Anne olmak hayal mi

Neli pasta yapıyım
değişik bişeyler yapmak istiyorum.fix aynı menü olsun istemiyorum

aynen oyle canım valla salı gunu hoca ile kavga eettım ağlayarak geldim eve dedim bırakacam okulu
hersey ust uste geliyo bazennn
Sakin okula küsme senin hayatın o,bırak hoca sizden bezsin tayin istesin.Sen çok iyi kalpli Bi insansın değerini bilmeyenler utansın.Takma kimseyi.

yufkacıdan alıyoruz yufkaları marketten olmazz kalın oluyoo
sıgara böreği gibi kesiyoruzz 8e bölduk ya bi börek iki parcadan oluyoo
tereyagı eritiyoruz içine bi çay bardağından az su koyuyoruz bunu önce ilk kata suruyoruz sonra ikinci kata tekrar yagdan sürüyoruz iç harcı koyupp kıyma soğan maydonozz kalın bi sıgara böregi gibi yapıyoruzz
güzel bi saklma kabına ilk sırrayı yerlestirip üstünü buzdolabı poseti ile kapatıyoruz ve ikinci kata geçiyoruzzz
en az bir gece buzlukta duracak pişecek zamanı hemen cıkarıp beklemeden yumurta sarısı sürüp fırına atıyoruzzz
çok guzel oluyorrrr dene bakkk hem bi kaç gün önceden yapa bilrsinn

Ben hava karanlıkken uyanıyorum biliyorsun demi şifo?bu gidişle zor biraz ama,sen meşgulmüsün

Çok sağol canım bunu yaparım mutlaka,başka ne dersin?

Sakin okula küsme senin hayatın o,bırak hoca sizden bezsin tayin istesin.Sen çok iyi kalpli Bi insansın değerini bilmeyenler utansın.Takma kimseyi.
yalla olmadığım için öyle olduuu gerçekten çok üzülldümm dun hiç birşey yiyemedim ben bu okula ne emek veriyorumm kendime bi faydam olsun diyeee sessiz de biriyımdır derste falan yüksek puan da alıyorum
hoca bi tuhaf zaten dersde anca kendini överrr yok söyle zenginim böyle zenginin sürekli sipariş veriri avonn tuppur falan dersden başka herşey var anlyacagın adeletsız ona kızdım yoksa ne hali varsa görsünn

Yokmuş gibi davran Bi süre sanki radyo dinliyormuş gibi yap.Amaan bu devirde herkes böyle olmuş(anasının gözü)

Yokmuş gibi davran Bi süre sanki radyo dinliyormuş gibi yap.Amaan bu devirde herkes böyle olmuş(anasının gözü)
millet hocaya ne iltifatlar ediyorr oda bayılıyo kaça ay geçti bi adımı ezberlemedi
diğer hocalarla çok iyiyim şükür artık idare edecemm mecburr program dersi oldugu için sürekli muattap olmam gerekiyorrr malesefff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…