Anne olmak hayal mi

teşekkür ederim mazide kaldı o günler tedaviden sonra coştum ben
sulu köfteyi nasıl yapıyorsun Bi kısaca tarif versene😊
canım kıyma soğan rendeliyorum büyük bitane kıymaya göre
sonra göz kararı ince bulgur çok olmayacak bide yumurta bi tane 2 yemek kaşığı un baharatlar sevdiğin,
güzel yoğur top gibi olunca yukarı kaldır yer bırak dağılmazsa güzel olmuştr
sonra minik yuvarla elinde bu arada elini ısla yanına bi kase su al
,sonra çok az un olan tepsiye koy
buzdolabı poşetlerine koy az az
pişirmeden 20 dk önce çıkart ister yemek ister çorba yapıp
afiyet olsun bacımmm:KK56::KK56::KK56::KK56:

ben sebebini bilmiyoruz ama tüp bebek tutunmuyor diye anlattım(Ama sen iğnelere başladığında kullanma nolur nolmaz) oda bunu yazdı hem eşine hem sana iyi gelecek günde 45dak yürü dedi bide ama tembellik yapamıyoz

tamam canım kaç tl tuttu bunlar canımmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

teşekkür ederim mazide kaldı o günler tedaviden sonra coştum ben
sulu köfteyi nasıl yapıyorsun Bi kısaca tarif versene😊

ben sebebini bilmiyoruz ama tüp bebek tutunmuyor diye anlattım(Ama sen iğnelere başladığında kullanma nolur nolmaz) oda bunu yazdı hem eşine hem sana iyi gelecek günde 45dak yürü dedi bide ama tembellik yapamıyoz

Ben yemeği ocağa koyup geliyorum

tamanm canım bneni köfteyi dene hazr yemek güzel oluyoooo
patatesli az sulu yemek de oluyo güzel

Bende galiba kan pıhtılaşması varmış

Doktora sordum cevap vermedi henüz ama

burda mı okudun öyle çıkınta pıhtılaşma oluyo diye senin sonuçlara doktr bakmamıydııı

çıkanlara bakmıştı ama bu 15 gün sonraydı daha bide 2,5ay sonra çıkacak var.internete Bi göz attım pekde anlayamadım ama diğerleri homozigot normaldi bunlar değişikti aralarında.

çıkanlara bakmıştı ama bu 15 gün sonraydı daha bide 2,5ay sonra çıkacak var.internete Bi göz attım pekde anlayamadım ama diğerleri homozigot normaldi bunlar değişikti aralarında.

günaydın canım belki öyle değildir testleri biz anlaymayız doktr çıkınca net birşey söyler

X