Anne olmak hayal mi

canım o kadar güzel olmuşki tam bizim gibileri anlatmışablamın çocuğunu bile çok severken bana acılı gözlerle bakıyolar...şu anda iş yerinde masa başında önümde peçeteler ağlattın beni çok duygulandım rabbim bizim döktüğümüz göz yaşlarını bize ceni olarak bahşetsin...hayırlara vesile olsun inş bi gün cennet kokusunu tadıcaz...

ne güzel Bi ders bu böyle 😊 çok şanslısın çok bilinçli bir anne olacaksın

gerçekten canım o kadar faydalı seyler öğreniyorumki okulda arkadaşlarım çok iyi anne olursun bizim gibi bilgisiz olmayacaksın diyolarrr
ah bide anne olabilsemmmm

ağlama canım aynen bende korkuyorum arklarım hamile kalınca en son bana söylüyor
belki nazarım değer diye korkuyorlarrr
sadece bir an anne olmayacağımı düşünüyorum bir an nefesim kesiliyor
artık bu durum o kadar üzücü olmya başladı
inşallah canım dualrımızı birbirimize eksik etmeyelimmmm

canım nerde oturuyorsun... 2 tüp bebeğini nerde yaptırdın...

gerçekten canım o kadar faydalı seyler öğreniyorumki okulda arkadaşlarım çok iyi anne olursun bizim gibi bilgisiz olmayacaksın diyolarrr
ah bide anne olabilsemmmm

olacaksın inşallah ben kendimden başka kimin için içten dua ettiysem oldu

sen kötü niyetli değilsin ki nazarın değsin olur mu hiç öyle canım boş ver onları

Merhaba anotomi bende yeni başlalıycam tedaviye randevu verilmesini bekliyoruz . Randevuyu beklemek bile heyecan veriyor . Anne olma istegi çocuğun olmayacağını bilipte en ufak bir belirtide bile hamile olduğunu düşünmek. Benim tüplerim yok onun için tüp bebek olucak . Ama ben bazen regl gecikmelerimi hamilemiyim diye mutlu oluyorum. Hz Meryem'e nasip eden Rabbim herşeye kadirdir diyorum. Ama biliyorum ki mümkün degil . Umut ve dua herşeyin üstünden gelir inşallah .

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

olacaksın inşallah ben kendimden başka kimin için içten dua ettiysem oldu

sen kötü niyetli değilsin ki nazarın değsin olur mu hiç öyle canım boş ver onları

Aycan21 arkadaşım banada dua et. Bunu yazarken yüreğim sızladı gözüme yaş geldi. Ne kadar ihtiyacımız var ufacık bir duaya herşeyi umut ediniyoruz. Rabbim o kadar büyükki belki birbirimizin hürmetine dualarımızı kabul eder inanıyorum .

İnşallah tez zamanda kavuşursun bebeklerine.sadece tüplermiydi sorunun canım?eğer öyleyse zaten çok yüksek ihtimalle tutacak bu denemende😊 çok fazla kulak asma herkese öyle yatıp günlerce kalkmayanlar yanlış yapıyor canım kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle davran.Hamiş olunca unutma bizede dua et.Allah her zaman yanında yardımcın olsun bir daha dara düşürmesin inşallah.

Evet benim ilk denemem olucak . Şuan ilk testleri yaptık tüp bebek merkezi ilk görüşme için randevu verecek onu bekliyoruz. Tüplerin olmaması tüp bebek şansını artırdığını okudum her yerde. Bu umudumu arttırıyor. Ama bu bekleme süreci çok uzun geliyor bir an önce başlamak istiyorum

Ayyyy çok güzel çok şanslısın maşallah tü tü😊 iyi merkez seç canım iki defa uğraşmaktansa biraz pahalı olsun bir kere olsun.nereyi düşünüyorsun?

Ayyyy çok güzel çok şanslısın maşallah tü tü😊 iyi merkez seç canım iki defa uğraşmaktansa biraz pahalı olsun bir kere olsun.nereyi düşünüyorsun?

Ben yurt dışında yaşıyorum burda çok meşhur bir yer var orda olucak . Başka seçeneğimde yok zaten hem yakın . Birde burda eşim ve benden başka kimsemiz yok . Kimseyede söylemedik . Her ağızdan bir ses çıkacak diye kendimiz bunun üstünden gelebiliriz. Hakkımızda hayırlısı inş

iyice araştırdın mı?burda olsaydın bahçeciyi önerirdim.ben çok araştırdım en yüksek başarı onların.Ama en önemlisi senin embriyoların çok sağlıklı olacak hiçbir genetik sorun yok çünkü canavar gibi hemen tutunacaklar sana.

Valla hiç bir sorun olup olmadıgını henüz bilmiyorum 32 yaşındayım eşim 38 bu durumda sonuçlar ne olur henüz bilmiyorum testlerim normal görünüyor. Çok heyecanlıyım

Aycan21 sende ki sorun ne

hemen test yaptırmalısın başlamadan önce Allah korusun bişey çıkarsa.eşine kendine genetik test,sana pıhtılaşma testi falan.

Aycan21 sende ki sorun ne

eşim azospermdi tedaviyle 100 kadar çıkmaya başladı.genetik bir sorunmuş ilerleyen yaşlarda çıkıyormuş.ailesinde kimsede yok tabi erken evlendikleri için.başkada bişey yok gibi ama 4 tür tutmadı.bütün testlerimi yaptırdım neden tutmadığını bulamadım

Biz ilk önce jinekologtan geçtik o bütün testleri yaptırdı eşimin sonuçlarını bekliyoruz. Tüp bebek merkezinden randevu alıp gidip birde bu test sonuçlarını beklemek çok daha uzun oldugu için jinekolog yoluyla baş vurucaz .
Fsh 5,8
Lh 8,3
17 beta oestradiol 96
Progesterone 0,4
Prolactin 6
Hormon testim böyle hiç bir fikrim yok

Eşimin testleri yapıldı ama alınacaklar . Henüz hiç bir bilgim yok . Daha başında bu kadar sıkıntılıyım ne yapıcam başlayınca bilmiyorum . Bu sebepten buradayım en azından paylaşa bildigim birisi olması rahatlatıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…