Anne olmak hayal mi

kuzum mehmet hoca hacetepe yazmışım o kadar çok doktorla konuşuyorumki karıştırıyorum bazen gazide mehmet erdem...timur hoca hacettepe ve ankara unv prf.öğrtetim görevlisi aynı zamanda bnce buraya gtmelisin...evet ssk geçior bana net bişey demedi ama 4500 tutuo 1000tl senden aldığı kanla iğne yapıo iğne falan 5,500 falan ama raporda 1000tl gibi bi düşüş oluyo dedilerr ara konuş gürgan klıniği net cvp alırsın geçmiş zaman unutorum...

ay bacım geçmiş olsun
nasıl oldu :26::26:
şimdi nasılsın
canım diyete başlıyacam akşam giremedim kusura bakma
bugün hastayım tam grip oldum iyileşiyim :2::2::2:
diyete başlarımm
geçmiş olsun bacım antibiyotik iç artık.çayla mayla olacağa benzemiyor.
akşam aç içeceğimiz çay varya onun için su bırakmıştım unutmuşum,eşim ben artık uyuycam diyince aklıma geldi koştum panikle kenarı demliğe değdi yandı.gece acıdan uyanıp yatakta buz kalıbını bulup elimi bırakıyordum üstüne çok sızlıyordu.boğazımda ağrıyor çok kötüyüm.bugün eşiminde midesi ağrımış yediğimiz o baharatlardan nerdeyse bayılacakmış zor eczaneye atmış kendini.benimde hiç keyfim yok bugün.

geçmiş olsun canım evet baharatlardan olabilir şükür aklına gelmiş canım
bende geçenlerde annemlere gitmiştim eşim çaydanlığı yakmış baya kullanılmıyor
bugün bende hiçi hiç yi değilim
sanki dünya çökmüş ben altında kalmışımm
canımm hiç bir şey yapmak istemiyor
kendimi yapayalnız çaresiz hissediyorum
sarılacak avunacak dünyada bi parçam bile yokkkk

Son düzenleme:

ben varım bacım çorba yapayım beraber içeriz.😄

🍲 yaptım bile.bak ddaha öncede binayı yakacaktım anlatıyımmı

anlat bakalım merak ettim
beni güldürmek için demiiii

evet deniycem. ben herzamanki gibi bir bardak su koyup demliğe kaşımı almayla uğraşırken telefon geldi sabah sekiz gibi süslenip püslenip gezmeye gittim.sonra öğleden sonra iki buçuk ,üç suları eşimde geldi görümceme.onu görünce aklıma çaydanlık geldi allaaaah!tutmayın beni sanki çişim gelmiş sıkıştırmış gibi yerimde duramıyorum ben söyleyemem de daha öncekilerden daha kötü bişey yapmışım😄morardım ordan oraya zıplıyorum en son dedim ki benim eve gitmem lazım niye diye,sormayın.😆herkes anladı bana bişey olduğunu ama tahmin edemezler

hakikaten güldüm yaaa
canım benim çaydanlık ne hale gelmiştr sen söylememişsin ben olsa yolda bile konuşa konuşa giderimmm
sadece çaydanlık mı yandı
bide bi bardak suylaaaa :26::26::26::26:

anlat bakalım merak ettim
beni güldürmek için demiiii

onlar tabi başka bişey zannettiler eşimde.adam beni bırakırken eve gelir diyede korkuyorum tabi ev hatta,bina,kaldıysa gelecek.bizim sokağa,yaklaştıkça uzaktan bakıyorum duman tüten Bi yer varmı,itfaiye falan varmı.duman yok garip bişey yok tamam canım beni sokağın başında,indirsen yeter sen geri dön dedim.zorla iknaa ettim kapının önüne gelmeye çalışıyodu

hakikaten güldüm yaaa
canım benim çaydanlık ne hale gelmiştr sen söylememişsin ben olsa yolda bile konuşa konuşa giderimmm

😃 neyse indim koşarak geldim binanın önüne bişey yok.tamam Dedim ev is duman içinde kalmış sadece.yavaş yavaş koklaaya koklaya girdim binaya yok bişey,evin kapısına geldim hala koku yok,kapıyı açtım hızlıca hala koku yok!mutfağa baktım ki demlikteki su bitmiş sadece demliğede bişey olmamış çünkü tüp bitmiiiiiş!dört ayak üzeri yani!kimseye de anlatmadım bunu😜

ayy film gibi anlatıyorsun çok heyecanlı benim eşim olsa kabul etmezzz
eeeeee noldu sonraaa

hakikaten güldüm yaaa

Bi konu buldum çok komik gülmekten kırılırsın Bi arasana 'eşinize ilk defa ne zaman rezil oldunuz ' diye

çok şanslıymış sın yaaaa
demekki tüpün faydaları varrrrr
son zamanlarda bende pek sakar oldum eşim çok gülüyooo
benim en sevmedğim aklımdan gecen neyse yüzümde belli oluyo
tabi herkes anlıyoooo

merhaba canım,
ya bu ogtt testi tam olar nedir sen yaptırdın herhalde
bende kromozm, trombofoli genetik tesleri hepsini yaptırdım sadece bende kan pıhtışalması çıktı şuan ilaç içiyorum; bu bağışıklık testeleri hangileri ?? yazabilirmisin

😃 seni öyle görmek isterdim,bende öyleyimdir.saf temiz insanlarız ondandır😉

merhaba,ogtt şeker hastalığı içinmiş.sen neden tüp yapıyorsun?kan pıhtılaşması testinin sonuçlarını yazar mısın bende sonucumu değerlendiriyim.doktora sordum cevap vermedi henüz .bendede var galiba heterozigot yazıyordu bazılarında.bağışıklık için olan testlerime Bi bakayım sana yazarım

Son düzenleme:

benim yaptırdığım eşime ve benden kan aldılar 4er tüp ve kromozom, trombofoli paleinde,
mhftr c677t heterezigot taşıyıcı yazıyordu, teslerinde karşısında TAŞIYICI yazması lazım.heterzigot yazması önemli değil...
hormon testlerinde yaptırdım ama bu bağışıklık tesleri dediğiniz; b12 demir falan değil dimi ayrıca yapılan testlerimi???

sağol ya boş yere evhamlanmışım bişeyim yokmuş.yok canım b12 falan değil,faktör5 leiden falan yazıyordu bulamadım internetten bakayım eve gidince,protokol nosu evde vardı onunla girip bakıp hemen yazıcam,yeni aklıma geldi orda da bakılıyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…