Anne olmak hayal mi

nolur kusuruma bakma can pazarıydı burası daha açıklayıcı yazamıyorum.geç oldu ama doğum günün kutlu olsun tekrar seni çok seviyorum bacım.

nolur kusuruma bakma can pazarıydı burası daha açıklayıcı yazamıyorum.geç oldu ama doğum günün kutlu olsun tekrar seni çok seviyorum bacım.
saol canım benimm aman dikkat et canımm benimmmm ankarda olaylarrr varrr dır ama bizim yakınlarda değilll
dikkat et canımmm benimmm Rabbim senin ve herkesin yardımcısı olsunnn

kızlar nezaman baksam yoksunuz bu yıl sizleri bulamıyorum.
ev telaşlarınız bitmedi sanırım, gönlünüzce yerleşin evlerinize başka zaman konuşuruz yine...

saol canım benimm aman dikkat et canımm benimmmm ankarda olaylarrr varrr dır ama bizim yakınlarda değilll
dikkat et canımmm benimmm Rabbim senin ve herkesin yardımcısı olsunnn
Sağol Allah razı olsun,bitti artık zaten eski huzurlu günler geri döndü şükür.

ev telaşlarınız bitmedi sanırım, gönlünüzce yerleşin evlerinize başka zaman konuşuruz yine...
nasılsın kuzum benim yiğenim nasıl?

Sağol Allah razı olsun,bitti artık zaten eski huzurlu günler geri döndü şükür.

mrhb kılzarrr nasılsınızzz
ensu aslınf-da giriyorum ama kimse olmuyor konuşcakkk tanıdığım kişi burda azdı şimdi onlarda girmiyor yalnız kaldımmm
ayyycan sen nerlerdesinnn ne zaman girsem yoksunnnn
annem vardı turşu kurduk pazar misafirim vardı hafta içide okul akşmada okulla ilgili birşeyler yapıyorummm
sorma çok yorucu geçiyorrrr eşimde gene şehir dışına gitttiii

Iyiyim kuzum sen nasılsın esin neden gitti

Anne Olamamak

Anne olmak isteyen bir kadın için, anne olamamak demek; baktığın her bebekte yüreğinin kalması demek…

Geceleri uyanıp sabaha kadar senden sonra evlenip, senden önce çocuk sahibi olanları saymak demek…

Hiç sebep yokken iki de bir ‘belki hamileyimdir’ deyip gidip test yaptırmak demek…

Her test için gittiğinde seni gören sağlık personelinin sana acıyarak bakması demek…

Gördüğün hamile kadınlara gözlerinin takılıp kalması, nazarının değeceğinden korkup bir sürü dua etmek demek…

Çocuk tedavisi görürken ‘ben kısır mıyım, neden ben burada tedavi görüyorum’ diye gözyaşı dökmek demek…

Etrafındaki yakınlarının, komşularının, büyüklerinin durmadan ‘çocuk yok mu?’ diye sorup, yaranı kanatması demek…

Türbelere gidip “Rabbim burada yatanın yüzü suyu hürmetine hayırlı, sağlıklı bir evlat nasip et” diye gözyaşlarıyla dua etmek demek…

Doğmamış çocuğun için her gün mektuplar yazmak, ‘hadi gel artık tükeniyorum’ diye yalvarmak demek…

Anne olmak isteyip de anne olamamak demek; kendini yarım kalmış, eksik bırakılmış, unutulmuş hissetmek demek…

Yıllarca bekleyip anne olabilmek demekse; gülümseyerek ölmek ve yavrunla yeniden doğabilmek demek…

Anne olamamak demek hiç bir zaman çekirdek aile fotoğrafında 3 kişi olamamak demek

hiç bir zaman tam bir aile gibi olamamak,eksik hissetmek demek...

bebek mağazalarının önünden bazen hızlıca geçmek,bazende eşinden gizli gizli minik eşyalara bakıp,ağlamamaya çalışmak demek...

arkadaş toplantılarında çocuğuyla ilgilenmeyen tek aile olmak demek...

anne olamamak demek anne olamamanın acısını yaşayanların sözleriyle yazılarıyla avunmak demek...

bir yerlerde benim gibi acı ceken var rabbim onlarada banada ver demek...

anne olamamak demek artık hayal kurmak istememek,hayal kurunca olamayacağını düşünerek kafadan silmesi zor olsada sadece bir iki saniyeliğine kafadan atabilmek demek...

anne olamamak demek hayata tutunma dalının olmaması demek..

anne olamamak demek yanlız öleceğini düşünmek demek...

anne olamamak demek çok sevdiğin eşinle önceden onu hissetmek için sevişmek yerine sadece bebek sahibi olabilmek için sevişmek demek..

anne olamamak demek rüyanda bebeğini gördüğün zaman seni uyandıranlara gıcık olmak demek...

anne olamamak anne şarkılarında herhangi bir duygusal ortamda durduk yere ağlamak demek...

anne olamamak her duyduğu karışımları yapmak demek...

anne olamamak her ne olursa olsun umudunu kaybetmemek demek...

iyiyim canım sen nasılsın eşim iş için gitti erzuruma annem geldi, yanıma bi kaç gündür
sen neler yapıyorsun çalışmlar nasıl gidiyor
ev işi ne oldu
Bende iyiyim kuzum çalışmalar tam hız dewam ediyor :) perşembe kontrole gitcem doktora. Hmm senin eşinde benimki gibi sehirdisina çıkıyor desene.Ev işi kredimiz onaylandı yarın eve Eksper gelcek herhalde cuma günü tapuyu alırız insallh datlim :)

hayırlı olsun canımmm benimmm iyi günlerde oturunnn
perşembe güzel haberini bekliyorummm ozamannnnn
eskiden hiç gitmezdi şimdi iş yeri gönderiyor malesefff

hayırlı olsun canımmm benimmm iyi günlerde oturunnn
perşembe güzel haberini bekliyorummm ozamannnnn
eskiden hiç gitmezdi şimdi iş yeri gönderiyor malesefff
INŞALLAH kuzum bugün Eksper geldi baktı eve fiyat biçsede alsak artık şu tapuyu iyi olacak inşallah datlim çifte sevinç olur :) anladım kuzum benimkide bayramda Şırnak taydi gonderiyolar ekmek parası canım napcaz artık sag salim gidip gelsinlerde

cancan nasılsın eşin geldimi?

canım ne yaptın ev işi oldumu
perşembe sonucun vardı ne dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…