar tüpleri sıvı boşaltılar, tüp bebek denedi olmayınca işte tekrar histerskopi baktı rahimde sorun yok ama sağ tarafta hidro gözüküyor onu bağlantılar kesilecek.fakültede tedavi görüyorum ücret ödemiycem canım..

çok mutsuzum az önce en yakın arkadaşım hamile oldugunu ilk benimle paylaştı ne mutlu cok sevindim onun adına ama şuan kendi halimi görmek bile istemiyorum yüzüm gözüm şişti ağlamaktan 3 yıldır alışamadım şu hamilelik haberlerine hala aynı duygularla ağlayabilmem ne kötü.. piskolojim gittikçe yerin dibine giriyor herzaman başkalarının haberlerinimi duyucam nezaman bizde yaşıcaz o anları.. Allah ım ne olur duy sesimi...

cnm yaa alismak zorr gercektende isyerimde ben tedavilerle ugrasirken sadece bizim departmanda 5 yilda 7 tane hamile oldu.. hepsi ile masalarim yan yana.. okadar zorduki aralarindaki hicbir hamilelik muhabbetine katilamadim... ayrica iclerinden nazar edecegimi dusunurler diye masallah diye basliyordum her soze...
gecende teyzemin kizi aradi sana bir haberim var dedi.. sabahin korunde ayda yilda bir arayip verdigi haber suydu sulalemizde su anda 4 tane hamile var... cok sasirdim tedavi oldugumuda biliyor sabah 08.30 da isyerim aranipda boyle bi haber verilince insan art niyet hissediyor.. :KK43:((

kolay geçmesine sevindim canım :KK16::KK16:
inşallah herşey yolunda giderrrr

canım çok saol, bunada şükür diyorum rahimde problem çıkmadı. Hidrosalpenks zaten yıllardır biliyordum ama çok kötü durumda lmadığı için dr.lar almak istemdi geçen yıl laparoskopi ile hist. oldum almadılar açtılar tüpleri sıvı boşaltılar, tüp bebek denedi olmayınca işte tekrar histerskopi baktı rahimde sorun yok ama sağ tarafta hidro gözüküyor onu bağlantılar kesilecek.fakültede tedavi görüyorum ücret ödemiycem canım..

her şeyde Bi hayır vardır tutmaması bundandı belki.gelecek denemede yaramazlarının hiç Bi bahanesi olmaz tutunup kalırlar inşallah.

çok iyi fakültede öyle iyi doktor bulmana çok sevindim.ne zaman yapacaklar laparoskopiyi?

cnm yaa alismak zorr gercektende isyerimde ben tedavilerle ugrasirken sadece bizim departmanda 5 yilda 7 tane hamile oldu.. hepsi ile masalarim yan yana.. okadar zorduki aralarindaki hicbir hamilelik muhabbetine katilamadim... ayrica iclerinden nazar edecegimi dusunurler diye masallah diye basliyordum her soze...
gecende teyzemin kizi aradi sana bir haberim var dedi.. sabahin korunde ayda yilda bir arayip verdigi haber suydu sulalemizde su anda 4 tane hamile var... cok sasirdim tedavi oldugumuda biliyor sabah 08.30 da isyerim aranipda boyle bi haber verilince insan art niyet hissediyor.. :KK43:((

çok zor canım çok olan kendimize oluyor piskolojim bozuldu hamile kalsam bile bu piskoloji nasıl bir anne olmama neden olur bilmiyorum korkuyorum görümcem 30 yaşında benden 1 yıl sonra evlendi gttiğinde hamile kaldı ben 3 yıldır uğraş veriyorum doktora gidip geldiğimde alaycı bir tavırla yumurtaların büyümüşmü sözleri hiç aklımdan gitmiyor çok agladım çok yalvardım benim yaşadıklarımı anlasın diye çok üzüldüm ben çocuktan bulsun istemezdim ama çocugu rahatsızlandı zor günler geçiriyor çok zor hemde rabbim kimseyi sahipsiz bırakmaz elbet bu çekilenlerin bi mutlu sonu vardır umarım..

kolay geçmesine sevindim canım :KK16::KK16:
inşallah herşey yolunda giderrrr

inşallah canımm çok saol Rabbim işlerimiz kolaylaştırsın,

her şeyde Bi hayır vardır tutmaması bundandı belki.gelecek denemede yaramazlarının hiç Bi bahanesi olmaz tutunup kalırlar inşallah.
aynen öyle canım herşeyde bir hayır olduğuna inanıyorum.Allahın bir bildiği vardır diyorum neyapalım bunları yaşayacakmışız; ama buna çok şükür daha kötüsü olabilirdi diye kendimi teselli ediyorum.İnan böyle düşününce çok rahatlıyor.inşlh busefer güzel sonuçlanır...

