Anne olmak hayal mi

hayrlısı canım öyledeme 1 de aynı onu da olmayınca

zaman geçtikce maddi olarak çok yıpratıcı oluyor.. kaç yıldır tüm tatil planlarımı tedaviye göre yapıyorum. iş hayatımı herşeyi tedaviye göre ayarladım artık.

zaman geçtikce maddi olarak çok yıpratıcı oluyor.. Kaç yıldır tüm tatil planlarımı tedaviye göre yapıyorum. Iş hayatımı herşeyi tedaviye göre ayarladım artık.

gecen gün bende teyzeme söyledim anlamadı beni
hayatımız ona göre bizde herşeyi erteiliyoruzhiç birşey alamıyoruzzz
hep aklımızda tüp var olmazzz
hayellerimiz yok o olmadan geleceği düşünmek zor

gecen gün bende teyzeme söyledim anlamadı beni
hayatımız ona göre bizde herşeyi erteiliyoruzhiç birşey alamıyoruzzz
hep aklımızda tüp var olmazzz
hayellerimiz yok o olmadan geleceği düşünmek zor

cnm bu duyguyu yasamayan anlamiyor.. sen kac yasindasin.. bende birde yasim geciyor cocugumun dugununu ve torunumu gorebilecekmiyim panigi oluyor bazen tabi cokk dibe vurunca:)) esim pranoyaklastin diyor..

Canim benim uzulme lutfen seni cok iyi anliyorum .rabbine el ac dua et rabbim gonlune gore versin insallah nasip eder sanada bi bebis

cnm bu duyguyu yasamayan anlamiyor.. Sen kac yasindasin.. Bende birde yasim geciyor cocugumun dugununu ve torunumu gorebilecekmiyim panigi oluyor bazen tabi cokk dibe vurunca:)) esim pranoyaklastin diyor..

bende 26 yaşındayım genç anne olmak istiyordum ama olmadı 5 yıllık evliyim
bu kadr detaylı düşünmek insanı yıpratıyor eşin haklı benim eşimde kızıyor
canım ben artk çok ikiz istyrm ne güzel

Merhaba arkadaşlar burdan size umut verecek bir mucizeyi anlatmak istedim:
5yıldır çocuk sahibi olamadık doktor eşimin sperm sayısının 2milyon olduğunu ve yetersiz olduğundan çocuk sahibi olamayacağımızı söyledi. O an eşimde bende yıkıldık ve tamamen umudumu yitirmiştim çok mutsuzdum.5 yıl geçmişti ve bebeğimiz olmuyordu.eşime dedimki ben ne olursa olsun be bebeği çok istiyorum dedim ve kredi çekerek tüp bebek merkezine başvurdum.1aysonraya sıra verdiler.tam kontrole gideceğimiz sırada mucize oldu ve doğal yoldan hamile kalmışım Allahım gözlerime ve kulaklarıma inanamadım.resmen şok geçirdim.15adet test yaptım.şu an 6aylık hamileyim ve tüm bebek isteyen arkadaşlarıma ve size dua ediyorum.inanın Mucizeler var yeterki dua edin inanın.doktoralar bile şaşırdı Allah çok büyük kızlar umudunuzu ve duanızı hiç eksik etmeyin..dualarım sizinle.......

canim benim uzulme lutfen seni cok iyi anliyorum .rabbine el ac dua et rabbim gonlune gore versin insallah nasip eder sanada bi bebis

üzülmemek elde değil
Hep dua ediyorum
herkese dua ediyorummm

rabbim kimseyi evlatsız bırakmasınn
kullarına imrendirmesin
derdi veren rabbim dermanımızıda verir inşallahhh

CANIM BENİM RABBİM KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİNNN
BÖYLE ŞEYLER DUYDUKÇA DAHA ÇOK UMUTLU OLUYORUM
LÜTFEN BİZLERE ÇOK DUA ET
BENDE 5 YILLIK EVLİYİM
MUCİZEM GEL NOLURRRR

cokk guzell cnm masallahh.. Allahim yuzunu hep boyle guldursun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…