Anne olmak hayal mi

tam piknikçidir eşimde hep beraber pikniğe gidiyoz o zaman.
Hadi görüşürüz oyalamıyım daha fazla öptüm

oooo geziyorsunnn okul iyi geçti bugün ders işledik sadece birşey yapmadık
eşimle oturuyoruzzz işteee
ne gezmesi tozması mecburen sığındık perdeler yok piyasada perdecide kaldı yarın onları falan alıp ilk defa evde kalıcaz

oyun hamurunun malzemelerini sonra bana Bi ara yazarsın demi?

oooo iyisin enişteyide almışsın dizinin dibineee

ne gezmesi tozması mecburen sığındık perdeler yok piyasada perdecide kaldı yarın onları falan alıp ilk defa evde kalıcaz
yeni evinizin ordaki komşudamısınız orda mı kalacaksınız anlmadım
bigünlük yatak odasın carşaf falan takaydın eski perdeleri atmışmıydın

benimki horul horul horluyor yorgunluktan bitmiş zavallı erimiş bir deri bi kemik kalmış (o öyle zannediyo:p tabi o göbek hemen erirmi)

benimki horul horul horluyor yorgunluktan bitmiş zavallı erimiş bir deri bi kemik kalmış (o öyle zannediyo:p tabi o göbek hemen erirmi)
ayyy çok güldüm deme öyle adama ya
demekki yoruldu
benimkide bugün uymadı her zaman 1saat uyur işten gelince zaten 8de geliyorrr

yeni evinizin ordaki komşudamısınız orda mı kalacaksınız anlmadım
bigünlük yatak odasın carşaf falan takaydın eski perdeleri atmışmıydın
eski komşumda kalıyorum zaten yeni ev eskisine çok yakın iki adımlık yol.perdeler rustik korniş yok,eski tüllerin falan boyunu ayarlatıp o boruya takıcam.korniş olmadığı için takamadım eskileri.valla kafam çalışmadı o an eşimde kalmak istemiyordu

eski komşumda kalıyorum zaten yeni ev eskisine çok yakın iki adımlık yol.perdeler rustik korniş yok,eski tüllerin falan boyunu ayarlatıp o boruya takıcam.korniş olmadığı için takamadım eskileri.valla kafam çalışmadı o an eşimde kalmak istemiyordu
daha iyi yapmışsınnn evini merak ediyorummm bak resim yüklüyeceksin
korneş yoksa zaten nasıl takacaksın kalacak yer varsa iyi yapmışsını nolacak sanki değişiklik olmuşşş

X