çok iyi fakültede öyle iyi doktor bulmana çok sevindim.ne zaman yapacaklar laparoskopiyi?

5 yılldır özellere verdiğim paranın haddi hesabı yok canım en az 5 yıl içinde 30-40 milyar paramız gitti ne dediyseler yaptık ama elde var sıfır öyle olunca bende fakülteye başvurdum geçen yıl ameliyat yapmak istemedi dr. önce sonra tüp denedik olmayonca ee tabi toplamda 5 kere tüp denemiş olduk böyle olunca işte histerskopi yaptı ve sağ tarafta bariz hidro. gözüküyor banada gösterdi sosis gibi tüp onu alıcaklar inşlh
ameliyat günü henüz belli değil çünkü benim dr.um gidiyor yerine gelecek diğer hoca yapıcak inşlh onun gelmeside 1 ayı bulur dediler yani bi kaç aya olucam Allah nasip ederse...

mrhb arkadaşlar 2.tüp bebek denemem de olmadı cok üzgünüm hayattan bıktım ne yapacagımı bilmiyorum cok ilgi olmasına rağmen ailemin bile beni anlamadığını düşünüyorum ALLAHIM diyorum niye ben bu kadar anne olmak isterken sürekli ağlıyorum elimden gelen hiç yok kabus olsa diyoruum ama değil....:KK14::KK14::KK14::KK14:

selam canım
bebek beklemeye başladığımız aydan beri bu siteyi takip ediyorum annelerin anne adaylarının ya da anne olmak için uğraşanların birçok yazısını okudum ama ben bu kadar duygulandığımı gözyaşı döktüğümü hatırlamıyorum öyle güzel öyle içten yazmışsın ki benim ve nice anne olmak isteyen kadınların hislerine tercüman olmuşsun fazlası var eksiği yok.. anlattıklarını bir bir ben de hissediyorum beklemek umut etmek çok zor gerçekten mesela ben bebek beklerken 41 yaşındaki ablam pat diye plansız programsız hamile kaldı şimdi bebeği bir aylık oldu bile çevrende gördükleri duydukları psikolojisini bozuyor insanın hüsran olan her ay yara olup kanıyor ama duadan sabırdan başka yapacak birşeyimiz de yok Rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli rabbini peygamberini dinini imanını bilen güzel evlatlar nasip etsin dularım hepinizle..

aynen öyle canım herşeyde bir hayır olduğuna inanıyorum.Allahın bir bildiği vardır diyorum neyapalım bunları yaşayacakmışız; ama buna çok şükür daha kötüsü olabilirdi diye kendimi teselli ediyorum.İnan böyle düşününce çok rahatlıyor.inşlh busefer güzel sonuçlanır...

5 yılldır özellere verdiğim paranın haddi hesabı yok canım en az 5 yıl içinde 30-40 milyar paramız gitti ne dediyseler yaptık ama elde var sıfır öyle olunca bende fakülteye başvurdum geçen yıl ameliyat yapmak istemedi dr. önce sonra tüp denedik olmayonca ee tabi toplamda 5 kere tüp denemiş olduk böyle olunca işte histerskopi yaptı ve sağ tarafta bariz hidro. gözüküyor banada gösterdi sosis gibi tüp onu alıcaklar inşlh
ameliyat günü henüz belli değil çünkü benim dr.um gidiyor yerine gelecek diğer hoca yapıcak inşlh onun gelmeside 1 ayı bulur dediler yani bi kaç aya olucam Allah nasip ederse...

inşallah hepsi geride kalır unutursun bebişin gelince.bende hesapladım yaklaşık 40ta biz harcamışız.önemli değil kucaklarımız dolsaydı yeterdi.soğan kürü yapsana belki bi umut açılırdı tüpler.

Son düzenleme:

doktor çok önemli özeller para tuzağı benim doktrm 2 tüp bebeğe başlamadan histereskopi, yaptı RABBİM bizi kendinden korkan insanlarla karşılaştrsınn

X