Anne olmak hayal mi

Bebekler kucağıma düşünce uyur,çocuklar beni görünce eksenimden ayrılamaz.
Eşimde hadi canım diyordu

girdim seni göremedimmm nasılsınnn canımmm
şimdide okuldan geldim yemek için eşimi bekliyorummm
bazı bitkilerden bahsediyordun başaldınmı kullanmya
bugün aldım bitkileri yarın içmeye başlıycam.ama hangisi acaba Bi iki tane vardı onları bulamadım internetten istemeyi düşünüyorum.
Sen nasılsın iyisin demi?

bugün aldım bitkileri yarın içmeye başlıycam.ama hangisi acaba Bi iki tane vardı onları bulamadım internetten istemeyi düşünüyorum.
Sen nasılsın iyisin demi?
Bende iyiyim sukurr okuk ev zaman geciyorrr
Fayda gorecem diye birsey olmasinn canim eminmisin kullanmaya

Yok canım zannetmem doktorda önermiş.şifoşum kendini çok fazla hırpalama okuluna konsantre ol evi savsakla biraz bu aralar.

Yok canım zannetmem doktorda önermiş.şifoşum kendini çok fazla hırpalama okuluna konsantre ol evi savsakla biraz bu aralar.
Aman oyle olsunnn
Esin icinmi otlarr
Oyle yapiyom zaten cok yoruluyorum
Biktim okuldan valla gecelere kadar yetistirmeye calisiyomm

Aman oyle olsunnn
Esin icinmi otlarr
Oyle yapiyom zaten cok yoruluyorum
Biktim okuldan valla gecelere kadar yetistirmeye calisiyomm
otlar benim için canim.helal olsun sana bitirdiğinde nasıl gurur duyacaksın kendinle.

Bende sasirdim bu saatte gorunceee
Yaza kesinnn bakk nildu su watshop isii
Unuttum sanma 7 numarali hapishane galiba kore filmiydii
komşuda demli çayları içince olmuştur.watsapı boş ver sen dersini çalış.

izleriz bizde ben adını yazayım film almaya gidince onuda alırız.şifa bana ninnimi söylesen yarın mahfolucam gibi Bi his var içimde yoksa.az önce benimki uyandı aa sen daha yatmadın mı saat kaç dedi 12 dedim Allah Allah bende çok zaman geçti sandım diyerek uyudu garibim.

Olurrr soylerimmm sen tlf kapat bi bardak sut icip yatalimn sbah kalkamiyacagizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…