Anne olmak hayal mi

canım belki tahlilde sıkıntı vardır
yumurta rezervi az olsa 10 tane nasıl toplanırrr
az olanlarda 1 yada2 tane gelişyorr en fazla
bence bi sıkıntı varrr senin eşindemi problem

canım belki tahlilde sıkıntı vardır
yumurta rezervi az olsa 10 tane nasıl toplanırrr
az olanlarda 1 yada2 tane gelişyorr en fazla
bence bi sıkıntı varrr senin eşindemi problem
Evet yumutlamada sorun yok çok şükür ama inşaallah bu tedavi kaynaklı bir nedenden olmuştur eşimde bir sıkıntı yok canım benim tüplerim kapalı

eşimde bir sorun yok şimdi genetiğe de baktıracağız, benim sorunum tüplerim kapalı ve hidrosalpenksim var

hidrosalpenkse Bi çare düşünmedimi tüp doktoru yoksa önemsiz Bi zararı yokmu dediler

canım hidrosalpenksim ilk defe dudum tam olarak ne oluyo 2 tüpdemi kapalı histereskopi yapıldımı
Tüplerde sıvı birikmesi tüpleri almadılar 4 kez ameliyat oldum 2 laparoskopi 2 açık ameliyat gereken herşey yapıldı zaten tüp bebek ihtiyaçı tüplerin işlev görmeyişi üzerine bulunmuş bir tedavi yöntemi o yüzden adı tüp bebek :) tabii zamanla tüm kısırlık nedenlerininde çaresi oldu bu yöntem...

hidrosalpenkse Bi çare düşünmedimi tüp doktoru yoksa önemsiz Bi zararı yokmu dediler
Yani çaresi tüplerin alınması ama tüplerin rahimle bağlantısı kesildi ama alınmadı çünkü üzerindeki kan damarları yumurtalıkları besliyormuş

anladım canımmm hepimize doktrlar birşeyler söylüyor hepsi bahane
RABBİM ol desin olacak

hoşgeldiniz kızlar

bende artık çevreme aileme üzüntümü göstermiyorum toplum içinde insanlar sormadan çoçuk yok diye kendim söylüyorumm
insanların acıyan gözlerle bakması
çok kötü

evett cnm.. bende yorumlardan tavsiyelerden yoruldum ama pes etmek yok su anda hastanedeyim birazdan doktor beyle gorusecegim..
senin kacinci denemen oldu canimm...

evett cnm.. bende yorumlardan tavsiyelerden yoruldum ama pes etmek yok su anda hastanedeyim birazdan doktor beyle gorusecegim..
senin kacinci denemen oldu canimm...

inşallah doktr güzel şeyler söyler canım benimmm
benim 2 tüp bebek negatif oldu
evet pes etmiyorum yazın 3 denememi düşünüyorum

yok yalnızınım ya otrdğm yerde binadaki,ler yaşlı ark yok yalnızım hep bennnn malesefff
benim komşularda tembel anam çalışkanlarda ev işiyle kafayı bozmuş bir gelirler bir gelmezler.

bunu ilk defa duydum hep aldıklarını yada laparaskopiyle açtıklarını duymuştum.o zaman Bi sorun kalmamış hayırlı olur yeni denemen inşallah😊

bende gecen hafta negatif sonuc aldim canim.. bu ay tekrar deneyelim dedi doktorum yumurta rezervim azaliyor..

bende gecen hafta negatif sonuc aldim canim.. bu ay tekrar deneyelim dedi doktorum yumurta rezervim azaliyor..

çok üzülüyor insan anlıyorum seni canım, dondurulmuşun var mı yoksa tekrardan iğnelerle mi başlayacaksın? Rabbim yardımcımız olsun çok zorlu tedavi süreçleri bende yaza 5. yi deneyeceğim 4 te 4 sıfırı çektim hayırlısı Allah'tan .... sonunda gülenlerden oluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…