Anne olmak hayal mi

diyet nasıl gidiyoooo

yapıyorum da diyet grubumuzun başı bugün beni yarı yolda bıraktı,detoks yapalım dedik ama sabah kurabiye yemiş bende bozdum diyeti bugünlük 😎 sende katılmak ister misin zayıflayalım

yapıyorum da diyet grubumuzun başı bugün beni yarı yolda bıraktı,detoks yapalım dedik ama sabah kurabiye yemiş bende bozdum diyeti bugünlük 😎 sende katılmak ister misin zayıflayalım

olabilir aslında ama benim kilom fazlaa sizin derdiniz bir iki kilo
benim çokkk :KK19::KK19::KK19::KK19:

20 günde 4 kilo diye Bi arama yapsana

Aramada bulamazsan benim adıma tıkla,yazdığım cevaplardan bulursun işte

ankarda yaşıyorum ilk tüpü centrumda yaptrdım
ikinci tüpü Hacettepe hastanesi devlette yaptrdım
sen nerde yaşıyorsun
kaç yıllı evlisin bende poc var ondan olmuyo

bende ankarada yaşıyorum 7 yıllık evliyim 5-6 kere klomenle aşılama yapıldı bir gonolef iğneli aşılama yapıldı ikincisi yapılcaktı hepsi aynı anda gelişti iptal oldu çoğul gebelik riski iiçin ...birde tüp bebek yaptırdım turgut özalda tutmadı ama aşılamam tuttu 1 aylıkken düştü...diğer tüp bebeğimi timut gurganda yaptırcaM...senin era dediğin gebelik destekleyici iğne gibi bişey bunu timur hoca yapıyor senden alınan kan ile hazırlanıyor rahim yatağının kalınlaşmasını sağlıyor sana embiriyoları enjekte yaptıklarında bu iğne onları gömüyormuş...rahim içini bununla yıkayıp damar yoluylada veriyorlarmış...

Son düzenleme:
gecen gün bende duydummm ama korktum açıksası
bunu yapan kişi ehil olmalı
başka hastalıklar için biliyorumda
gebe kalmaya nasıl bi faydası olur bilmiyorummm açıkcası

sürekli yapan bir kadınmış yani bilgilidir epey. hamile kalamayan kadınların hacamat yapmaları gerekir diye kitapda okumuştum. tecrübee edilmiş. ve bir çok kişininde bununla hamile kaldığını duydum ve gördüm açıkçası benim ailemde teyzemlerm ve annemde yaptırmış. bilmiyorum. açıkçası çok kararsızım moralimde bozluyor.

bende ankarada yaşıyorum 7 yıllık evliyim 5-6 kere klomenle aşılama yapıldı bir gonolef iğneli aşılama yapıldı ikincisi yapılcaktı hepsi aynı anda gelişti iptal oldu çoğul gebelik riski iiçin ...birde tüp bebek yaptırdım turgut özalda tutmadı ama aşılamam tuttu 1 aylıkken düştü...diğer tüp bebeğimi timut gurganda yaptırcaM...senin era dediğin gebelik destekleyici iğne gibi bişey bunu timur hoca yapıyor senden alınan kan ile hazırlanıyor rahim yatağının kalınlaşmasını sağlıyor sana embiriyoları enjekte yaptıklarında bu iğne onları gömüyormuş...rahim içini bununla yıkayıp damar yoluylada veriyorlarmış...

bende 5 yıllık evliyim canım
teşekkür ederim era testi nasıl yapıldğını öğrendimm sayende
timur hocayı daha önce duymadım
,hangi merkez
sen en azından hamile kalmışsıın inşallah tekrar olur bebeğini kucağına alırsın

sürekli yapan bir kadınmış yani bilgilidir epey. hamile kalamayan kadınların hacamat yapmaları gerekir diye kitapda okumuştum. tecrübee edilmiş. ve bir çok kişininde bununla hamile kaldığını duydum ve gördüm açıkçası benim ailemde teyzemlerm ve annemde yaptırmış. bilmiyorum. açıkçası çok kararsızım moralimde bozluyor.

