Anne olmak hayal mi

ilaçlar dahilmi canım ilacla tedaı epsımı bu fyat
4500 sadece hastane için.ilaçları eczaneden ayrıca alman lazım.tüp raporunu devletten çıkarırsan ilaçların belli Bi yüzdesini öder kurtulursun.yada raporunla ankarada istanbulda devlet hastanelerinde %30unu ödeyipte tüpyapabilirsin çok ucuza gelir

eşim skglı 3 yıllık evlıyım rapor nasıl cıkarılıyor dbakırda
özel durumlarda aşılama olmadanda rapor çıkyorrr 23 yaşından büyük eşinizin 5yıllık sigortası varsa
rapor devlat hastanesinden çıkartrılabiliyorrr inferlite bölümüne başvura bilrsiniz

afiyet olsuuuun!
benimki kronik ameliyat olmam gerekiyorda erteliyorum işte.bakalım tüpe kadarda Bi geçiştireyim
saol canımmm benimmm benimde sık sık mikrop kapma durumu aoluyorrr maleseff keşke tüpden önce gitseydinnn hamile kalınca nsıl olacakkk ameliyatttt
bu rada ensu nerelrde merak ettimmm bebeiş ile iyilerdir inşallahhhhh

saol canımmm benimmm benimde sık sık mikrop kapma durumu aoluyorrr maleseff keşke tüpden önce gitseydinnn hamile kalınca nsıl olacakkk ameliyatttt
bu rada ensu nerelrde merak ettimmm bebeiş ile iyilerdir inşallahhhhh
gitmedim korktum,kısmetse doğumdan sonra artık.bende özledim kayıplara karıştı bizim kız yine

aynen nahoş Bi hava var dondum.elektriklerde kesildi
öylemmiiiii ayy soğuya hiç dayanamam bendeee hemen üşürümmmm
eşim açma gazı bukadar borçluyuz diyorrr maa napıyımmm üşüyorummmm okula giderken kısıyoprum yada kapatıyorummm ankardada varr elektrk kesintileriii

çok saol canım
hiç önemli değil ama eşin test yaptırdımı hiç belki ondada sorun vardır.hem bu tüpler rahim filmi çekilirken yada sonra kendiliğinden açılabiliyor.benimde teki tıkalıydı kendiliğinden açılmış

öylemmiiiii ayy soğuya hiç dayanamam bendeee hemen üşürümmmm
eşim açma gazı bukadar borçluyuz diyorrr maa napıyımmm üşüyorummmm okula giderken kısıyoprum yada kapatıyorummm ankardada varr elektrk kesintileriii
bende soğuğa hiç gelemem,sıcakta pişeyim daha iyi

X