Anne olmak hayal mi

amin amin amin Allah razı olsun gülüm.canım bas agrım oluyo kuyruk sokumum agrıyo kabızlık var hala devam ediyor bunlar.

amin amin amin Allah razı olsun gülüm.canım bas agrım oluyo kuyruk sokumum agrıyo kabızlık var hala devam ediyor bunlar.

ben hep yattığım halde şu ana kadar hiç kabızlık sorunu yaşamadım transfer gününden bu yana hergün atlamadan evde kayısı kompostusu yapıp içtim..
en büyük boy bardakla kahvaltıda içiyorum çok iyi geliyor cnm..

iyi yapmıssın gülüm folik asit içiyormusun o kabızlık yapıyor.12. haftaya dek içiliyor.simdi onu bıraktım doktor decavite basladı dün içmeye basladım.o yapmıyomus bakalım canım kayısı var evde ondanda yerim arada

evet cnm hergün folbiol alıyorum.. işe gidiyormusun gebelikte evdemisin..

eskiden ankarada bu kadar hırsızlık yoktu Allah belasını versin bunların.bütün katlarda oturan birileri olsa cesaret edemezler,ikinci katın üstü de yanıda boştur gelen geçen kimse olmayacağı için rahat çalışmıştır adi.sizin eve cesaret edemez,hem üsttekler inerken görür hemde yoldan geçenler görür.

gergi tavan güzel görünüyor ama gereksiz güzel şu dar zamanımızda hiç gerek yoktu,adam öyle Bi ikna etmişki vazgeçmedi ne yaptım ne dediysem nafile.borçla yaptırdı.

rüya tabirlerine baktın mı bakmadıysan ben bakayım.

tetradox u bana her opudan sonra doktor antibiyotik olarak yazmıştı.

aynen canım ikinci katta tek oturan var ondan oraya cesaret edebilmiş
evde birşey bulamamış kadının sandıkta patikleri varmış onu almışşş
bizde öyle diyoruz ama camdan gire bilir kapıdan zor da giriş olduğu için
erkekler öyle sen yaptralım deseydin ikna olmaz mı masraf olmasın diye

ihtiyacı olduğu için çalsa insan helal eder ama h.y.v.n patiği satacak hali yokya.

ha bende bişey almak istesem ikna olurdu evlenirken seçemedim diye 5 yıldır beynini yiye yiye artık herşeyi sen seç diyo zaten.

canım sivilce içinde veriyorlar vucuddaki mikroplar için
nasılsın pazartesi mi gideceksin hastaneye
hmm anladım datlım evet pazartesi gitcem smear sonucumu aldım ama temiz cıktı tedavi için gitcem artık klomen lemi başlarız nası olcak bilmiyorm sen nasılsın kuzum

ihtiyacı olduğu için çalsa insan helal eder ama h.y.v.n patiği satacak hali yokya.

ha bende bişey almak istesem ikna olurdu evlenirken seçemedim diye 5 yıldır beynini yiye yiye artık herşeyi sen seç diyo zaten.
kaç lira edecek patik artık hırsızlrda bi tuhaf olmuş valla
eşim konuşmuşda adamile diyormuş ki iyi ki evde ailem yokmuşş kadın çoçuğu okula götürmüş o arda girmiş hırsız

öylemi iyi bari başını yediğine değmiş
benim eşiminde o kıvama gelmesine az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…