canım teyzen ve annen yaptrdıysa endişe decek birşey yokkk
yaptrsan haber ver canımmm
hakkında hayırlısı olsunn:KK16::KK16:
evlat için herşeye katlanıyoruzz:KK14::KK14::KK14:

bende 5 yıllık evliyim canım
teşekkür ederim era testi nasıl yapıldğını öğrendimm sayende
timur hocayı daha önce duymadım
,hangi merkez
sen en azından hamile kalmışsıın inşallah tekrar olur bebeğini kucağına alırsın

bende pcoluyum düzensiz adet hatta ilaç içersem oluyorum içmezsem hiç olmuyorum sürekli söktürücü kullanıyorum...hacettepede mehmet hocayla görüştüm ama çok açıcı gelmedi yoğun olduğu için ...sonratimur hocayı benm kuzenim tüp bebek yaptırdı önce ikiz bebek 7 yıl aradan sonra 3cüz bebek 5 bebeğimiz oldu hocadan bn de gittim görüştüm çok iyi insanı aydınlatıo en azından insana değer verio bu işi para için yapmıo bunu deyim bizi mutlu görmek için orda denemelisin ben tüp bebek haketmek için dışarda aşılama yaptırıp raporumu alıp onda yaptırcam.. timur gürgan (gürgan klınik)

bende pcoluyum düzensiz adet hatta ilaç içersem oluyorum içmezsem hiç olmuyorum sürekli söktürücü kullanıyorum...hacettepede mehmet hocayla görüştüm ama çok açıcı gelmedi yoğun olduğu için ...sonratimur hocayı benm kuzenim tüp bebek yaptırdı önce ikiz bebek 7 yıl aradan sonra 3cüz bebek 5 bebeğimiz oldu hocadan bn de gittim görüştüm çok iyi insanı aydınlatıo en azından insana değer verio bu işi para için yapmıo bunu deyim bizi mutlu görmek için orda denemelisin ben tüp bebek haketmek için dışarda aşılama yaptırıp raporumu alıp onda yaptırcam.. timur gürgan (gürgan klınik)

ikimiz aynıyız canım bende ilaçla adet oluyorum:KK14::KK14: benim hacettepede ki doktrm gürkan bozdağ
mehmet hocayı tanımıyorum ben rapor hakkımı kullandım 2 tüp bebek oldu:KK14::KK14:
bundaan sonra ücretli yaptrcağım
senin doktrn fiyat olarak ne dedi
ssk geçiyor muu
inşallah bende ikiz istiyorum Rabbim cümlemize evlat nasip etsinnn:KK16::KK16::KK16:

canım teyzen ve annen yaptrdıysa endişe decek birşey yokkk
yaptrsan haber ver canımmm
hakkında hayırlısı olsunn:KK16::KK16:
evlat için herşeye katlanıyoruzz:KK14::KK14::KK14:

nasılsın canım dün diyete başlamaya karar verdin mi?benim elim yandı senle konuştuktan sonra onun için yoktum

nasılsın canım dün diyete başlamaya karar verdin mi?benim elim yandı senle konuştuktan sonra onun için yoktum

ay bacım geçmiş olsun :KK19:
nasıl oldu :26::26:
şimdi nasılsın
canım diyete başlıyacam akşam giremedim kusura bakma:KK16::KK16:
bugün hastayım tam grip oldum iyileşiyim :2::2::2:
diyete başlarımm:KK48::KK48::KK48::KK48:

ay bacım geçmiş olsun :KK19:
nasıl oldu :26::26:
şimdi nasılsın
canım diyete başlıyacam akşam giremedim kusura bakma:KK16::KK16:
bugün hastayım tam grip oldum iyileşiyim :2::2::2:
diyete başlarımm:KK48::KK48::KK48::KK48: