Anne olmak hayal mi

hadi baklaımmmm bebişler tutunurr anacıklarınaaa
aslında en güzelibende bir daha ki tüpde öyle siteyceğim opunun agrıları geçmeden transfer oluyorrr
hiç birşey anlamıyorummm ve transferde zor oluyorrrr
bahçeçide senin oldu demiii doktr ve merkesden hiç konuşmadıkkk ankarda yok sanırımmm bu bahçeçi tüp merkeziii
ankarada yok istanbulda iki tane,bi tanede diyarbakırda ve esas pkoluların dondurulması gerekiyor bencede çünkü zaten iğnelerden daha çok etkileniyorsun değilmi?

ankarada yok istanbulda iki tane,bi tanede diyarbakırda ve esas pkoluların dondurulması gerekiyor bencede çünkü zaten iğnelerden daha çok etkileniyorsun değilmi?
evet canımmm yaa gerçi benim hep 9 yumurta oluyorrr heppp
benim opudan sonra agrılarımm oluyor ensonuncuda evde bayıldımmm falannn
bide 3.gün transfer oluyo daha toprlanamadannn

yok canım bugün okul yoktu ruhen aklınnn karışık ondan canımmm ne kadra bazı şeyleri düşünmüyoruz desekteee
öyle olmuyorrr ama gönlünü ferahhh tuttt bu sefer olacakkk inşallahhhhsizden sonrad sıra bana gelecekkkk
yok valla eskisi gibi değilim olursa olur olmazsa olmaz olursa sevinirim olmazsada çok üzülmem.tekrar iğne kullanmak zorunda kalmak zoruma gidiyor.

tuzu nerye döküyorummm canımmm ya bilmiyorumm kiii nazar olacak neyimiz varkiiii:KK43: Rabbim cümlemizi kem gözlerden korusunnnn
3kulhu 1elham okuyup başından biraz gezdir.tuz negatif enerjiyide alıyormuş her şekilde iyi yani.

loptopda hasr gördü can havli attım yere köşesi falan kırılmışşş
ayyy can cok tatlııı yaaa
tabiki tatlı hiç bişeyle ölçülemez.laptopun psrçasını yapıştırırsın japonla atmadıysan.

tabiki tatlı hiç bişeyle ölçülemez.laptopun psrçasını yapıştırırsın japonla atmadıysan.
evet artık öyle yapacağızzz sağlık herşeyden önemliii
enişte bu hafta sonu alıyo loptop demiii dört gözle beklediğimi söyle:KK56:
:KK5:

evet canımmm yaa gerçi benim hep 9 yumurta oluyorrr heppp
benim opudan sonra agrılarımm oluyor ensonuncuda evde bayıldımmm falannn
bide 3.gün transfer oluyo daha toprlanamadannn
Ne çektik bu bebelerin elinden valla,bayılacak kadar kötü oldunda nasıl hala transfer yaptılar hayret bişey yav doktorlarda hipokratı fala boş vermiş

Ne çektik bu bebelerin elinden valla,bayılacak kadar kötü oldunda nasıl hala transfer yaptılar hayret bişey yav doktorlarda hipokratı fala boş vermiş
öyle canım ilk tüpde opu sonrası çok iyiydim dolmuşa eve geldikk sadece o biraz yorduuu2. tüpde de opu sonrası hemen yolladılarrr çok midem bulanıyordu evde bayıldımm annem eşim çok korkmuştu eşim öldümm zannetmiş:)bi gözümü açtımm bağırıyolar şifa diyeeee

evet artık öyle yapacağızzz sağlık herşeyden önemliii
enişte bu hafta sonu alıyo loptop demiii dört gözle beklediğimi söyle:KK56:
:KK5:
evet bakacaktı,bakalım bende annesi ablalarıyla kardeşine kız bakmaya gideceğim pazar günü.formaliteden tabi 4-5yıldır çıkıyorlardı zaten.bu olayla kaynayıp gitmezse haftasonu alacağız.

öyle canım ilk tüpde opu sonrası çok iyiydim dolmuşa eve geldikk sadece o biraz yorduuu2. tüpde de opu sonrası hemen yolladılarrr çok midem bulanıyordu evde bayıldımm annem eşim çok korkmuştu eşim öldümm zannetmiş:)bi gözümü açtımm bağırıyolar şifa diyeeee
Allah korusun kuzum bir dahada yaşatmasın inşallah. mide bulantısı olabilir ama bayılmak çok daha ciddi.

evet bakacaktı,bakalım bende annesi ablalarıyla kardeşine kız bakmaya gideceğim pazar günü.formaliteden tabi 4-5yıldır çıkıyorlardı zaten.bu olayla kaynayıp gitmezse haftasonu alacağız.
öylemi düğün varrr deseneeee :)))9
eltide geliyorrr tabiiiiii:KK43: benim eltim yararı yok zararı yokkkk
canım ben krem sürüp bıraz yatacam yarın görüşürüz öptüm

Şifoooooş ben uyumaya çalışacağım sende Bi dene istersen gülüm inşallah kuş gibi rahat Bi uyku çekersin.uyku yanıklarada iyi gelecek daha çabuk tamir eder vücudunu ,Allah rahatlık versin öptüm

Benimde aklıma hemen o geldi valla,nazar olabilir tuz falan dökülsün değilmi?
ben birde sunu duymustum marketlerde satilan iyi sirkeler varya ondan alip dairenin dis kapisini arkali onlu ve esigi bir guzel sirkeyle silmek gerekiyormus boylece eve hic nazar giremiyormus.. :)) denicemm bunu.. tuzuda deneriz..

Şifoooooş ben uyumaya çalışacağım sende Bi dene istersen gülüm inşallah kuş gibi rahat Bi uyku çekersin.uyku yanıklarada iyi gelecek daha çabuk tamir eder vücudunu ,Allah rahatlık versin öptüm
günaydııınnnn canımmmmmm:KK31::KK31:

ben birde sunu duymustum marketlerde satilan iyi sirkeler varya ondan alip dairenin dis kapisini arkali onlu ve esigi bir guzel sirkeyle silmek gerekiyormus boylece eve hic nazar giremiyormus.. :)) denicemm bunu.. tuzuda deneriz..
evet hem sirke en güzel dezenfektan temiz eve hiç Bi kötülük girmez.
ya sen kursunu ne yaptın gitti mi?

X