Anne olmak hayal mi

siyaha her renk gider ben genelde şal takıyorumm
ama bence şöyle canlı renk olsunnn sarı mavi elbise desenli ise eşarp sade olsun yok elbise düz ise eşarp böyle desenli canlı olsunnn

yok sade çık uzun elbisem.. :KK75:
şal hiç alışmadım ben ya off.. :KK34:
birsenimde şal kapat demişti.. :cool:
kardeşim şeker pembe,bende mavi bi güzel eşarp mı alsam..:KK37:
hardal da olur,kırmızıda,morda gerçi her renk olur demi :KK70:
:confused:

eses hoşgeldin benim telden isimler görünmüyor sen olduğunu anlamak için baya uğraştım.nasılsın hayırlı uğurlu olsun kardeşin evleniyormuş Allah utandırmasın inşallah.

aycancım merhaba,evet cnm cok tesekkürler :)

:KK19:hardal çok gündelik gibi kırmızı yada mor bence.hoşgeldin

sonra elbiseni bizede göster olmazmı?

Ve tup bebek merkezinemi gitmeli yani o bizi yonlendirir mi ben baslamadan once tekrar muayne istiyorum esime ve kendime ?

Ve tup bebek merkezinemi gitmeli yani o bizi yonlendirir mi ben baslamadan once tekrar muayne istiyorum esime ve kendime ?
Canim ön muayneyi ne kadar once yapmaliyiz ?
tedaviye adetin 3. günü başlanır öncesinde doktor ile görüşmek gerekir
anlamadığım size tüp bebek yaptrmanızı kim söyledi inferlite uzmanı olan bi doktorla görüşmeniz gerekiyor tedavinin seyrini ona göre belirlersiniz
bu arda yaşınız kaç ne zamandır çoçuk istiyorsunuz

tüp bebek merkezine gidersen hemen tüp yapmaya ikna ederler.sen kadın doğumcuya eşinde üroloğa gitmelisiniz ancak onlar yönlendirir.aslında bende neler yaptırman gerektiğini biliyorum.önce progesteron hormonu ve amh hormonlarına baktırman lazım.bunlarda sorun yoksa ultrasonla muayenedede bişey çıkmazsa,hsg yani rahim filmi çektirirsin ondada bişey çıkmazsa kan pıhtılaşması testleri yaptırmanı öneririm.eşinde sperm tahlili yatırmalı detaylı inceleyen iyi bir hastanede.

tedaviye adetin 3. günü başlanır öncesinde doktor ile görüşmek gerekir
anlamadığım size tüp bebek yaptrmanızı kim söyledi inferlite uzmanı olan bi doktorla görüşmeniz gerekiyor tedavinin seyrini ona göre belirlersiniz
bu arda yaşınız kaç ne zamandır çoçuk istiyorsunuz
:KK71:günaydın,nasılsın?

X