Anne olmak hayal mi

gözünden oprasyon olduuu sorma ya hastane ev okul bittim kaç günn
gözünde et vardı onu aldırdı beklediğimizin aksıne zor oldu kac gün agrı gözünü açamadıı
tabi bende ona baktımmm
Ayyyy çok çok geçmiş olsuuuun,şimdi nasıl?

ayyy sorma tatilede ödev vereceklermissss
nasıl sacma birşeyyydir buuuu
neler yaptımm hıkaye kartları tombala
sıra eğitci oyuncakda maske yaptımm dramda fare olacamm daha kuyruk yapılmadııı
canım benim tam senin gibi sevimli Bi branş seçmişsin bitirsen çok mutlu olacaksın çalışırken.

canım benim tam senin gibi sevimli Bi branş seçmişsin bitirsen çok mutlu olacaksın çalışırken.
ayyy inşallahhh ya
ocak ayından sonra staja basvuracakmısız iyi bi yer bulursam hem calısırımda ordaaaaa
çok sitiyorumm evde durup bunalıma gireceğime
hem hayat böyle geçmez calısırımm birşeyler uğraş olurr

iyi şükürrr gecen cumartesi işe gitti baya düzeldii bi daha asla yapamma diyooo:KK45::KK45:
tekrarlma durumu oluyormus inşallah tekrarlmaz:KK37:
evet benimde olacağım ameliyat için öyle diyorlar.göz çok hassas maalesef.inşallah ilk ve son dur.allah korusun.

ayyy inşallahhh ya
ocak ayından sonra staja basvuracakmısız iyi bi yer bulursam hem calısırımda ordaaaaa
çok sitiyorumm evde durup bunalıma gireceğime
hem hayat böyle geçmez calısırımm birşeyler uğraş olurr
batıkentte çok var ama uzak artık değilmi

aynen yoksa çoçuklarına baktığim ailede buluyoda keçiörende olmalı batıkent 2vasıta çok uzakkk
keçiörendede diğer tarafta çok vardı asfalt tarafında.
ben uyuyayım artık yarın uyanmam lazım iyi geceler canım yarın devam ederiz artık enişte işe gidecek masılsa

keçiörendede diğer tarafta çok vardı asfalt tarafında.
ben uyuyayım artık yarın uyanmam lazım iyi geceler canım yarın devam ederiz artık enişte işe gidecek masılsa
Canim nasilsinnnn cuma hastaydim cumartesi misafir vardi yazamadim nasilsinn bakalimmmm

geçmiş olsun hasta hasta kimi ağırladın bakalım?iyidir işte yuvarlanıp gidiyoruz,okul nasıl bitti mi sınavların?

Saol canimmn okuldan bi arkadasimn esi ile geldi maleseff sinav lar bu haftada varr haftya da zaten sonra da ikinciler basliyo:KK43:
Sen nasilsinnn ogrencilelee kaynastin mi

Saol canimmn okuldan bi arkadasimn esi ile geldi maleseff sinav lar bu haftada varr haftya da zaten sonra da ikinciler basliyo:KK43:
Sen nasilsinnn ogrencilelee kaynastin mi
ay ayyyy kırk gün kırk gece sınav mı yapıyorlar orda?
tabi kaynaştım bana bayılır çocuklar.

X